Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wesolek

nuda nocna

Polecane posty

Gość fikkjeskjse
zwariowana, to co ? może napiszesz od początku do końca o co chodzi bo to dość enigmatyczne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
czas start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
noo, połowa czasu minęła , obyś się nie spoóxniła , zegar tyka.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:-) powiem tak w moim związku jest tak muszę prosić mojego mężczyzne o współżycie męczy mnie to. jestem młoda i pragnę tego często on też jest młody a pomimo tego często mi odmawia:-( to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
wiek osób o które się rozchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nich zgadne on dostał niedawno prace tyra po 15 godzin a ty siedzisz na doopie i jestes zdziwiona ze on chce isc spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
twój pierwsz poważny związek w dodatku po prostu w tym wieku jeszcze nie wie się co naprawdę jest ważne , wyrwał sobie młoda doopeczkę a teraz rozgląda soięza następną , jak dojdziesz ,że nie w poważnym związku nie liczy wylad i inne pierdoły to znajdzieśz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 w robocie i sie dziwisz ze on sie toba nie interesuje? zejdz na ziemie on widzi tylko lozko, poduszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie chce się nad sobą uzalac ale potrzebuje rozmowy z kimś bo wszystko przekreśliłam dla niego. a teraz nie mam z kim pogadać smutno nieraz czasem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
półka nie pitol !! jakbym nawet pracował w kopalni i mi si chciało to bym mógł a jemu najwyraźniej się niechce bardzo źle zrobiłąś że wszystko rzuciłąs , bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem że on pracuje ciężko ale chciałabym trochę ciepła. a w dodatku mamy 7 miesięczne dziecko i czasami to już mam dość wszystkiego wydaje mi się że to nie jest wcale mój mężczyzna ten którego poznałam. kocham ich ale to wyczerpujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
może nie powinienem ale jak do cholery to zrobiłaś ? nie słysałaśo antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi imprez koleżanek kolegów tego szalonego życia.:-( mi też jest ciężko tak samo jak jemu ale ochotę na sex mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo fantazje to ty masz iscie ułanska, tyle ze zapewne siedzisz za biurkiem od 8-16 a jedyna praca fizyczna jest nalanie sobie kawy do kubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
hahahah :D :D chciał o by się rzec : "co ty wiesz o zabijaniu" :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
zwariowana rozumiem ,że teraz o tym już myślisz ? ogólnie to zacznij raczej myśleć o sobie , na pewno lepiej na tym wyjdziesz , wiem że to groch o ścianę ale może akurat .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikkjeskjse
nie ma za co ,, dziesięc złotych sie należy :P albo wiesz co ? pietnaście! , ta drożyzna .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×