Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czerwony szalik

zabawy erotyczne-skok w bok

Polecane posty

Gość Mężczyzna:):)
spontan*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piss mann
Kocham piss a narzeczona nie. Z wielką chęcią bym to zrobił z inną. Niestety tu toklapa na maxa ze znalezieniem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAŻDY ZDRADZA
każdy zdradza swoją połowę poślubie. Czy to w myślach czy w realu ale to robi. Podczas masturbacji to też jest zdrada. Myślimy o innych też zdradzamy. Jedni nie zdradzają bo na nich nikt nie leci i wtedy zaczynają prawić kazania jakie to niemoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin 33
Latem szybciej dochodzi do zdrady jak zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudziadzanin
ja to tutaj żadnej chyba nie znajdę chętnej kobiety. ach polałbym fajne ciało winem nad Wisłą. onek@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Lubie__slodko
catherine napisalem Ci meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy zdradza, naprawdę sądzisz, że myślenie o kimś innym podczas masturbacji to jest zdrada? Samo myślenie to zdrada? Jakoś bardzo z religijnym podejściem się kojarzy - "myślą, mową, itd." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy
nie można generalizować - wszyscy, nikt, każdy... życie nie jest czarno białe Ci którzy nie znaleźli tego czego pragną - muszą szukać na boku Czasami im się udaje i jest OK A czasami też nawet na boku może się nie udać Takie życie jest po prostu.... A trudno sobie wyobrazić żeby mąż który zarabia na rodzinę, opiekuje się dziećmi i ma wiele różnych spraw pomyślał nagle pięknego dnia " dzisiaj zerżnę moją żonę jak sukę w odbyt " - bo skąd miałby niby o tym wiedzieć jak nie rozmawiają o tym ze sobą.... , bo obowiązki, dzieci etc. Nie pomyślałby, że jego ukochaną żonę, która jest kobietą jego życia najbardziej interesuje zostanie suką waloną w dupę. Założę się że jak się poznali to ona nie mówiła o swoich preferencjach seksualnych, tylko starała się mu przypodobać, bo taki mamy kraj, pełen stereotypów, bo co powiedzą inni, trzeba wyjść za mąż, ożenić się... No i takie skutki.... Seks był i jest tematem tabu - pewnie anonimowo na kafeterii to każdy jest kozakiem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catherine Linton nie zbanowali mnie, odruchowo dałem spację przed 33. Witaj koleżanko. nie każdy Zgodzę się z Tobą. Nie da się partnerowi swojemu powiedzieć na samym początku tego co nas kręci. To wychodzi stopniowo. Ja np na początku swojej znajomości nie myślałem o niektórych zabawach. To się pojawiło znacznie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny:)..
Ja też bym z chęcią chciał skosztować takiej przyjemności. Jestem długo już z żoną i nie miałem okazji zrobić tego z inną kobietą. Chciałbym, ale nie wiem jak bym się zachował przy innej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojny :)
spokojnie :D normalnie byś się zachował, natura robi swoje, inne ciałko, stanąłby Ci bez problemu, tylko najpierw doprowadź w razie czego kochankę do orgazmu, żebyś nie zrobił sobie potem wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny:)..
myślę, że z doprowadzeniem kobiety do orgazmu nie miałbym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusząca kochanka
to do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojny:)..
kusząca.... tylko skąd kobietę wziąć. do tanga trzeba dwojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
do Szczecin33 no ja bardzo chcę i szukam i gówno z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusząca kochanka
goguś może szukasz w nieodpowiedni sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biancaneve
ja zdradzilam swojego faceta pierwszy raz ok. miesiaca temu. nie zaluje, bo w koncu przestalam o tym myslec. nie nazwe tego bledem, bo doszlam do dobrych wnioskow- kocham mojego mezczyzne jak cholera i seks z nim daje mi najwiecej frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Lubie_Slodko
biancavene skad jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biancaneve Teraz wyobraź sobie , że przyznajesz się mężowi do zdrady.... i po związku a tak to skosztowałaś tej przyjemności i wiesz że mąż to ten jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety są wspaniałe, nie rozumiem jak można dopuścić do tego żeby one nas waliły w rogi? Trzeba z nią rozmawiać i dawać jej to o co prosi, to zostanie i nie pójdzie do kochanka. Moja mi nie daje tego co chcę mimo że z nią rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×