Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

To że lekarz zaleca pobyt w szpitalu juz - to tylko dobrze o nim świadczy, znaczy nie olewa sytuacji.. Oni tez wolą dmuchać na zimne i miec pacjentke na oku;) Poza tym.... za pobyt pacjentki NFZ płaci, więc dla szpitala tym lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowa2013
Właśnie o to mi chodzi. Ja w swojej ciąży byłam 3 razy w szpitalu i też myślałam że to niepotrzebne bo po co jak się dobrze czuje itd. Jednak miałam dosyć mocne zakażenie dróg rodnych, które przeszłam prawie bezobjawowo.. dla dziecka to mogło powodować jakieś tam powikłania. Brunetka! a może lekarz powiedział dlaczego Cie kieruje wczesniej? Wszystkie badania są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:))widze,ze zaczynamy sie rozpakowywac!!teraz to juz polecimy z gorki i szkraby beda z nami:))ja tez jestem za stworzeniem odrebnego i zamknietego watku.ja nadal w szpitalu i tez zastanawiam sie jaki jest sens trzymania mnie tu juz prawie tydzien. Pobyt tutaj tylko mi zaszkodzil. Jestem sfrustrowana, zesrtesowana, od dzisiejszego porannego obchodu nie moge sie uspokoic i plscze jak glupia. NIC nie wiem, niewiadomo czy bede miec cesarke w koncu. Wedlug ostatnich wszystkich pomiarow wychodzi, ze jestem juz na koncowce ciazy a nie w 36 tyg, czyli caly cykl do przodu,wg moich obliczen tydzien po terminie w takim razie. Jednak z pierwszego usg i polowkowego wychodzi, ze data z okresu sie zgadza i ja sama nic juz nie wiem...przepraszam,ale sie musze wyzalic. Tak jak nie balam sie porodu i moglam jeszcze kilka tyg spokojnie w ciazy chodzic, tak teraz jestem rozdrazniona i wsciekla. Zepsuli mi tym szpitalem cala ciaze. Juz nie wiem sama co mam robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatkowa2013
Do mamanita: Wiem, że to łatwo popwiedzieć ale musisz uzbroić sie w cierpliwość. Lekarze tak jak w przypadku Brunetki zapewna mają jakiś powód aby trzymac Cię w szpitalu. A wcale nie muszą o nim mówić bo nie chcą denerowować teraz w tym okstatnim okresie. U Ciebie akurat jest to określenie wskazań do cesarki.. Przepraszam za blędy ale klawiatura mi wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) ja jeszcze w dwupaku. Ostatnio mam trochę problemów rodzinnych dlatego się nie udzielam ale staram się czytać na bierzaco :-) śliczne nasze pierwsze forumowe maluszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kwiatkowa.jestem wlasnie podpieta pod ktg, mam zapis trzy razy dziennie, to duzy plus, wiem, ze maluch ma sie dobrze przynajmniej:))moj wlasnie wpadl na chwile i przyniosl piekne tulipany...od razu inaczej :) jak ja kocham mpich chlopakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Szpitalne! Nie ma sie co zamartwiac i plakac! Macie o wiele lepsza opieke w szpitalu i w razie czego szybka pomoc! To raczej plus anizeli minus! Wiec uszy do gory! Macie racje! Sliczna ta nasza milenka! Ustecza jak maliny i tez bym powiedziala ze caly tata chociaz mamy nie widzialam :) A jonathan ma takie piekne duze oczka! Ciekawam ktora nastepna! Ja 7 maja wiec na 7 mamy juz 2 porody na forum ;) Zobaczycie ze lada dzien tutaj zapanuje cisza hehe wszystkie bedziemy rodzic ;) Ale to zlecalo! Moja ksiezniczka kopie caly czas! a jak tam wasze maluszki? tez takie aktywne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacieee krece ledwo wrocilam do domu. Mam na dworze chyba z 30 stopni bo po plecach mi lecialo, w miedzybiusciu plywalam a spodnie do tylka sie przykleily i juz myslalam ze wody mi odchodza bo takie mokre. A potuptalam tylko do przychodni 3 min pieszo normalnym tepem. Mi to zajelo 15...Skaranie boskie byc w ciazy latem i to w 9 miesiacu! Chyba bym nosa na dwor nie wystawila. Wcisnalem sie w japonki bo nic innego na nogi nie chcialo wejsc, a i tak po powrocie banki a nie stopy. Ja nie wiem co sie dzis ze mna dzieje ze nawet kilku krokow nie moge przejsc. Wczoraj jeszcze normalnie 2 godziny z cora na placu zabaw a dzis dupa. Pani w przychodni wielce zdziwiona ze ja juz za 9 dni ma rodzic, bo nie wygladam...hmmm ale ja czuje sie jakbym miala rodzic za sekunde. x bede_mama ja sie wciskam przed Toba w kolejke bo na 6.05 jestem ustawiona w szpitalu:) x A dzieciaczki forumowe mamy sliczniutkie. Parka nam sie trafila na pierwszy rzut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**niespodzianka-nie mam wlasnie duzo tych ozdob i w ogole,trudno mi wytlumaczyc o co chodzi wiec jak tylko ja ubiore to wkleje zdjecie. A ze ty juz wiesz co i jak to najwyzej mi powiesz co mozna wyrzucic a co zostawic;) **bede_mama-moj caly czas kopie i sie rusza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że Milenka cudna! Bardzo mi się podobają te "nasze" dzieciaczki :D x justynakochapawla - dziękuje za słowa otuchy :) a co do mężów i choroby to świetnie Cię rozumiem. Mój jak miał anginę zimą, to mówił, że "umiera" :D Na prawdę tak jęczał, a ja "wredna żona" nie mogłam powstrzymać się od śmiechu niekiedy ;) duże dziecko! x mamanita - wcale się nie dziwie, że jesteś rozdrażniona. Po prostu nie wiesz na czym stoisz... Do tego takie leżenie w "obcym" miejscu i czekanie. Cóż musisz to przetrwać! Nie dobijaj się negatywnym myśleniem. Na pewno bedzie dobrze :) A pobyt w szpitalu tez ma swoje plusy - stała opieka lekarzy itd :) Głowa do góry! x juwelka - fajnie, że jednak napisałaś, bo już myślałam, że urodziłaś :) Chciałam zapytać o twoje hemoroidy? Bierzesz coś na nie? Widzisz jakieś zmiany? Moje się powiększyły :( W sumie na razie nic nie biorę, ale mam wykupione te czopki co brałam wczesniej: prosterisan H. x bede_mama - ja z kilku ost usg też mam termin na 7 maja,a z OM na 14. Chociaż teraz z tym 1,5cm rozwarciem to nie wiadomo czy w ogóle dotrwam do tego 7. x Ja jak jakiś tydz temu wyprałam pościel prześcieradło itd to oblekłam i przygotowałam łóżeczko. Następnego dnia stwierdziłam, ze to jednak za wcześnie. Nie chce, zeby kurz się osiadał i wszystko schowałam. Wszystko mam przygotowane, zamierzam oblec po długim weekendzie, chyba, że nie dotrwam to tatuś się tym zajmie - mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie też gorąco, 26 stopni, ale jak to w Łodzi, miły chłodek cały czas jest :) Tyle pisałyście o tych drożdżówkach, że Małż miał nakaz kupna powracając z pracy w Wawie i znalazł pyszną serową drożdżówę na Wawie Zachodniej ;P @jopka: współczuję tych upałów, bo pamiętam dobrze jak to jest we Wrocławiu z pogodą. Przez 8 lat nie zdążyłam się przyzwyczaić do wrocławskiej wiosny i lata, za gorąco dla mnie. Napisałam długą wiadomość i mi ją skasowało grrr... @bede_mama: Następna to chyba Nikola w ten pon., może któraś z dziewczyn w szpitalu? Ja z usg i OM na 3.05...:) :) Moja Mała też mocno rozrabia, dzisiaj ma chyba misję rozepchania żeber stopkami ;) Trzymajcie się kochane, udanego dnia dzisiaj i leniuchujcie już, żadnych porządków :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopka ja wczoraj pospacerowałam chwilę, ale nie dałam rady, było mi słabo i duszno... Coś czuję, ze zostanę ostatnią kafeteryjną mamuśką, bo 30 maja dopiero ....ale będę się za Was modliła i trzymała kciuki a później będę od Was czerpała siłę:) Bede_mama a mój bardziej się wierci jak kopie...jak zwykle się tym zamartwiam, ale ponoć tak jest czasami w 9 miesiącu jak maluchy mają mało miejsca...piernik wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@justynakochapawla: To dzwoń szybko do Męża żeby Ci kupił wracając z pracy :))))) A wczoraj brzuchol tak mi opadł, że już nie mogę za bardzo kucnąć ani się schylić. Krocze boli bez względu na to czy chodzę czy siedzę. Poród blisko :P Dziewczyny, któraś z Was ma termin sn przed 3.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj tez nawet przyjemnie tylko wiatr wieje...justynakochapawla nie martw sie bo moj tez sie wierci albo tylko nozkami rusza po co jakis czas po lewej stronie robi mi wzgorek a jak go pomacam to ucieka:) brzuszek twardnieje i co najlepsze to zaczyna bolec, mam nadzieje ze dotrwam do poniedzialku, wogole dzis jakos sie dziwnie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juwelka to życzę żeby ci sie wszystko poukladalo , mam nadzieje ze mimo wszystko nie denerwujesz sie za mocno i jednak odezwji sie do nas czasem . Mamanita troszkę cierpliwości , napewno jesteś pod dobra opieka , u mnie tez wychodzi spora różnica miedzy terminem z om a usg , aż dwa tygodnie . Nikola faktycznie musisz na sobotę i niedziele jak najwiecej zajęć zaplanować , oczywiście w granicach rozsądku no i cieszę sie ze z m już lepiej z tego co piszesz :):) my tez coś próbowaliśmy ale mam ostatnio jakaś psychiczna blokadę i raczej nic nam nie wyszło :) Martynka to czekam na zdjęcie , napisz jak wstawisz :) Tez miałam dzisiaj smaka na frytki , ale kupiliśmy takie słone , ze dla mnie niejadalne :( teraz biorę sie za kopiec Kreta , od dawna za mną chodzi a przy karmieniu raczej nie wskazany także najem sie na zapas :) Mnie brzuch od jakiegoś czasu wcale nie boli , czasem jak mała sie za dużo wierci to momentami nie mogę ustac na nogach , mam taki straszny ból w pachwinach , położna mówiła ze to ucisk na jakieś nerwy , bardzo bolesny . Agrataka byłam dzisiaj po swoje wyniki i okazuje sie ze przeciwciala mam w normie ! Niestety nie wiem ile i jakie to są normy ale nie mogę w to uwierzyć , robiłas to badanie w ciazy ? Moja lekarka powiedziała ze tylko sie cieszyć , slyszalas wogole ze one mogą sie tak obniżyć ? Z tego co piszecie to ja chyba nie mam co narzekać na kondycję , bo wszystko robię normalnie , chodzę na zakupy , szykuje pokoik , przestałam lezakowac i bardzo dobrze sie czuje , jakaś dziwna energia na końcówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodzianka ach zazdroszcze ci tej energi bo mi sie nic nie chce:o ledwo sie zmusilam do sprzatania bo kuchnia juz tonela w brudnych garach;) wszystko mnie boli,pachwiny pipka wzgorek masakra:D ale te 3 dni jeszcze wytrzymym ale oczywiscie na shoping sily sie znajda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no i termin cc ustalony, tak jak pisałam Wam wcześniej, dziś lekarz potwierdził że 30 kwietnia cc, euforia przeplata się z przerażeniem, chce już malutką mieć w ramionach ale boje się jak cholera całego tego pobytu w szpitalu:-), któraś z Was dziewczyny (tyle wątków naraz że nie pamiętam) się pytała czemu mam cc to już tłumaczę. CC mam ze względu na kręgosłup, w sumie nie wiadomo co z nim jest, od początku ciązy mam bóle albo korzonków, albo rwy kulszowej, kuleje na lewą nogę, neurolog bez rentgena nie może nic stwierdzić, więc decyzję o porodzie mój gin. kazał mi podjąć samej, przedstawił wszystkie za i przeciw, ja zdecydowałam się na cc. Znieczulenie zzo w moim przypadku odpada, więc będę w ogólnym. ****lilith marie--- dzięki za linka odnośnie osłonek na brodawki, nie zdążę już zamówić przez neta, ale dobrze wiedzieć że coś takiego jest i może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilla to jestes dzien po mnie:) fajnie juz nie dlugo beda nasze maluszki:) cholera ja sie tam chyba rozkleje jak uslysze ten pierwszy krzyk jak ogladam porodowke to rycze za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) U nas dziś duszno, i chmurzyska jak na burzę się nazbierały. Wczoraj mała kręciła się przez cały dzień, dziś jest troszkę spokojniejsza. U mnie też już widocznie brzuszek się obniżył rano wstałam z łóżka a on mi się na udach rozłożył :) Byłam dziś na ciuszkach upolować sobie jakąś koszulę do szpitala i nawet udało mi się znaleźć taka typowo do karmienia. No to jeszcze jakąś stary t-shirt na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
nikola to może ty wrocisz ze szpitala bez dziecka, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij morde pomaranczowy trolu bo to co piszesz nie jest ani zabawne ani smieszne i nie wiem czy wiesz ale twoje teksty podchodza juz pod pedofilie wiec widze ze chcesz miec duze klopoty wiec wypieprzaj z tad albo sie kto inny toba zajmie! anilla na karcie mam napisane epidural wiec to chyba jest zewnatrz oponowe nie? dziewczyny ja tez jestem za tym aby stworzyc jakis odrebny watek nie koniecznie na kafe bo to co te trole wyrabiaja naprawde jest karygodne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola--- to będziesz świadoma narodzin maluszka, ja w znieczuleniu ogólnym nie będę miała możliwości wysłuchać pierwszego krzyku, zobaczymy się dopiero jak się obudzę ***właśnie wróciłam ze spaceru, mąż mnie zabrał, ciepło, słonecznie, ale jak mi palce urąk spuchły, muszę odpocząć bo kondycja oj kiepska *** brzuszek mi się obniżył, wczoraj to miałam takie dziwne bóle jakby skurcze macicy, ale przeszło, i łapie mnie od parunastu dni ból w więzadłach pachwinowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
nikola nie denerwuj sie bo ci macica wyleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
nikola nie denerwuj sie bo ci macica wyleci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**kurcze dziewczyny-z jednej str wam zazdroszcze ze juz wiecie dokladnie kiedy bedziecie miec swoje malenstwa a z drugiej ja bym na zawal z tego stresu o takiej wiedzy padla;) **przeslalam zdjecie kolysk:) **u nas slonce dalej daje czadu ale tyle dobrze ze wiatr wieje i nie czuc takiego goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×