Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

0marina0

Czy masaż bańką chińską pomaga na cellulit?

Polecane posty

Takie zabiegi wcale mi nie pomagały:((. Ale krem Nivele mi pomógł. Wcierałam go takimi okrężnymi ******* jak przy masażu i cellulit praktycznie zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novacebydgoszcz
W NOVA Centrum Edukacyjne mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie - masaż bańką chińską Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie naciagać ! 10 masaży nic wam nie da.Bańki mozna kupic w aptece i masaz wykonywac w domunp ogladając tv .Widać efekty ale po kilkunastu wykonanych masazach,to zalezy od stopnia zaawansowania cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełełka
Mi akurat masaż bańka chińska pomógł zwalczyć cellulit. Zależało mi na nieinwazyjnej metodzie i własnie na taka postawiłam. Masaże miałam wykonywane w salonie Afrodyta expert of beauty w Warszawie bo sama bym nie próbowała ich sobie robić bo się na tym nie znam. I tak 6 tygodni - co drugi dzień masaż i bye bye cellulit :D Chciałam się pozbyć problemu przed latem i się udało. Oczywiście teraz chodzę raz na tydzień na takie masaże w celu utrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaż na pewno pomaga na cellulit i inne dolegliwości. Nawet robiony przez kolegę/ koleżankę , męża/ żonę lub znajomą / znajomego daje dużo korzyści dla zdrowia organizmu, dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×