Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czerwony szalik

zabawy erotyczne-skok w bok

Polecane posty

Gość nie boję się ...
Nie boję się zdradzać żony w domu. Prracuje kobitka na poczcie i zawsze zostaje po godzinach. I może to chamskie, ale kiedy sunia robi mi loda to żona obsługuje swoich klientów. Potrafię się wyrobić z czasem bo pracuję na zmiany tak więc jak wieczorem wraca to ma przygotowaną kolacyjkę. Robię to bo żona do buzi nie chce brać a ja to uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło hohoho
nie boisz się że zejdzie wcześniej z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipecibęc
Moja żona mnie zdradza i myśli że o tym nie wiem. Kocham ją i co zrobię? Nic. Mamy dzieci i nie potrafiłbym bez tej 3 żyć. Kocham więc toleruję. Osobiście nie zdradziłem bo nie potrafię, nigdy tego nie zrobiłem i nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona już od 4 lat od porodu nie ma chęci na sex...nieraz się zmusi ale to jest kropla w morzu.Nie chce wydawać kasy na agencje.Chętnie poznał bym kobietę z którą raz na jakiś czas bzykał bym się i bawił w sex zabawy...dyskretnie.Mam już dość słuchania że jestem zboczony bo codziennie mam ochotę na sex.I są kobiety mające takich zimnych mężów.Jeśli poznał bym taką to byśmy sobie co jakiś czas pomogli.Mam dopiero 30 l.I ogromną fantazję.Dlatego najbardziej pasuje tu mężatka też niedopiszczona i dyskretna,wiek i wygląd nie gra aż takiej roli.Tu liczy się fantazja i pomysły w dostarczaniu sobie roskoszy...wiem że gdzieś jesteś niedoceniana i spragniona wielu orgazmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj uklad tez standarcik . Zona nie chce sie.seksic ciagle wymowki , jak sie zdarzy to od tylu bez fantazji bez fajerwerkow . Zreszta zona kogos ma na boku i to nie faceta , mysli ze nie wiem unika szczerych rozmow o tym co sie z.nami dzieje a wlasciwie nie dzieje. Mialem okazje ja zdradzic ale powstrzymqlem sie . Jezeli nic sie nie zmieni pewnie poszukam jakiejs kobiety z podobnym problemem jak moj . Od zony nie odejde bo ja kocham alw fizycznosci nie da sie oszukac. W moim wypadku jak u kogos wyzej jakas niedopieszczona mezatka w mniej wiecej w moim wieku to bylby uklad idealny. Nie szukalbym ani mlodszej ani singielki tylko kogos kto ma wybrakowane zycie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten znowu pieklem straszy ministrant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanek od zaraz. zapraszam Patryk9425@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat po ślubie, emocje opadły wiem,że małżonek się pocieszył z koleżanką z pracy, a ja poczułam chęć na miła odmianę , ale zapragnęłam mężczyzny starszego ja mam 40 lat on 61, miły kulturalny, elegancki miał to coś, poznaliśmy sie prozaicznie bo w markecie, póżniej znowu spotkaliśmy u weterynarza i zaskoczyło, poczułam,że chcę mu sie oddać, on znudzony w małżeństwie, na nasze spotkania poratowała mnie przyhaciólka udstepniając domek letniskowy kilkanaście kilometrów poza naszym miastem i tam się spotykamy na nasz seks,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 17:48, kasial89 napisał:

Madziulenka Szczecin z samego Szczec nie jestem,z okolic.Do szczec mam 30km.Wy poszukujecie kobiety do trójkąta tak?A ja szukam tylko Pani..

Promyczku ja i moja przyjaciółka byśmy chcieli się umówić z Tobą i pokochać. Moja przyjaciółka jeszcze nigdy nie kochała się z drugą kobietą a chciała by spróbować. Więc prosiłbym o Twóje zdjęcie na mój numer telefonu 799 872 034 Sławek za hotel ja płacę slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:23, Gość kaliber 44 🙂 napisał:

Długo tu nie popiszecie bo pewnie Vera lynn zaraz napisze donos by zamknęli ten topik. No bo jak to można zdradzać? Kto nie myślał o zdradzie? Ja codziennie o niej myślę. Żona ubiera się do pracy elegancko (dla obcych) a przychodzi do domu i zakłada stare dresy(a mam nowe). No ale po co??? Jak jej mówię żeby ładnie się ubrała to mówi : coooo? gdzieś idziemyyyy? i zaciesza. Ja jej mówię że nie. Niech to zrobni dla mężusia kochanego. To ona pfffff Więc skoro ona nie dba o swojego męża to jak ja mam o nią dbać. Rozkraczyć nogi to i prostytutka potrafi a ja chciałbym się kochać namiętnie z kobietą a nie z kłodą. Nooo ale mam prawie 50 lat więc młode już nie lecą na starych koni.

Ja lubię starszych ale też musza dobrze wyglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×