Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-kh贸hik

niedawno wsta艂am, a mia艂am na 9 do pracy :(

Polecane posty

nie jestem g艂upia 馃槧 w艂a艣nie taki absurd zosta艂 wprowadzony w tej偶e firmie, ze ka偶d膮 nieobecno艣膰 spowodowan膮 jaka艣 dolegliwo艣ci膮 trzeba udokumentowa膰 zwolnieniem lekarskim :O a jak wspomnia艂am nie chcia艂o mi si臋 i艣膰 do lekarza,a tym bardziej udawa膰 chorej na biegunk臋. zreszt膮 ju偶 po ptokach :classic_cool: tylko boj臋 si臋 o ten kwitek z warsztatu :O czy warsztaty wydaj膮 sfa艂szowane kwitki? :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 klapki na dnie
skoro bedzie to dzie艅 nieodp艂atny, to nie potrzebujesz 偶adnego 艣wistka. te soboty s膮 takie lewe? podpisujecie sie na normalnej miesi臋cznej liscie obecno艣ci?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiedz prawd臋 :)
albo po prostu powiedz - NIe bede k艂ama膰 - mo偶e to bardzo g艂upio zabrzmi ale to prawda - zaspa艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie podpisuj臋 si臋 nigdzie. lista obecno艣ci jest dzienna, w postaci skanera d艂oni :D :D :D mam nadziej臋, 偶e nie b臋d臋, ale dla pewno艣ci skocz臋 dzi艣 do jakiego艣 warsztatu :O s膮 dosy膰 surowi z nieobecno艣ciami. albo ja ju偶 panikuj臋 :D soboty? czy pi膮tki? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dhxdhxh
jaki fragment d艂oni skanuj膮 ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
motywacja w postaci czeku 馃槶 czy d艂ugich n贸g? :classic_cool: ju偶 podj臋艂am decyzj臋, je艣li zechc膮 kwitek to albo: -naprawi臋 w ko艅cu ten samoch贸d, -albo si臋 zwolni臋 :D mog艂am wzi膮膰 t膮 rur臋, naprawd臋 mi p臋k艂a 3 tygodnie temu :O i mam rachunek :classic_cool: ale teraz sobie o tym przypomnia艂am. nie lubi臋, nie lubi臋, nie lubi臋 馃槧 niczego ju偶 w nim nie lubi臋 :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wheidf
jak d艂oni to chyba linie papilarne, nie? :o a nie kszta艂t kr贸liczej 艂apy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dhxdhxh
wheidf siedzisz tu od rana do nocy niepokoisz mnie :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
'nie potrzebujesz nie wydaje si臋 nie kszta艂t' zaprzeczyli艣cie ju偶 chyba ka偶de moje s艂owo napisane w tym temacie :classic_cool: wydaje si臋 faktur臋 za wykonany serwis i/albo wymienion膮 cz臋艣膰, przynajmniej ja zawsze dostawa艂am :P wheidf stawiam 100, ze nie chodzi o linie papilarne :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ka偶da forma motywacji jest po偶膮dana, a kilka naraz gwarantuje sukces :classic_cool: Tylko je艣li b臋d膮 chcieli kwitek, to oby go zechcieli jeszcze dzi艣 i to szybko, gdy偶 inaczej konieczne b臋dzie antydatowanie kwitka, a z tym zn贸w si臋 wi膮偶e motywacja :classic_cool: 3 tygodnie temu p臋k艂a rura? Czyli to Twoje ukochane male艅stwo 馃槶 I jak si臋 teraz do niego odnosisz :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dhxdhxh
skr贸ci艂am pierwszy: http://tnij.org/rsy2 to mnie zwyczajnie ciekawi:classic_cool: powiedzmy 偶e to co艣 z mojej dzia艂ki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wtedy wymy艣l臋 k艂amstwo, 偶e faktura b臋dzie do odebrania dopiero w poniedzia艂ek ze wzgl臋d贸w... jakich艣 :O i je艣li znajd臋 warsztat, kt贸ry zmotywowany CH臉CI膭 NIESIENIA POMOCY bezbronnej kobiecie, wtedy zadatuj膮 j膮 na 20/08/2012 :classic_cool: ha! :classic_cool: zreszt膮 nie m膮膰 mi tu ju偶 fajeczko, poniewa偶 jestem sk艂onna zgubi膰 si臋 w tym labiryncie mojego lenistwa :( ale ju偶 jest zb臋dnym b臋kartem 馃槾, mi艂o艣膰 i nienawi艣膰 dzieli tylko cienka linia :classic_cool: upatrzy艂am sobie nowe kochanie :classic_cool: :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Obawiam si臋, 偶e czysta und bezinteresowna CH臉膯 NIESIENIA POMOCY mog艂aby wyst膮pi膰 tylko w stosunku do bezbronnego zwierz膮tka :classic_cool: Co za zimne und bezlitosne zasady 馃槶 A co za nowego przysz艂ego b臋karta se upaczy艂a艣? 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co to za firma
ze mozna sobie tak po prostu nie przyjsc do pracy? bo w kazdej normalnej sie za takie "wagary" wylatuje. nikt cie nie szukal? nie dzwonili gdzie jestes? dziwne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rfset4rcwet
mo偶e jest na jakim艣 sta偶u?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sawaieiasidas
albo potrafi zdobywac wzgledy szefa :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 erfref
no przecie偶 ju偶 pisa艂a 偶e pracuje w firmie sprz膮taj膮cej i j膮 kto艣 zast膮pi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co to za firma
no ale nikt z pracy jej nie szukal jak rano nie przyszla? nie dzwonili do niej gdzie jest i czemu nie w pracy? dziwne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 the o艂臋艂偶 k艂贸艂ikke
a co to za firma jest to, moja droga, firma zajmuj膮ca si臋 profesjonaln膮 konserwacj膮 powierzchni p艂askich aka sprz膮tanie toalet i innych 馃槾 czy teraz jest wszystko jasne? :) Faj mam przes艂odziachn膮 czapk臋 a la kot i lis, my艣lisz 偶e zadzia艂a? :( mog臋 wys艂a膰 te偶 swojego kota z karteczk膮 馃槾 moje przysz艂e-niedosz艂e nowe b臋karci膮tko, to prawdziwe zwierz臋, bowiem jest to stary jagu艂ar z 1988 :classic_cool: ale tylko w marzeniach. :( sko艅czy si臋 na fordzie albo tojocie 馃槾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co to za firma
i co, nie przeszkadza nikomu 偶e dzisiaj kible nie wyczyszczone b臋d膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×