Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

masih ad-dajjal al-khóhik

niedawno wstałam, a miałam na 9 do pracy :(

Polecane posty

nie jestem głupia 😠 właśnie taki absurd został wprowadzony w tejże firmie, ze każdą nieobecność spowodowaną jakaś dolegliwością trzeba udokumentować zwolnieniem lekarskim :O a jak wspomniałam nie chciało mi się iść do lekarza,a tym bardziej udawać chorej na biegunkę. zresztą już po ptokach :classic_cool: tylko boję się o ten kwitek z warsztatu :O czy warsztaty wydają sfałszowane kwitki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapki na dnie
skoro bedzie to dzień nieodpłatny, to nie potrzebujesz żadnego świstka. te soboty są takie lewe? podpisujecie sie na normalnej miesięcznej liscie obecności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawdę :)
albo po prostu powiedz - NIe bede kłamać - może to bardzo głupio zabrzmi ale to prawda - zaspałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpisuję się nigdzie. lista obecności jest dzienna, w postaci skanera dłoni :D :D :D mam nadzieję, że nie będę, ale dla pewności skoczę dziś do jakiegoś warsztatu :O są dosyć surowi z nieobecnościami. albo ja już panikuję :D soboty? czy piątki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhxdhxh
jaki fragment dłoni skanują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motywacja w postaci czeku 😭 czy długich nóg? :classic_cool: już podjęłam decyzję, jeśli zechcą kwitek to albo: -naprawię w końcu ten samochód, -albo się zwolnię :D mogłam wziąć tą rurę, naprawdę mi pękła 3 tygodnie temu :O i mam rachunek :classic_cool: ale teraz sobie o tym przypomniałam. nie lubię, nie lubię, nie lubię 😠 niczego już w nim nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidf
jak dłoni to chyba linie papilarne, nie? :o a nie kształt króliczej łapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhxdhxh
wheidf siedzisz tu od rana do nocy niepokoisz mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'nie potrzebujesz nie wydaje się nie kształt' zaprzeczyliście już chyba każde moje słowo napisane w tym temacie :classic_cool: wydaje się fakturę za wykonany serwis i/albo wymienioną część, przynajmniej ja zawsze dostawałam :P wheidf stawiam 100, ze nie chodzi o linie papilarne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda forma motywacji jest pożądana, a kilka naraz gwarantuje sukces :classic_cool: Tylko jeśli będą chcieli kwitek, to oby go zechcieli jeszcze dziś i to szybko, gdyż inaczej konieczne będzie antydatowanie kwitka, a z tym znów się wiąże motywacja :classic_cool: 3 tygodnie temu pękła rura? Czyli to Twoje ukochane maleństwo 😭 I jak się teraz do niego odnosisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhxdhxh
skróciłam pierwszy: http://tnij.org/rsy2 to mnie zwyczajnie ciekawi:classic_cool: powiedzmy że to coś z mojej działki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy wymyślę kłamstwo, że faktura będzie do odebrania dopiero w poniedziałek ze względów... jakichś :O i jeśli znajdę warsztat, który zmotywowany CHĘCIĄ NIESIENIA POMOCY bezbronnej kobiecie, wtedy zadatują ją na 20/08/2012 :classic_cool: ha! :classic_cool: zresztą nie mąć mi tu już fajeczko, ponieważ jestem skłonna zgubić się w tym labiryncie mojego lenistwa :( ale już jest zbędnym bękartem 😴, miłość i nienawiść dzieli tylko cienka linia :classic_cool: upatrzyłam sobie nowe kochanie :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że czysta und bezinteresowna CHĘĆ NIESIENIA POMOCY mogłaby wystąpić tylko w stosunku do bezbronnego zwierzątka :classic_cool: Co za zimne und bezlitosne zasady 😭 A co za nowego przyszłego bękarta se upaczyłaś? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za firma
ze mozna sobie tak po prostu nie przyjsc do pracy? bo w kazdej normalnej sie za takie "wagary" wylatuje. nikt cie nie szukal? nie dzwonili gdzie jestes? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfset4rcwet
może jest na jakimś stażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawaieiasidas
albo potrafi zdobywac wzgledy szefa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfref
no przecież już pisała że pracuje w firmie sprzątającej i ją ktoś zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za firma
no ale nikt z pracy jej nie szukal jak rano nie przyszla? nie dzwonili do niej gdzie jest i czemu nie w pracy? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the ołęłż kłółikke
a co to za firma jest to, moja droga, firma zajmująca się profesjonalną konserwacją powierzchni płaskich aka sprzątanie toalet i innych 😴 czy teraz jest wszystko jasne? :) Faj mam przesłodziachną czapkę a la kot i lis, myślisz że zadziała? :( mogę wysłać też swojego kota z karteczką 😴 moje przyszłe-niedoszłe nowe bękarciątko, to prawdziwe zwierzę, bowiem jest to stary jagułar z 1988 :classic_cool: ale tylko w marzeniach. :( skończy się na fordzie albo tojocie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za firma
i co, nie przeszkadza nikomu że dzisiaj kible nie wyczyszczone będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×