Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mfdggggfgfghgh

Gdzie poznać inteligentną, nie zepsutą kobiete ?

Polecane posty

Gość lubliniankaAAAA
opis idealnie pasuje do mnie, pytanie tylko czym, ty możesz mnie zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna ze Szwajcarii
Niektorzy sa tez zbyt niesmiali - czesto widze, ze kolesie, ktorzy inteligencja nie blyszcza albo sa wrecz debilami, maja panny, a ci, co sa inteligentni wciaz sa sami. Moze wynika to tez z tego, ze taki niezbyt inteligentny czlowiek nie zastanawia sie dlugo nad bajera i nie mysli nawet nad jakakolwiek porazka a ci inteligentni jednak nie chca robic badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ciagnie swoj do swego:P A serio nie wiem, niby tylko normalnych (w moim pojeciu) a nie moga na siebie trafic. Moze udaja innych niz sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kar.ii.
możesz poznać i tu jak dobrze trafisz:D ale pewnie w danej chwili będzie mocno znudzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ado
fubu obyś jej nie zgubił .A masz orientacje w terenie .Bo wiesz ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie ach co to będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trocheniedowierzam
aż się dziwnie czyta ten topik.. wy wszyscy myślicie że jesteście naprawdę tak wyjątkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wy wszyscy myślicie że jesteście naprawdę tak wyjątkowi?' Na kafe kazdy jest piekny, inteligentny, dobrze sytuuowany, kazdy ma niesamowite powodzenie itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Krwawa - na tym wlasnie polega urok kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc tam gdzie sie da probuje pozowac na 'lepszych' pod jakims katem niz sa w rzeczywistosci. A na kafe jest po prostu wieksze pole do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mfdggggfgfghgh ,calkowicie Cie rozumiem i nie dziwie sie . Nie łatwo znalezc kogos takiego jak pisales ,to obecnie graniczy z cudem ,lecz uwierz , sa jeszcze, takie kobiety :),Jestem obecnie sama i mam dokladnie te same oczekiwania w stosunku do partnera .No i zeby jeszcze bylo uczucie , odbieranie na tych samych falach ,szacunek i atrakcyjnosc fizyczna ,bo ona rowniez jest bardzo potrzebna ,by powstala Milosc i spełnienie ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też przez wiele czasu obawiałam się że nikogo sobie w życiu nie znajdę. Czułam się samotna, nie kochana, brakowało mi drugiej osoby, bliskości, pocałunków, wspólnego dzielenia się swoimi przeżyciami. Bedac już na skraju wyczerpania psychicznego zdecydowałam się zamówić rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej na stronie http://urok-milosny.pl , po 2 miesiącach znalazłam faceta o jakim wcześniej nawet nie marzyłam. Czuły, wspaniały, a jednocześnie zaradny i męski. Wreszcie odżyłam i dowiedziałam się co to prawdziwe szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×