Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

niedawno wstałam, a miałam na 9 do pracy :(

Polecane posty

Gość ktos już pisał
że pisze bajki byle temat założyć. i nie chodzi tu czy ma prace czy nie :o tylko nigdzie nie zaspała, ale wymysliła se bajeczke żeby na kafe zwrocili na nią uwagę. nie wiem co to za firma, w której nikt nie interesuje się nieobecnością pracownika, a ta ma jeszcze czas żeby wymyslać jakieś preteksty nieobecności w pracy na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the ołęłż kłółikke
:D zawsze chciałam zostać siostrą Grimm :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapka to tylko półśrodek, nie zdoła wydobyć krystalicznie czystej motywacji 😴 Obawiam się, że konieczne będzie zaangażowanie kota... Tylko żeby skoorviel nie podrapał, bo efekt będzie odwrotny od zamierzonego :O :classic_cool: Oho, toś mi zaimponowała Ci powiem. Może jeszcze się dowiem, że to najśliczniejszy Jaguar XJS? :classic_cool: Jak Ford Galaxie, Thunderbird czy LTD albo Toyota 2000GT, to też nieźle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zartujesz!!!mozesz sobie na to pozowlic bez dania znaku do tej pory jak najszybciej pracodawc czemu w pracy cie nie ma?Czytając twoje tlumaczenia stwierdzam,że cierpisz na syndrom lenia patentowanego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale leniem patentowanym to jestem tutaj ja 😴 Kłółik się ostatnio spracoholizował, spr und potw :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaś gonisz za tą zwierzyną
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the ołęłż kłółikke
zaś gonisz za tą zwierzyną witam prze serdecznie moją gardzicielkę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XJ6 też są ładniutkie (tyle że ja bym wolał jakiegoś ciemnego). Prawda, pomarańczowa kuleżanko? :classic_cool::D No cóż, focusami i avensisami też ktoś musi jeździć :(:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne auta świetne
Ino wziąć benzyne i podpalic kulego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the ołęłż kłółikke
jak miło wiedzieć, ze ktoś mnie rozumie :D :classic_cool: lecę zbierać materiał na kolejną bajeczkę, do następnego, kochani :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetne auta świetne
cześć :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, ja dużo rozumiem :classic_cool: Powodzenia und do miłego :classic_cool:🖐️ No. A znawczyni aut może powiedziałaby w końcu coś miłego do kamery :classic_cool: Nie chciałaby nikogo pozdrowić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×