Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fghjkl;543

Jakie auto kupić dla kobiety do 20 tys (hatchback)??? POMOCY

Polecane posty

Gość fghjkl;543

Witam, potrzebuje kupic sobie auto do 20 tys zł, tylko niewiem co jest dobre, i mało zawodne. Potrzebuję auto którym będe coodziennie dojeżdzała do pracy ok 40 km w jedna stronę, nie dużo palące, ale dość zwinne ((żeby miało kilka koni pod maską). Zastanawiam się nad Fordem Focusem 2005-2007r lub seatem Ibizą te same roczniki- tylko niewiem czy są to dobre auta??? Liczę na pomoc kogoś kto się zna lub ma pojęcie. Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;543
Paszoł won pedale z mojego wątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkl;543
ktoś jeszcze się wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warcisław
Fordy mają baaardzo drogie części, odradzam jeśli nie zarabiasz kokosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łiła naczelna........
Karolina ty nie masz merca kłamczuszko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warcisław
właśnie toyota yaris, o to chodziło :) bardzo dobre przyspieszenie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
ja mam opel corsa 1.2 tdi i jest rewelacyjny. jedynym mankamentem jest brak drzwi z tyłu... ale tak to super, mało pali i ma świetne przyśpieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnie życie mam
brak drzwi z tyłu - tylko baba mogła tak napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfsdfsd
fordy drogie czesci? chyba w aso ale w aso to kazda czesc do kazdego auta jest droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi&ju
a co myślicie o Fiacie Bravo 1,9 JTD r. 2007-2008??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrenowa pani
Przez 3 lata jeździłam roverem 25 do pracy okolo 70 km.dziennie.Był w gazie.Super samochód.Ponad 100 koni ,mały,zwinny,nie zawodny dopóki facet nie wiechał mi w bok.problem z nim miałam taki,że przepalały się często żarówki.Weź go pod uwagę,są niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiasz12
Myślę że powinna Pani poszukać czegoś tutaj autocentrumlis proszę wygooglowac bo nie da sięlinków znaleść uważam że odpowiednimsamochodem dla Pani będzie hyundai-i20 mały zwinny mało pali ima troche koników pod maską . Znajdzie go pani w serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiacie Bravo 1,9 JTD - wydaje mi się, że ma filtr DPF‎, a lepiej takich nowości unikać - drogie, awaryjne i kłopotliwe. toyota, honda - części drogie, ale samochody mało awaryjne co Cię interesuje - diesel, benzyna, LPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiasz12
Tylko najpier niech się pani dokształci bo jako kobieta nie ma Pani zielonego pojecia o samochodach i zapewne myli Pani pedały ze światłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ten czas pani już chyba kupiła odpowiedni samochód. A jeśli nawet nie, to raczej nie czeka na odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołóż 5 tyś i kup forda K , dla kobiety najlepszy a co nowe to nowe a nie jakiś używany grat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Focusa mialam 2007 rok i moge polecic :) Obecnie kupilam Mondeo i poki co tez zadowolona :) Jezdze sporo wliczajac w to tez wyjazdy na urlop. Oczywista diesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej nie skłaniał się ku samochodom francuskim i amerykańskim, a raczej celował w auto niemieckie, np. golfa. Mojej żonie kupiłem właśnie takie używane, tylko trzeba było iść na przegląd, wymienić kilka rzeczy, np. przewody hamulcowe, które nowe kupiłem w http://przewody-paliwowe.pl/ - generalnie do niemieckich aut wszystko można kupić taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu popatrzylbym tutaj www.adfauto.pl maja bardzo duzy wybor oraz korzystne i rozsadne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez polecam www.adfauto.pl moj maz ostatnio kupowal tam swoje auto i z tego co mowil zaoszczedzil duzo w porownaniu z innymi miejscami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj po prostu u ekspertow, moge polecic Ci ich www.autotrans.com.pl swietni specjaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam starego opla, wszystko mu się sypie, teraz zostałam bez klimy na lato :( ale paragony wysłałam może się uda wyhaczyć nową insignię w narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów http://www.travelmaniacy.pl/artykul,czesci_samochodowe_-_dla_wlasnego__bezpieczenstwa_kupuj_tylko_z_pewnego_zrodla,5344,2,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pół roku temu kupowałam samochód. Auris 2013 rok udało mi się za tą cenę złapać w benzynie. Wydawał się duży, ale bardzo dobrze się go prowadzi. Skrętny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corolla jest bezawaryjna i ekonomiczna. Dla kobiety w sam raz. Bagażnik też pojemny. Wożę nią 2 dzieci i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×