Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pietruszkowa Jola

Pietruszka zielona- zamrażanie

Polecane posty

Gość Pietruszkowa Jola

Jak dlugo moze byc zamrozona pietruszka zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietruszkowa Jola
serio? ja naprawde nie wiem, jestem mlodą gospodynią :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieze ziola, (a do tego nalezy zielona pietruszka) zamrozone przechowuje sie najwyzej kilka tygodni, bo pozniej traca nie tylko swoje wartosci ale i smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku jak mroziłam pietruszkę to na wiosnę była już taka gorzka w smaku, ale nie wiem czego to była wina. Koperek przetrzymał się świetnie, a pietruszka jeszcze zimą była super do zupy a na wiosnę zgorzkniała. Moja mama takiego problemu nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszecie
Zamrażam pietruszkę latem i uzywam jej aż do wiosny, kiedy mam świeża pietruszkę. Jest ok. Przy mrożeniu nalezy pamiętać, żeby nie mrozić mokrej. Należy zrywać w słoneczny dzień albo po opłukaniu dobrze osuszyć. Pojemnik musi byc szczelny, najlepiej małe pojemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może faktycznie była wilgotna jak ją mroziłam, ale koperek tak samo a się przetrzymał hmmm kupowałam na bazarze, więc kto ich tam wie czy zbierali w słoneczny czy pochmurny dzień :)) w tym roku dobrze wysuszę z wody przed krojeniem, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty piszecie
Taka kupna to nie wiadomo jaka. Mogła być niesmaczna już przed mrożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ją dodawałam do potraw jesienią i zimą to była smaczna, dopiero wiosną z niewiadomego mi powodu stała się gorzka. Najpierw myślałam że mi się wydaje, ale dałam mojej mamie na spróbowanie i też stwierdziła że gorzka. Ale to może jakiś przypadek po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×