Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0marina0

Czy masaż bańką chińską pomaga na cellulit?

Polecane posty

Hey! akurat w tej kwestii mogę się wypowiedzieć..mój cellulit jakby pobierany był z powietrza i w sumie do dzisiaj nie pozbyłam się go, ale chyba nie ma nic co by mi tak pomogło z tym moim cellulitem. Ja zaczynam drugą serię, chodzę do takiej fajnej masażystki Agnieszki w Krakowie. Znęca się nademną okropnie ale ten ból wart jest efektów.Po pierwszym masażu wychodzą siniaki - nie dziwne że wychodzą :D ale mi zniknęły po dwóch czy trzech dniach już prawie całkowicie :) zaczynam drugą serię 10masaży i sadzę, że nie będę żałować bo cellulit zmniejszył sie o połowę i zwężyłam się w udach :):):) Z czystym sumieniem polecam i dam sobie ręke uciąć, że bedziesz zadowolona :D:) Odwagi życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że sam masaż bańką chińską średnio CI pomoże. Najlepiej łączyć kilka sposobów. Masaż, sport (bieganie, pływanie, specjalne ćwiczenia na mięśnie nóg) i odpowiednia pielęgnacja. Ja używam oleju Macadamia z L'orientu (w mydlarni u Franciszka). A do tego masaże na własną rękę ;) daj znać jakie rezultaty osiągnęłaś z masażami bańką chińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika...
pamietajcie, ze jesli macie popekane naczynka to nie mozna banki ani mocnych peelingow uzywac - typu kawowy. na cellulit 'pomoga' kilka rzeczy naraz: dieta, ruch, masaze, kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście miałam zabiegi z banka chinska, efekty u mnie było widać już po 4 zabiegu. oczywiście nie same masaże zlikwidują nam całkowicie cellulit , ale są dobrym początkiem do walki z nim. zabiegi wykonywałam w S**tai w Krakowie , a wykonywała p.Justyna., fajna miła dziewczyna która ma siłe w rękach :D więc szczerze polecam Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robobobo
bardzo lubię masaż bańską chińską i naprawdę pomaga,warto sobie funfnąć raz na jakiś czas, a jeśli to mijesce w Krakowie było dobre, to dodaj je na fejsie jest aplikacja miejsca fit figury, i tam dziewczyny rekomendują tego typu miejsca też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wpisac tez w wyszukiwarkę zumi "masaż bańką chińską" i wybrane miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł na cellulit masaż wyszczuplający w połączeniu z bańką chińską. Chodziłam do salonu w Poznaniu - Beauty Premium. Masaż był wykonywany specjalną oliwką ze składnikami wyszczuplającymi. Dodatkowo codziennie rano i wieczorem wmasowywałam balsam antycellulitowy oraz stosowałam naprzemienne zimne i gorące prysznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ręce, zwłaszcza triceps, można potraktować bańką chińską??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaM2020
Mi pomogły. Robiłam sobie masaż chińską bańką w domu i wygląd skóry poprawił się. Dodatkowo ograniczyłam słodycze, fastfoody, napoje gazowane (odchudzanie wspomogłam tabletkami z hoodia gordonii [hoodiagordoniiplus. com. pl]) i dużo się ruszałam. Schudłam 8 kg i cellulit z okolic ud zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak, ja jestem po serii 10 masaży bańka chińską wykonanych w bytomskiej klinice Amaryllis i z reką na sercu mogę powiedzieć ze mój cellulit znikł a moja skóra jest gładsza i bardziej jędrna, polecam wszystkim te masaże, one na prawdę działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż daje świetne efekty. Sama sobie codziennie masuję wrazliwe miejsca do momentu zaczerwienienia się skóry. Po miesiacu cellulitu juz nie było. Fakt, ze był u mnie niewielki, bo ćwiczę, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotetyjna_ania
Mi tak średnio pomagała bańka - na uda :( wreszcie poszłam do dermamedu na venus legacy i znacznie lepiej to wygląda. ale fak, ta celullit miałam duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż bańką chińską?? Byłam na tym, ale... Nic nie pomogło... Stosowałam też różne diety, chodziłam na fitness, siłownię... I co? I nic... Znajoma poleciła mi zabieg odchudzający za pomocą Med 2 Contour. Na czym to polega? Chyba najlepiej jeśli zobaczycie film dostępny na http://www.beautymedica.pl/zabiegi/med2contour/ gdzie dokładnie widać jak za pomocą głowicy ultradźwiękowej wykonywany jest masaż redukujący tkankę tłuszczową, cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogła, szybko widziałam rezultaty, ale ostrzegam, że jest bardzo bolesne (albo to ja jestem wrazliwa na bol:P) no i mi od razu robią się siniaki, które się zbyt szybko nie goją, dlatego w wakacje, jak nosze krótkie spodenki, to chodze do do gabinetu we wrocławiu (dermamed, jakby ktoś był ciekawy). Tam robie zabieg, nie pamietam jak sie nazywa, cos z Venus:P w kazdym razie jezdza tam po ciele taka ciepla glowica :D no i tez zauwazylam poprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika174
Ja robiłam bańką chińską i robiłam antycellulitowy, akurat w Poznaniu na Drużbickiego w Instytucie Urody Casolla i ten drugi zdecydowanie bardziej pomógł akurat na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna748
Ja robiłam w Instytucie Urody Casolla w Poznaniu na Drużbickiego 13, z polecenia. Dziewczyny mają dużą wiedzę o różnych zabiegach pielęgnacyjnych o których chętnie rozmawiają, także wizyta minęła szybko i bardzo przyjemnie, a z efektu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzamroczek
Mojej siostrze pomogły zabiegi Redustim. U nas w Krakowie można je np. zrobić w Vici Clinic w Krakowie. Dzięki nim schudła i mega ujędrniła swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż wyszczuplający robią w Gdańsku, wejdź na stronę www.masazwgdansku.pl :) to masaż bańkami chińskimi i podobno pomaga. Hehe ale to trzeba samemu się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż bańka chińska jest doskonały na cellulit. Ja miałam do tego straszne obrzęki limfatyczne, zwłaszcza na nogach. A po bańce mój stan zdecydowanie sie poprawił. Jest taka pani masażystka w Rituals SPA na Narbutta 83, jak ona robi te wszystkie zabiegi! Cos niesamowitego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, w sumie bardzo fajny zestaw masazow maja tutaj www.bsmira.com moja znajoma jezdzi tam regularnie, ja wygralam sie raz i smialo moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja221
Mi bańka chińska nie pomogła za bardzo... W moi przypadku najskuteczniejszy okazał się zabieg endermologia. Efekt końcowy super, po cellulicie ani śladu, skóra ładnie się ujędrniła, napięła, a zabieg robiłam w instytucie new look w Warszawie http://instytut-urody.com/endermologia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańki chińskiej nie stosuje się na obrzęki limfatyczne! Jeżeli masz cellulit i obrzęki to jedynym dobrym rozwiązaniem jest drenaż limfatyczny albo ręczny albo maszyną do drenażu. Bańka przez zassanie skóry tworzy podciśnienie i podnosi temperaturę ciała w tkankach. Przy obrzękach robi się wszystko, żeby ta temperatura w żaden sposób się nie podniosła- masaż wykonywany jest w formie przepychającej ale w tempie raczej wolnym/umiarkowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korek345
Weź sobie spróbuj Slim Design od ELANCYL - http://www.elancyl.pl/slim-design możesz to zamówić przez jakąś aptekę internetową lub normalnie iść do apteki powinni mieć preparat bardzo skuteczny, poprzednia seria - bo to jest najnowsza, wyłapała bardzo dużo pozytywnych recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać szybko. musisz się tylko upewnić, że nie masz żadnych przeciwwskazań (w szczególności problemy z krążeniem, popękane naczynka itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka347
Początkowo nie wierzyłam, a teraz po prostu polecam wszystkim koleżankom! Miałam straszny problem z tym jak wyglądają moje nogi, wstydziłam się nosić szorty i uważałam, że już nigdy nie założę mini. Chłopak mówił, że jest ok, ale ja wiedziałam swoje. Moje nogi były brzydkie i już! Zezłościłam go tym gadaniem do tego stopnia, że wykupił mi pakiet dziesięciu zabiegów bańki chińskiej do Samui Spa w Warszawie. Muszę powiedzieć szczerze, za pierwszym razem trochę bolało i nie wiedziałam, czy chcę tam jeszcze wracać, ale to był przecież prezent. Facet się wykosztował, żebym poczuła się ze sobą dobrze... Nie uwierzycie, jakie było moje zdziwienie, kiedy po drugim zabiegu nagle cellulit zrobił się jakby mniejszy? I każdy kolejny raz powodował, że schodziło mi z obwodu uda... Szczerze? To był szok ale i ogromna radość! Dlatego serdecznie polecam i zachęcam. A już w szczególności Samui Spa, bo mają naprawdę profesjonalnych pracowników, którzy sprawili, że znowu noszę mini, a mój facet już nie musi słuchać mojego użalania się nad sobą. Polecam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessmaniaczka
pomocne w walce z cellulitem mogą okazać się także hydromasaże - w hotelu Nosalowy Dwór mają fajne baseny z hydromasażem właśnie, plus studio cardio - nic tak nie działa na niego jak ruch i zmiana diety! mi pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja wiem to sauna jest bardzo dobra aby mieć jędrną i gładką skórę. Najlepiej gdy korzystamy z niej nago,bo wtedy skóra całą swoją powierzchnią odprowadza toksyny z organizmu. Dobrze jeszcze gdy po wyjściu schładzamy ciało w zimnym basenie,wtedy dodatkowo piersi stają się bardziej jędrne i kształtne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×