Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Postawiłam nam tarota
Reszta bedzie zdrowa i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiłam nam tarota
Reszta bedzie zdrowa i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Postawiłam nam tarota
Reszta bedzie zdrowa i bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mowie wpadne, przywitam sie, siedze w domu, chociaz ladna pogodna, synek dzisiaj obudzil sie z piklami, ma ospe wietrzna, mowie podziele sie problemem, ospe w sumie mialalm, ale boje sie ze zaraze sie polpascem, a tu nagle jakas pomaranczowa pi.. pisze takie rzeczy, jak tak mozna??? spadaj stad!! Monitka gratuluje szczerze, jak fajnie ze masz to juz za soba, zycze duzo zdrowka, oczywiscie sie wzruszylam, jak to ja:) Dziewczyny, a powiedzcie mi jak odejda wody plodowe to nie trzeba od razu do szpitala jechac? Widze ze pojdziemy teraz jedna po drugiej, ale emocje nas czekaja szok!! Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrataka wyniki dobre jak na 3 trymestr , ale nie dowiedziałam sie tego od lekarza dopiero dziewczyny napisaly mu tabele do każdego trymestru , lekarz nowy , dziwny , muszę poszukać nowego , na usg nie widział mojego Haszimoto , ale zrobił przeciwciala i jutro bedą wyniki to napisze :) a jeśli chodzi o cc przy tarczycy to sie nie martw , pytałam mojego lekarza i jest całkiem bezpieczne dlatego ze mamy wszystko unormowane , jesteśmy pod stała kontrola endokrynologa itd . Niebezpiecznie byłoby jak byśmy nie wiedziały nic o chorej tarczycy , pamietam ze jak trafiłam pierwszy raz do endokrynologa to miałam takie zle wyniki ze żadna operacja byłaby niemożliwa , chyba ze ratująca życie , ale teraz jest już ok . Nikola nie martw sie , wczoraj po przygodach lilith poczytalam trochę i ponoć nie mozna przeoczyć odejścia wód :)Ale obserwuj wszystko dokładnie :) Jopka ja miałam na początku ciazy do czynienia z ospa ( dzieci mojego brata chorowaly) i nic mi nie było , musisz koniecznie zapytać lekarza .Jak odejdą wody to trzeba jechać do szpitala , nie czeka sie na skurcze .A pomarańcza sie nie przejmuj , dawno jej nie było i pewnie ma przepustkę z psychiatryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki....ponad 85 % kobiet trafia do szpitala z nienaruszonym pęcherzem płodowym, więc pewnie części z Nas wody samoistnie nie odejdą, w 9 miesiącu ciąży odczuwamy zwiększenie ilości wydzieliny z pochwy - dlatego przezywamy takie stresy. Ja też miałam kilka razy wrażenie, że to dziwne uczucie mokrego kroku:) mnie niepokoi, ale już się przyzwyczaiłam, że to po prostu....Odejście wód płodowych zwiastuje poród:) Bardziej mnie zastanawia ten czop płodowy, który wypada zauważony bądź nie na kilka dni lub kilka tygodni przed porodem, ciągle patrzę w kibelek przed spuszczaniem wody....jestem taka niedoświadczona, dużo wiedzy teoretycznej a doświadczenia zero, dlatego boję się jak fiks tego wszystkiego.... Spadaj pomarańczo z tym tarotem, wkurzyłaś mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też się ze mną wybiera na porodówkę....wiecie co może jestem chora i jakaś dziwna, ale obawiam się, że w trakcie porodu zrobię coś niestosownego (jeśli można to tak nazwać)....Wiem, że poruszałyśmy już temat lewatywy, ale mam pytanie...czy myślicie, że kobieta która ma bolesne skurcze i czuje się ogólnie do d u py, jest w stanie zrobić sobie sama przed porodem lewatywę??? Ja w ciągu dnia jestem czasami zmięta i zmordowana jak po pielgrzymce do Ekwadoru a co dopiero będzie przed porodem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Lilith to co opisujesz to mam już jakieś 3 tygodnie ale to jest raczej kwestia od strony kręgosłupa niż skurczy ból praktycznie identyczny miałam jak mnie dopadło lumbago ponad 3 lata temu temu ;p tyle, że wtedy bolało cały czas a teraz tylko jak chcę wstać i to jeszcze nie zawsze, a czasem tak boli, że aż nie mogę na nogę normalnie prawą stanąć a czasem mniej. Ale w piątek jak siedziałam- nie chciałam wstawać ani nic, przeszedł mnie też taki podobny aczkolwiek bardziej klujący i przeszywający ból na dodatek promieniujący w podbrzusze, trwający dosłownie może 2 sekundy i przeszło i to może był już jakiś skurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna - daj spokój, ta pomarańcza to jakiś zjeb genetyczny, nie ma co się przejmować. Na całym świecie zdecydowana większość dzieci rodzi się zdrowa, a tutaj na naszym wątku akurat będzie pożoga. Trzeba współczuć upośledzenia mózgowego i ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę zdecydować się na kolor wózka.. :O http://www.wyprawkidzieciece.pl/index.php?p896,wozek-wielofunkcyjny-royal-kratka-adamex-na-kolach-14 czy http://www.wyprawkidzieciece.pl/galerie/8/8a35a62211579339bd73da1fd1dbf5768144.jpg Pytałam męża mówi, że on wolałby kratkę ale że wcześniej zgodził się na fioletowy to jak wybiorę fioletowy to też będzie ok. Macie jakieś konkretne argumenty za i przeciw do danego wzoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozliwe calkiemmm
Na forum jest ponad 30 dziewczyn czyli tylko z 10% bedzie cos nie halo. Statystycznie to sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* kamelia majowa no właśnie chyba ten wybiorę bo tak sobie myślę raz, że na tym wrzosowym (on będzie jaśniejszy niż na zdjęciu) to prędzej będzie widać zabrudzenia i plamy (np. jak jakieś muszysko straci na nim życie :)) a tamten ciemniejszy więc nie będzie tak widać i chyba gdybyśmy chcieli go sprzedać to prędzej go sprzedamy w takiej wersji kolorystycznej niż w tej wersji fioletowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statystycznie to 3% a nie 10%, a z tego ok. 80% o podłożu genetycznym, rozpoznawanym już na etapie ciąży z pewnością i tak znacznie wyższy wskaźnik niż skuteczności tarota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zgodze sie z toba
Kamelia. Bardzo duzo problemow zdrowotnych zwiazanych jest z okresem okoloporodowym i porodowym. Wiekszosc porazen mozgowych zwiazana jest z podduszeniem dziecka w czasie porodu lub owiniecia sie dziecka pepowina (statystycznie najwiecej zaplatan w pepowine zdarza sie pod koniec ciazy i cesarka przed tym nie uchroni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie z mojego doświadczenia a ze statystyk zacytowanych przez lekarza chyba oczywiste, że wolę jemu ufać niż jakiejś "wróżącej" wyłudzaczce a określenie "bardzo dużo" jest równie konkretne co i wróżby zresztą to jest temat dla ciężarnych nie wiem, jakie wióry zamiast mózgu trzeba mieć, żeby pisać tutaj takie dyrdymały o tarocie albo o bardzo dużej ilości komplikacji okołoporodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodyna z tymi wodami płodowymi to mi położna tłumaczyła że jeśli chlusną nagle, bardzo duża ilość, jakby ogromna kałuża to wtedy trzeba się położyć (nie chodzić) i wezwać pogotowie, a jeśli wody będą się delikatnie sączyć po nogach ale nie jakaś ogromna ilość to jechać do szpitala *********klaudynka, kamelia-- fajne te wózki, my akurat wózek dostaliśmy po córkach szwagierki więc nie poszalałam z wyborem koloru:-) ale zostaliśmy przy opcji, że przez kilka miesięcy dzidzia będzie jeździła w gondoli, która dostaliśmy a potem i tak chcemy kupić lekką spacerówkę, ja dużo jeżdzę autem i będę musiała pakować wózek do bagażnika, więc czym lżejszy tym lepiej ********na drapiące gardło biorę Tantum Verde i pije syrop z cebuli i pomaga:-) *****do dziewczyn, które miały lub będą miały cc, ile czasu po cc nie można nic pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilla - też dostaliśmy wózek, taki 2 w 1, ale skupiam się tylko na gondoli spacerówka niby też jest, ale w porównaniu ze zwykłymi niewielofunkcyjnymi to ciężka i nieporęczna ostatnio prowadziłam taką lekką, składaną, ale powyżej 6 m-ca życia - rewelacja tak więc też chciałabym później kupić zwinniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka mi tez bardziej podoba sie ten w kratkę , fioletowy jak dla mnie za jasny i wogole nie lubie fioletu :) i twój argument co do późniejszej sprzedaży tez przemawia za kartka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie my też dostaliśmy gondole plus spacerówkę, ale jak malutka będzie siedziała to kupimy spacerówkę, lekką, łatwą to składania, żeby była łatwa w transporcie, bo mieszkamy pod miastem i wszędzie trzeba dojechać samochodem ***** dziewczyny, któras pisała że ma skurcze i taki ból, że się zastanawia czy to nie jest po prostu ta rwa kulszowa, z opisu wg mnie to chyba nie to, ja miałam rwę i przy rwie ból jest rwący, promieniujący od krzyża przez pośladek aż do stopy, koszmar, ale przy rwie chyba nie ma parcia na stolec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kratka ladna, elegancka :) tatus dokonal dobrego wyboru Klaudynka. Xx Jak to nie rwa, to ja nie wiem, co to jest - paralizujace w kazdym razie :) Xx Moj maz-niemaz jest super, az mi sie to chwilami podejrzane wydaje, ze sie tak w weekend nawrocil, dzis pojechalismy po cyprysy na taras, sam je wsadzil w wieksze ladne donice, przycial sztuczna trawe, przywiazal te donice, zeby sie nam cyprysy nie powywracaly od wiatru I teraz siedzi na kanapie I dumny - "no, to teraz bedziecie mogli lezec z farfoclem pod parasolem I bedziecie sie wietrzyc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka - fiolet super ale ten w krate taki bardziej stonowany i klasyczny. Wiec chyba dobrego wyboru dokonaliscie :) xxx Ja mam wozek Peg Perego Book Plus + gondola Navetta xl. Gondola wygodna, niemała, spacerowka rozklada sie na plasko. Wozek super lekki i zwrotny, prowadzi sie jedna reka, do tego bardzo elegandzko wyglada. Duzy kosz w wozku,w zestawie spiworek na nozki, parasolka,uchwyt na kubeczek, pałąk wymieniany na stoliczek na przekąski, pokrowce przeciwdeszczowe. Jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wanienka macie ze stelażem czy samą? może głupie pytanie ale zamierzacie kąpać maleństwo w łazience czy pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja od dwoch nocy zupelnie nie spie. Czuje sie strasznie wszystko w nocy mnie boli, czuje sie jakby mnie w imadle skrecali!!! Dzis w dzien myslalam juz ze padne. Takie klucia w brzuchu i klatce ani siedziec ani sie eyprostowac. Poszlam na specer troche sie przewietrzyc i na lody to wracalam szybciej do domu niz wyszlam. Nie moge znalezc sobie miejsca. Lekkie klocia w pochwie i masakryczny bol zeber. Juz jest troche lepiej ale jeszcze tak kiepsko to sie nie czulam. xx lilith kurcze no to juz moze i u Ciebie bedzie sie cos dzialo. xx ja mam ostatnio duzo uplawow budyniowych ale nic wiecej. xx Klaudynka fajny wozek, ja mam zielony taki seledyn wiec juz sobie wyobrazam jak bedzie wygladal :-\ xx mamanitka trzymam kciuki, pewnie bedziesz nastepna w tabelce :-) xx Na porodowke jedziemy z m, bedzie ze mna do konca, choc jak na spotkaniach w szpitalu byl pokazany moment wyjscia glowki to sposcil glowe Nie lubi ogladac zadnych programow, zdjec tego typu :-\ xx mala dzis z rana wogole sie nie ruszala, popoludniu przebudzilam ja az obije z m odetchnelismy. Jak sie rozruszala to dala mi tak popalic chyba za kare ;-) xx We wtorek zaczynam 36t w czwartek mam lekarza. Pewnie bedzie sprawdzac mi szyjke, ciekawa jestem czy cos tam sie dzieje. xx Milego wieczoru dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynko krata super, myślę, że wybór doskonały:) lilith-marlie to super, że masz takiego faceta, że i o wietrzeniu pomyśli:) anilla ja mam samą wanienkę, bez żadnego stelaża. Może to i bzdura, ale jakoś nie mam zaufania do tych metalowych konstrukcji...będziemy kąpać malucha w łazience w naszej wannie, pewnie to mało wygodne, ale życie pokaże .... majowamamusia ja własnie też czuje się okropnie, jak z krzyża zdjęta...zastanawiam się jak ja poród przeżyję skoro wszystko mnie tak boli, że chodzić nie mogę. Zyczę Tobie i wszystkim jak najmniej bólu... Martynka niezła impreza była:) Super brzusio, super TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×