Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mfdggggfgfghgh

Gdzie poznać inteligentną, nie zepsutą kobiete ?

Polecane posty

Gość mfdggggfgfghgh

- z wykształceniem min. średnim - nie jakąs modelke ale ladną, bez nadwagi, bez manii na punkcie cellulitu kalorii i wiecznego fitnessu - bez konta na fejsbuku, nk i innych portali dla niedorozwiniętych - bez iphona i innych rzeczy I-cos tam - pracująca - mająca ambicje a nie tylko kasiora, slub i zrobienie nowego człeka jeszcze mam sporo wymagan dot osobowsci ale nie chce mi sie pisac bo i tak nei znajde 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez konta na fb hahaha
a co boisz sie konkurencji i ze laska bedzie miala swoje zycie procz ciebie ?:o zalosne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj wśród
40 latek są normalne not ew. 35 w górę niżej to chyba tylko na logistyce ale te z kolei .....no cóż powodznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaahaaa
jakbym czytala o sobie, tyle ze jeszcze nie pracuje bo studiuje dziennie. ale takie kobiety nie maja szzescia w zwiazkach bo sa za dobre, juz razy tak mialam, lepiej byc sukaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci coś powiem
Ciężko, ciężko, sam szukam i znaleźć nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 011d0d4d1
niestety jak wyzej ,takie czesto wybieraja zycie w samotnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Jak szczerze odpuścisz sobie kobiety, to sama się taka znajdzie. Dziwne to zjawisko ale jak najbardziej prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to takie proste
jestem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaahaaa
a wy gdzie jestescie, normalni faceci? Tacy ktorzy maja ambicje troche oleju w glowie i nie zdradzajacy na kazdym kroku? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci coś powiem
Mnie można spotkać w górach :D, i mam trochę oleju w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
Gdzie ci mężczyzni prawdziwi tacy orły sokoły ......oni by chcieli to i tamto a oglądają się za tymi co są lalkami Barbi a one nijak nie pasują do rzeczywistości hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaahaaa
daleko ;). widocznie nie jest mi dane spotkac takiego. a wszyscy powtarzaja " zadna dziewczyna nie ma takiego charakteru jak ty", trele morele, co mi z tego, chyba pora sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhgfgh
Argen - Ciebie żadna nie zechce, wiec odpusc sobie prawiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
Fubu tam raczej nie znajdziesz bo za ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...........
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...........
ale kto moje kryteria spełni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...........
do mnie ciągnie tylko tych którzy traktują mnie ja g... gdzie jesteście panowie pracowici, zaradni, troskliwi, kochający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pardon
Oj muszę przyznać , że pytanie autora to pytanie za 100 pkt :) Też bardzo chciałbym poznać niebrzydką , inteligentną , dobrą dziewczynę z którą można prowadzić ciekawe rozmowy no , ale niestety takie osoby się bardzo rzadko spotyka . Teraz jak pewnie każdy wie ludzie mają inne wymagania . Teraz żeby zaistnieć trzeba pić , ćpać i jeszcze nie wiadomo co . Wtedy jesteś kimś co jest śmieszne no , ale tak się dzieje . Jednak wracając do tematu wierzę , że każdy z tego tematu pozna taką osobą którą chce poznać :) na pewno tutaj też są takie osoby które nam by podpasowały :) po prostu trzeba mieć trochę farta żeby akurat dać szanse tej prawdziwej osobie . Prawdziwej w tym sensie , że takiej która na Ciebie zasługuje . Jednak trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna ze Szwajcarii
Znam wiele inteligentnych i naprawde fajnych dziewczyn. Niektore z nich nadal nie maja faceta, a nie moge powiedziec o nich, ze sa brzydkie. Niestety, z obserwacji wychodzi na to, ze facet woli pusta lale niz dziewczyne inteligentna i przecietnej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam wielokrotnie, jestem taka... i niestety Wy takiej nie chcecie... Jak kobieta powie ze jej zalezy, stara sie, dba o Was i o dom to szybko sie kończy... zdrada albo totalnym brakiem zainteresowania kobietą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem jest w tym ze jestem i atrakcyjna i inteligentna i rodzinna/dobra... Wy albo chcecie mnie od razu przelecieć albo na start uznajecie ładna = głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna ze Szwajcarii
Znajomy kiedys mi powiedzial, ze faceci nie startuja do inteligentnych kobiet, bo trzeba za duzo wysilku wlozyc w bajere, zeby taka dziewczyne zaciagnac do lozka - pustej dziewuszynie postawisz drinka lub 2 i jest kupiona. Czy to prawda Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze tak... jak udaje głupia mam więcej randek niż dam rade wygospodarować czas... ale jak pokaże swoje ja... to bieg z przeszkodami mógłby koleś wygrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga Aga agA
albo.. nawet nie próbujecie się starać, tylko z góry zakładacie że nie macie szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pardon
Pomorzanka Wydaje mi się , że nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka . Zdaję sobie sprawę , że większość chłopaków jest dla dziewczyn z powodu jej fizyczności . I niestety większość chłopaków nie docenia tego , że ma fajną dziewczynę . Nawet nie wiesz jak ja . I mówię tutaj tylko i wyłącznie o sobie . Jak bardzo bym chciał obudzić się pewnego dnia . I powiedzieć sobie o mój Boże jestem z ... i powiedzieć jej imię . Usiąść z nią i powiedzieć jej jaka jest cudowna i jak bardzo cieszę się , że zwyczajnie jest . Wiem , że teraz wydaje Ci się to śmieszne i banalne bo tak naprawdę wiem , że większość facetów tak właśnie mówi , jednak nie każdy jest taki jak powiedzmy ten który Cię oszukał . To wszystko jest poplątane niestety . Na pewno coś w tym jest , że jak chłopak ma dobrą dziewczynę i wie , że ją ma i nie straci to coś mu odbija . Jak to słyszałem w filmie ' telefon' " nawet jak masz ładny dom marzysz o wakacjach , ale to tylko wakacje i wiesz , że wrócisz do domu bo tam Ci najlepiej " nie napisałem dokładnie , ale taki jest sens . Jednak wiedz , że są jeszcze normalni faceci . Nie mówię , że ja taki jestem bo nie chce wyjść na zarozumialca . Musiałaby to stwierdzić dana osoba bo pewnie jednej moje przekonania się podobają innej nie . W każdym razie bądź dobrej myśli bo na pewno ktoś kiedyś doceni to jaka jesteś . Doceni mnie i doceni wszystkich którzy mają taki problem jak właśnie my . Miłosny problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×