Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość astreinte

Przyjaciółka nie akceptuje mojego związku.

Polecane posty

Gość astreinte

Witajcie, od ładnych paru lat przyjaźniłam się z pewną dziewczyną, świetnie się dogadywałyśmy, mnóstwo czasu spędzałyśmy razem i przez cały ten czas może ze dwa razy poważniej się posprzeczałyśmy, już o jakiejś grubszej kłótni nie mówiąc. Natomiast kilka miesięcy temu poznałam faceta, chyba po raz pierwszy w życiu jestem tak poważnie zakochana i czuję że to "to". Nasz związek jest jednak dość skomplikowany, on jest ode mnie 10 lat starszy i do tego po rozwodzie, poza tym nie ma studiów. Mnie to wszystko absolutnie nie przeszkadza, ale kiedy opowiadałam o tym mojej przyjaciółce, odniosła się do całej sprawy bardzo krytycznie. Przyznam że trochę mnie to ubodło i od tej pory obie udajemy, że tematu nie ma. Spotykamy się jak dawniej i robimy wszystko jak kiedyś, ale czuję że nasza relacja nie jest już taka sama. Nie wiem co mam robić, nie podoba mi się sytuacja w której de facto muszę wybierać "ona albo on". Chciałabym żeby najbliższe mi osoby żyły ze sobą przynajmniej w zgodzie, a tymczasem muszę dzielić pomiędzy nich swój czas i uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×