Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Gość Karolinac25
Hej czytam Wasze wypowiedzi od jakiegos czasu ale nigdy nie wypowiedzialm sie na forum ...szczerze mowiac nigdy na zadnym forum nic nie pisalam to jest moj pierwszy post... jestem prawie w 39 miesiacu ciazy i bardzo sie z Wami 'zaprzyjaznilam' szkoda ze sie przenioslyscie teraz czuje jakbym zostala sama z moim wielkim brzuchem... szkoda ale rozumiem powod doskonale( pomarancza przesadzala i to bardzo)... zycze wam wszystkim szybkiego i nieskomplikowanego rozwiazania a takze pociechy z dzieciaczkow...ja juz sie nie moge doczekac na mojego Owena termin mam na 12 maja ale mysle ze urodze przed terminem. Fajnie bylo czytac wasze obawy i objawy czulam ze nie jestem sama i ze to normalne i wszystkie tak mamy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.Na maila wysłałam wiadomość. mail prawie jak nick.Daaaaawno nie pisałam jestem na 6maja sn. Będzie syn.Więcej pozniej na pryw. forum. o ile mnie jeszcze chcecie:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroppeczka - serdecznie gratuluje!!! Mamy kolejne maleństwo na świecie :D Trzymam kciuki i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majóweczki i kwietnioweczki:) widzę że opuściłyscie forum :( szkoda tak fajnie się z Wami pisało teraz ostatnio nie miałam jak za bardzo :( ale wróciłam a tutaj cisza:( Ps OGROMNE GRATULACJE DLA MAMUSIEK KTÓRE MAJĄ JUŻ SWOJE SKARBY W RAMIONACH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka wyslij do nas maila a odeslemy ci haslo-tam jest tez link do forum na ktore sie przenioslysmy majowki2013@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoho nie było mnie tu kilka dni i już 7 stron mam do nadrobienia :D * majowamamusia i jak tam Twój ból żeber? Bo mnie od kilku dni strasznie męczy ucisk z prawej strony, w jednym punkcie. Już się zastanawiam czy to mięśnia jakiegoś tam naciagnęłam czy żebro mi pękło! Jak leżę to jest jeszcze ok, ale siedząc, chodząc masakra! W kościele dziś stojąc nie mogłam wzią głębszego wdechu! Czy któraś z Was ma takie coś? Dziś u mnie 36t2d. * Nikola2008 trzymam kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrataka przeniosłyśmy się na inne forum napisz maila na majowki2013@gmail.com dostaniesz nowe hasło na maila i na poczcie jest link do nowego forum. tylko po wysłaniu maila z prosbą o hasło napisz tutaj na kafeteri proszę, że wysłałas maila - żeby nie było, ze ktoś sie pod Ciebie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Niespodzianka ale mi zrobiłaś smaka na Kopiec Kreta! Aj aż za mną ten zapach i smak chodzi teraz.... Co do przeciwciał to nie sprawdzałam ich w ciąży, ale nie wiem czy jeszcze nie zrobię. Tj już miałam robić ostatnio, ale wyczytałam że w ciąży mogą się właśnie bardzo obniżyć. A Ty przed ciążą ile miałaś? Bo u mnie aTPO ponad 500, no i na dwoch usg typowe Hashimoto wyszlo. A moje tsh ostatnie ok, nam dalej brac 125/100 euthyroxu, a po porodzie zmniejszyć do setki i 2 tyg po zbadać tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*kroppeczka gratulacje :) *klauddynka dzięki, dopiero teraz dobrnelam do końca i widzę, ze mamy nowe forum - super. Wysłałam maila o po 1 ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutkaDE88
hej dziewczyny ;) podczytuje Was od jakiegoś tygodnia, udało mi się przeczytać jakieś ostatnie 50 stron, bardzo spodbał mi się Wasz wątek, utożsamiam się z Waszymi "dolegliwościami" i wyczekiwaniami, i chciałabym móc Was dalej czytać, a może i dzielić się również swoimi emocjami związanymi z ciążą i porodem; termin wypada mi na 27 maja, dziś zaczął mi się więc 37. tydzień; mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona na nowym forum; za moment wyślę maila z prośbą o hasło na pocztę i przyjęcie mi do Waszego "majówkowego" grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiutkaDE88
przed chwilą wysłałam Wam maila ;) i z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tylko elita ma prawo do nowego forum. cóz.. dwa razy wysyłałam maila dzień po dniu, ale zero odzewu.Przykre. W każdym bądź razie życze wszystkim kobietom na tym wątku pomyślnego i bezbolesnego rozwiązania. Było milo poczytać na bierząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj2013_Brunetka007
A u mnie coraz bliżej... Czuję że w tym tyg. już wyląduję w szpitalu ze skurczami:) Dziś miałam odrobinę krwi w kolejnej cząstce czopu. Chciałabym żeby Mały przyszedł o czasie (3maj) mąż byłby wniebowzięty, że Syn będzie miał urodziny tego samego dnia co on:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka......
dostalas nowy adres na maila? tutaj juz nie piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wysłałam właśnie meila, (20:18) bardzo dobry pomysł z tym nowym forum, bardzo proszę o hasło bo w koncu znalazłam chwilkę zeby napisać :) A ta pomarańcza to juz przechodzi samą siebie, masakra nie wiem jak można tak pisać.. ponoć też ma byc matką..współczuje temu dziecku. Dziewczyny nie wysyłajcie hasła takim co niby piszą że czytaja nas tylko nie pisały, to ta pizda chce roozpiepszyć kolejny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo no ale Amerykę odkryłas, gratulujemy;) Dziecko z pierwszej klasy by szybciej na to wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
skoro to bylo dla was takie oczywiste to czemu nie udostepniacie linku osobom ktore o to prosily droga mailowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
skoro to bylo dla was takie oczywiste to czemu nie udostepniacie linku osobom ktore o to prosily droga mailowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-maryla
a udowodnic ci ze ja mam dostep do maila? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×