Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam nicka

pomysł na nick dla dziewczyny- pomocy

Polecane posty

Gość nie mam nicka
sama jestes lipa dzieki tym ktorzy przynajmniej probowali pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
no dawajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrs5y
to ma byc nick typu imieniopodobnego czy raczej przymiotnik + rzeczownik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
imieniopodobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha
ZuziDoBuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryrs5y
to moze znajdz sobie w necie jakis generator imion elfickich do gier czy cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
bez takiuch dalam przyklad np lea lilo ipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha
ZuziDoBuzi niepodoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
elfickie nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka99887
Acaila Afaren Aidan Agavins Amarin Anelin Aoibhinn Aramil Ardanien Aust Caibre Caldain Calin Caomhan Chiredan Crevan Dargemier Earanor Elhan Emaen Enilis Eredin Erevan Errdil Estilam Faoiltiar Fedlimid Fidhail Filandrel Filavandrel Filian Finbhear Finrandil Frill Fyrwenn Galain Gallar Gardan Gedymeith Gelma'ar Gilaras Gligan Glorfindel Gravaren Heian Hilar Illidan Ilmarin Ilmarinen Ilmeryn Ime'el Ineluki Isegrin Ivelios Jarel Kael Kashafn Labelas Lachla'an Lanilor Larrangin Laurion Lethias Linu Loranon Lyf Matiki Merl Moraeulf Narcisio Oberon Quarath Quarion Qilue Shirru Silvan Sinthal Sinthel Solaufein Taiki Tamarel Telanis Tenko Tathar Thamior Tharivol Til Tolleran Trawin Twlyn Tyoril Tyrion Urian Valestil Vanadain Vey Warivv Werri Ymel Yrinjakis Yaevinn Zirdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha
Allamaris Ameneris Anneroth Aronna Arisa Certhonis Cerxina Denaris Deris Deantha Deviotis Eais Earoth Ecrinna Edroth Eronnsalis Falthanna Feltharis Fendara Festris Hastina Illis Imeneroth Istara Istis Keldonna Kelaris Kelris Kyinra Leoreth Liranna Menedagara Minera Nemeyeth Sendara Sentis Sitrina Tarkis Tarina Tuinira Zechora Ailis Aideen Aileen Aine Aisling Aislinn Caitin Cara Danann Darain Darrah Deirdris Doren Doiren Eilis Eilein Eilin Graine Katrina Mallaid Nadia Naris Noreen Paili Renny Sheila Silvie Sindis Tara Abrios Abhala Bertis Berhara Beythora Cerieth Cergothara Demerotis Dirgara Erohhna Erthora Fandris Ferhora Fitris Gymora Gymris Hedora Herior Idris Ithara Kelris Kybora Lemenes Nemora Oghara Quigora Sentris Zydhara Amharra Anetis Bregora Brahmis Ceronna Centaris Demera Elhorre Fanghris Hemeroth Jandara Jennis Jehrora Kemeroth Lehora Menoth Neuris Sebera Zinthrill Arissa Desstiria Dyighra Erlenth Falthara Gharis Hernona Lartiohian Mandario Narathiel Patriochian Selas Semara Siss Sortina Xeris Xentharis Xeroth Xistis Zestina Zeris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahaha
o Elfie z Lasu szukała nut na pięciolinii zapomnianej gdzie nawet Bóg nie grywał już u skraju lasu gdzieś w nieznanym szukała czegoś co poruszy jej zagmatwany skrawek duszy znalazła Leśny Elf niesmiało się poruszył zastukał do jej serca wrót i przestraszony zwiał gdzieś przycupnął w zgliszczach wyjął gitarę grał szukała nut na pięciolinii gdzieś tam w lesie szukała strun muzyki która ją poniesie zjawił się On niespodziewanie przybył znikąd szuka go wciąż i za melodią tą gotowa uciec w gąszcz czy widział ktoś Elfa z gitarą pośród drzew? czy ktoś jej powie skąd ta meliodia jest? choc droga kręta pójdzie nią- bo warto tam marzeń niebo lśni tam życie czysta kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
dzieki more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do czego ma być ten nick? do gry, na portal, bo zależnie od tego można różne nicki są odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
na portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
zwykly ale nie jakis pospolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz minety
nieziemska pokusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhxdhxh
ale jaki to portal ? coś w stylu onetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×