Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pussy riot

jakie macie hobby?

Polecane posty

Gość gość

Gram na gitarze, co prawda od niedawna, ale dużo czasu poświęcam na naukę. Kupiłam sobie gitarę z megasceny i próbuję. Do tego trochę śpiewam. Kto wie może, kiedyś mi się uda gdzieś na scenie występować. lubię to co lubię. Mam też inne zainteresowania takie jak gotowanie czy podróżowanie, ale póki co teraz zajmuję się grą, jest dla mnie priorytetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama kiedyś próbowałam uczyć się gry na instrumentach. Mianowicie chciałam załapac jak to jest grać na gitarze, jednak nie jest to widocznie dla mnie bo nie miałam słuchu muzycznego. Nie wychodziło mi i zarzuciłąm. Może jednak źle bo bym się nauczyła jakbym więcej ćwiczyła? Nie miałam do tego jednak serca.

Za to lubię logiczne zabawy

wypełniam obrazki logiczne

rozwiązuję krzyżówki

no i polubiłam kostkę rubika, ułożenie takiej magicznej kostki potrafi dac nie lada satysfakcję https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Magiczna-kostka/17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika85

Ja od wielu lat interesuję się modelarstwem. Posiadam kilka aut RC i niedługo zamówię z www.scorpio-polska.pl swój pierwszy samolot RC. Bardzo chętnie dowiem się co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numizmatyka ❤️ Być może wychodzące z mody zajęcie, ale bardzo relaksujące i satysfakcjonujące. Wszystkim zainteresowanym tym tematem z Krakowa i okolic polecam zajrzeć na http://ksngibon.pl/ To fachowcy w tej dziedzinie w każdym calu. Pomogą wam wiarygodnie oszacować wartość waszego znaleziska, zajmują się też skupem kolekcji, jeśli jednak okazałby się, że to nie wasza bajka. Prowadzą też sprzedaż kolekcjonerskich monet, u nich możecie trafić na prawdziwe perełki w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrynicFm

Moje ulubione zajęcie to walenie konia Na Red Tube 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

a to takie miałkie zainteresowanie, nie wyróżniasz się spośród milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Ja mam dusze artystyczną i uwielbiam sama tworzyć rzeczy na przykład do dekoracji domu.  Uwielbiam pracować różnymi metodami np:  decoupage i wszystkie potrzebne dekorację kupuję w tym sklepie  decokreacje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uwielbiam robić własne dekoracje. DIY to mój świat, teraz decoupage zajmuje bardzo dużo mojego wolnego czasu. Wszystkie materiały kupuję w sklepie internetowym https://sklepplastyczny24.pl/, żeby nie tracić czasu na chodzenie po sklepach. Mają fajną, dużą ofertę i za każdym razem znajduje tam coś nowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellanieeeseres

U mnie świetnie sprawdza się taniec. Zarówno jako sposób na wolny czas, jak i spalenie ekstra dawki kalorii. Parę lat temu nawet bym nie pomyślała, że sama z siebie będę chodzić na tego typu lekcje, a tu proszę  - frajda jakich mało . Jeżeli chodzi o szkołę tańca, to ja chodzę do dancekingdom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Robię trochę programów komputerowych. Na początek szyfrowanie.

steganografia.edu.pl/$/start?szyfr

Teksty wpisuje się do lewego okna. Wybierasz szlaczek i hasło.

Za kilka dni będzie fotomontaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnia

Ja kocham taniec. Od paru lat uczę się różnych tańców w www.cto-taniec.pl/ w Gliwicach i bardzo jestem zadowolona, że do nich trafiłam bo maja super instruktorów. Aktualnie chodzę na zumbę a zaczynałam od tańca towarzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ogromnym hobby jest motoryzacja. Uwielbiam szybkie samochody, adrenalinę. Sama dużo jeżdżę i moim największym marzeniem jest wzięcie udziału w rajdzie dakar, taka jak sama Wojciechowska. Może kiedyś się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ogromnym hobby jest motoryzacja. Uwielbiam szybkie samochody, adrenalinę. Sama dużo jeżdżę i moim największym marzeniem jest wzięcie udziału w rajdzie dakar, taka jak sama Wojciechowska. Może kiedyś się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ogromnym hobby jest motoryzacja. Uwielbiam szybkie samochody, adrenalinę. Sama dużo jeżdżę i moim największym marzeniem jest wzięcie udziału w rajdzie dakar, taka jak sama Wojciechowska. Może kiedyś się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ogromnym hobby jest motoryzacja. Uwielbiam szybkie samochody, adrenalinę. Sama dużo jeżdżę i moim największym marzeniem jest wzięcie udziału w rajdzie dakar, taka jak sama Wojciechowska. Może kiedyś się uda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ogromnym hobby jest motoryzacja. Od dziecka lubiłam bawić się z bratem w wyścigi, zamiast lalek wolałam samochody no i tak do dziś z mężem teraz lubię sobie pooglądać zmagania na rajdach. Najbardziej czekam rok w rok na https://dakar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentuje z kawa i drinkami (uwielbiam tworzyc cos autorskiego z mysla, ze na kolejnej imprezie to zachwyci znajomych), pisze krotkie powiesci fantasy, nie stronie tez od gatunku horroru, zajmuje sie tlumaczeniem tekstow i udzielam korepetycji z angielskiego. Poza tym ucze sie jezykow, spiewam, mam w planach zaczac streamy z gier po polsku/angielsku, ale jednak dalej brakuje mi tej pewnosci siebie. No i od pazdziernika bede kontynuowac studia (Filologia Angielska), jeszcze 2 lata i bede pania magister 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eksperymentuje z kawa i drinkami (uwielbiam tworzyc cos autorskiego z mysla, ze na kolejnej imprezie to zachwyci znajomych), pisze krotkie powiesci fantasy, nie stronie tez od gatunku horroru, zajmuje sie tlumaczeniem tekstow i udzielam korepetycji z angielskiego. Poza tym ucze sie jezykow, spiewam, mam w planach zaczac streamy z gier po polsku/angielsku, ale jednak dalej brakuje mi tej pewnosci siebie. No i od pazdziernika bede kontynuowac studia (Filologia Angielska), jeszcze 2 lata i bede pania magister 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimą często o wiele częściej mi sie nudzi niż latem. Latem łatwiej jest znaleźć sobie jakieś zajęcie bo można przykładowo wybrać się na spacer, podczas gdy zimą jak jest brzydka pogoda to nie chce się wystawiać nosa poza drzwi.

Dziewczyny zastanawiałam się nad kupieniem w tym roku do ogrodu basenu rozporowego. 

No i ciekawi mnie Wasza opinia na jego temat:

czy warto?
czy taki basen jest wytrzymały?
I czy woda nie brudzi się w nim bardzo ?

NO i czy warto jest inwestować w ogrzewanie do niego https://www.dobrebaseny.pl/OGRZEWANIE-BASENU-c147 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda na rowerze, książki, rozwiązywanie krzyżówek, bieganie, pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu tematy są niezwykle inspirujące dla osób szukających jakiegoś ciekawego hobby. Bez niego życie będzie z pewnością nudne. Zresztą wystarczy spojrzeć na ogół ludzi, zazwyczaj brakuje im do czegoś "zacięcia". Warto znaleźć zajęcie jakie oderwie nas od oglądania telewizora czy korzystaniu z komputera. Jedną z bardziej fascynujących jest modelarstwo ponieważ wymaga od nas zaangażowania oraz wiedzy. Sklejając model uczymy się konstrukcji maszyn, a przy okazji dowiadujemy się wiele interesujących informacji historycznych. To jest najlepszy przykład tego jak wykorzystać kreatywnie swój czas. Oczywiście po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia możemy pokusić się o budowę swoich modeli. Niezbędne do tego będą wysokiej jakości formatki ze sklejki - https://sklep.modelmaking.pl/pol_m_Sklejka_Formatki-ze-sklejki-154.html W sieci znajdziemy kilka ciekawych poradników oraz wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×