Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemsama

czy mozna jesc mieso trzymane 2 lata w zamrazalniku?????

Polecane posty

Gość niewiemsama

rawie 2 lata mialam zbunkrowana wolowinke w zamrazarce- czy mozna ja jeszcze spozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja bym się nie
odważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia7676
Zawsze mozesz spróbować, chociaz ja bym sie nie zdecydowała. Ale mie dawaj tego dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemsama
no wlasnie kolor ma ok, zapach tez , tylko kurcze ja jestem w ciazy a moja corcia ma 4 lata wiec moze całą ta wolowine dac mezowi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda jest niezla
Hmm..ja ostatnio zamowilam cielecine mrozona i na niej jest data waznosci do lipca 2013, ale to 1 rok. 2 Lata to chyba troche za dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to moze daj mężowi ;) Dziecku bym tego nie dala a jak jestem w ciazy i dostaniesz biegunki moze wywolać skurcze więc chyba bym nie ryzkowala dla kawalka mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martysiaaaaaaaaaaaaaa
termin ważności mięsa do spożycia po zamrożeniu jest 6 mc ! ty przekroczylas go 4x wiec nie warto ryzykować !! wywal to jak najprędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda jest niezla
Chociaz jak byla naprawde gleboko zamrozona to powinna byc zjadliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda jest niezla
a moze macie psa? Przetestuj na nim gulasz z tego mieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whedif
ej właśnie? nie rozmnażałaś 2 lata? PROVOKACJO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mycie zamrażarki ma do mrożonego mięsa? Ja jak myję zamrażarkę to nie odmrażam mięsa i innych mrożonych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda jest niezla
Chyba ze zanosi swoje rzeczy do sasiadki na kilka godzin. Ja tak robie bo rzadko kiedy mam pusta zamrazarke a odmrozic co jakis czas trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemsama
moja zamrazarka sie sama rozmraza, pozatym mam zamrazarke skrzyniowa i na czas mycia mieso tam przenosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soda jest niezla
ja mam wolno stojaca,ale z szufladami i tam zbiera sie szron wiec odmrozic trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są
Można, można. Ja już kiedyś takie mięso przyrządzałam i nikomu nic się nie stało. Kupiłam kiedyś ok. kilogram schabu bez kości, wsadziłam do zamrażarki, no i potem nie miałam pomysłu, ani ochoty, żeby coś z nim zrobić. Przeleżało w tej zamrażarce conajmniej dwa lata. W końcu je rozmroziłam i upiekłam. Wyszło pyszne. wszyscy jedli o było OK. Oczywiście musisz być pewna, że w ciągu tych dwóch lat to mięso nie było choć trochę rozmrożone. Jeśli leżało sobie w zamrażarce nie niepokojone przez nikogo, głęboko zamrożone, to na pewno nic mu się nie stało i możesz je przyrządzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbfjcbdkjfng
soda jest niezła - ty jesteś jebnięta, czy jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można jeść, ja mam wszystkie rodzaje mięsa od owoców morza, ryby, drób i dziczyzna od kilku lat bo nie przejadamy ilości które załatwiam, wyjmuję czasami mieso i po 3 latach, jest pyszne i wciąż żyje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy produkt ma przydatnosc do spozycia po zamrozeniu - mieso tez i to jest max kilka miesięcy raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dać meżowi" :D:D genialne:D Każdy produkt ma date przydatnosci do spozycia , bo musi ją mieć, nawet sól ja ma, pod ziemią lezała miliony lat i nagle się za dwa lata waznosć konczy, albo woda butelkowana od milionów lat w obiegu, a teraz juz niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×