Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiziaaaaa

DUZY PROBLEM !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej mam 20 lat moj chlopak 24 jestesmy razem pol roku. zdawalam prawo jazdy ale jeszzce niestety nie zdalam ( za bardzo tym sie stresuje ) wczoraj moj chlopak powiedzial mi ze mam zrobic prawo jazdy bo on nie wyobraza sobie zycia ze mna jezeli nie bede miala ? co mam o ym myslec? jak mam mu wytlumaczyc ze nie tylko to w zyciu jest najwazniejsze ? czy moze po prostu odejsc ? zabolalo mnie to i to bardzo co mam robic? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolne , nie wiem !
już był ten temat , nie powtażaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajkosadzone234
K...wa faktycznie masz duzy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arya
nie powieś sie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agitella12345
Kobieto moze chodzilo mu to ze bardzo chcialby zebys miala prawko tylko po to zebys mogla prowadzic samochod jak szanowny Pan Mis sie upije. No a tak na powaznie to kiziaaaaaa czym Ty sie przejmujesz, powiedz mu to co napisalas tutaj na forum. Albo powiedz ze chcialabys zeby trzymal za ciebie kciuki, ale nie mowil tak ze masz zrobic prawko - przeciez to tylko dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś Człowiek
Tak, ja rzuciłem 5 kobiet za to, że nie zdały za pierwszym razem. Moja kobieta musi umieć dobrze prowadzić bo jeszcze jak będę nawalony i będzie mnie odwozić do domu to jakiś wypadek spowoduje i coś mi się stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×