Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszarda M..

Wyszczuplanie ramion

Polecane posty

Gość Ryszarda M..

Witam babeczki!!! Czy znacie, a najlepiej czy testowałyście jakąś skuteczną metodę aby wyszczuplić ramiona? Oprócz liposukcji. Ja stosowałąm i-lipo i niestety nic nie pomogło :( Co jeszcze można zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliźźźźniaczka
No ja tez jestem ciekawa!!! Ogólnie nie jest ze mną źle, ale ramiona :( Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymasek90
Ja tez mam duże ramiona :( Nigdy nie miałam z nimi problemu a po ciązy prawie wszystko poszło mi w cycki :) no i niestety w recę. Jest to tłuszcz :( Tez jestem ciekawa czy jest jakis skuteczny zabieg, chętnie się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z dużymi ramionami
Polecam zabiegi Velashape - są topiki na forum a można poczytać www.velashape.pl u mnie się b sprawdziło na tłuszcz i bardzo kiepsko wyglądającą skórę na ramionach, ale trzeba być cierpliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda M.
Dzięki :) Właśnie przeczytałam topik o VelaShape i chcę spróbować!!! Czy któraś z Was dziewczyny robiła ten zabieg na ramiona???? Jakie były efekty??? Centymetry spadły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. endermologię, ale trzeba wykonać kilka takich zabiegów, żeby dały efekt. Sama zrobiłam 3 i dopiero po 3 zauważyłam po zdjęciach sporą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też było widać dopiero po kilku zabiegach (a łącznie zrobiłam 8) teraz moje nogi wyglądają naprawdę dobrze. A gdzie robiłaś zabiegi? Bo ja w klinice Cosmetologica w Gdańsku :) fajną mają atmosferę i ceny konkurencyjne. Same zabiegi były bezbolesne a wręcz relaksujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala55
Czy te zabiegi działają na każdego? Jestem już praktycznie zdecydowana na zabieg endermologii.. jednak czytałam, że nie na każdego one działają. Ćwiczę i dobrze się odżywiam :) cellulit nie chce zniknąć z ud. Jak myślicie, warto zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to zależy od wielu czynników np. tego jak ten cellulit jest ubity i ile czasu nie robiłaś NIC ze swoim ciałem, żeby zmienić jego kondycję.. nie można nigdy nic obiecywać, jednak myślę, że w połączeniu z ćwiczeniami i dietą, zabiegi mogą pomóc pozbyć się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina29
jak intensywnie ćwiczycie, że aż pot się leje a cellulit ani drgnie to znaczy, że trzeba sobie pomóć.... tak było w moim przypadku - trafiłam na zabiegi karboksyterapii i skończyły się moje problemy :) gdzie robiliście zabiegi? Ja w klinice Dr Michajłowskiego na ul. Skłodowskiej Curie 3 w Gda. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chyba mam :( jak to jest że ćwiczę od pół roku co 2 dzień a cellulit chyba się za bardzo zadomowił. Może faktycznie zdecyduję się na taki zabieg.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka28
no tak, taki zabieg jest przydatny w takich przypadkach, też musiałam z niego skorzystać... pół roku treningów personalnych i cellulit ani rusz. No i ten zabieg pomógł w tym sensie, że pomógł ruszyć te wstrętne lipidy. Zabieg, który robiłam to Maximus i było to w klinice dr Michajłowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaii900
Gdzie mieści się ta klinika? Niedługo wyjeżdżam na wakacje, muszę zrobić zabieg, to pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Cosmetologica? Na ul. Skłodowskiej-Curie 3 kolo GUMedu :) Lokalizacja jest bardzo dogodna, jeżdżę tam na zabiegi odmładzające, polecam bardzo to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga

ja z doświadczenia mogę polecić zabieg Adipologie z kliniki la perla 🙂 na minusie w obwodach i z jednoczesnym ujędrnieniem skóry! stosowałam rożne terapie i ta jest moją ulubioną, bo efekty pojawiają się w mgnieniu oka :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×