Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek..

kiedy dostane umowe .prosze o pomoc

Polecane posty

WE wtorek bylem pierwszy dzien w pracy wczoraj bylo wolne dzisiaj ide rowniez do pracy .Chcialbym dostac umowe na czas probny ,bo jutro mam sprawe o alimenty i chcialbym sie tam raczej pokazac z umowa .CZy jest szansa zeby kadrowa mi dala dzisiaj umowe ewentulalnie jak ja poprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzeba się obecnie prosić o umowę? To leży w ich obowiązku, żebyś umowę o pracę podpisał wraz z przyjściem na rozmowę po potwierdzeniu, że bierzesz tę robotę. Jak nie, to w pierwszym dniu pracy. A potem to już krętactwo jest. Postaw sprawę jasno, tylko nie jęcz im, masz powiedzieć dobitnie i wyraźnie, że prosisz o to, żeby natychmiast dali Ci umowę do podpisania. Jak się będą wykręcać, to w takim razie coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to obowiązek pracodawcy. Niestety rzeczywistość bardzo często wygląda zupełnie inaczej. To "stawianie się" może nie najlepiej się zakończyć niestety. Znam osobę która bez szemrania pracowała 2 m-ce bez umowy, a potem dostała umowę na czas określony chyba na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze dodam osoba z tego samego zakładu pracy gdy po dwóch tygodniach pracy poszła zapytać o umowę w tym samym dniu musiała "zwinąć żagle". Ot podziękowali jej za współpracę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnila
ja pracowałam bez umowy tydzień i tez się nie dopytywałam. Potem okazało się że dali mi umowę z datą wsteczną, czyli od momentu kiedy pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowę możesz dostać
powinieneś dostać umowę najpóźniej w 7 dniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnila
dodam ze pracowałam jako tania pani do towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×