Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Narzeczona89

**ŚLUB WRZESIEŃ 2013**

Polecane posty

Gość Narzeczona89

ma ktoś już coś pozałatwiane??? My mamy tylko orkiestrę i salę. Ślub 28.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orkiestre, sale, kamerzyste i fotografa :) tzn wszystko porezerwowane, na dniach mam podpisywać umowy. Żałuje, że tak późno się za to zabrałam, bo miałam duży problem żeby zgrać wszystkich na jeden termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikas
Ślub 07,09,2013. Mamy salę, kamerę, foto, obrączki, dj-a, termin w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
14.09.2013,sala załatwiona,zespół załatwiony,fotograf i kamerzysta też jest,u księdza wstępnie data i godzina zapisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmas palmas palmas
obrączki rok wcześniej? a jak Ci place schudną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Weselniczka ,to lepiej z księdzem się pospiesz,na razie to może was wpisze na próbną listę jak nie ma jeszcze kalendarza,moja kuzynka tez tak zwlekała a miała już wszystko załatwione nawet zaproszenia zamówione a okazało się że na godz13 nie ma już wolnego miejsca.miała do wyboru godz 10 rano albo 17,wybrała 17 ale zaproszenia musiała przerabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
No właśnie a kiedy najlepiej iść do księdza???? Bo słyszałam, że teraz i tak nas nie zapisze bo ponoć nie mają kalendarzy ;/ Mam czekać do stycznia??? ;( Co prawda u nas nie ma dużo ślubów i rzadko są dwa w jedną sobotę ale nie chciałabym mieć ślubu np o 14 tylko dlatego, że się spóźniłam i inna para ma o 16.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Witam, my mamy na 14 września 2013 roku. Mamy pozałatwiane: zespół, sale, fotografa, kamerzystę i wynajem samochodu. Został nam tylko ksiądz, ale niebawem pójdziemy do księdza, chciałam wcześniej, ale był na urlopie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikas
Obrączki mamy, bo trafiła się super okazja. Mają przecież służyć na lata, a palce to nie jest część ciała najbardziej podatna na tycie czy chudnięcie. Jak całe życie palce mam takie same (ta sama biżuteria) pomimo, że waga czasem o te kilka kg się zmieniała. Do ślubu jednak nie zamierzam ani tyć ani chudnąć. Po za tym zmianę rozmiaru, odświeżenie mamy gratis. Zresztą ten czas tak szybko leci od zaręczyn minął rok. Kiedy nawet nie wiem. Tak strzeliło. Kolejny rok minie też jak z płatka i lepiej powolutku wszystko sobie załatwiać niż potem na ostatnią chwilę. My u księdza byliśmy w grudniu, zapisał nas na 7, ale kazał przyjść teraz we wrześniu ustalić godzinę. Więc wybierzemy się jakoś w pierwszym tygodniu września i zaklepiemy na tip top godzinę i datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×