Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ^^szalona^^

Szukam kobiety dla Taty

Polecane posty

Gość ^^szalona^^

Hello..Nie wiem czy to dobry pomysł tutaj poszukać.ale może akurat się uda..Chciałabym by tata miał kogoś..nie koniecznie musi to być od razu kobieta,ale przyjaciółka,z którą może wyjść,pogadać... on sam nie szuka,bo wychowuje jeszcze moich 2 braci młodszych i twierdzi,że za dużo czasu straci na nas..itp..Chciałabym by się w końcu oderwał od domu od nas od pracy.. może ktoś odpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
a skad jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D naprawdę jesteś szalona !!! ( w pozytywnym znaczeniu ) dobrze że masz takie podejście i zdajesz sobie sprawę że Tato może czuć się nieco samotny. Pora obiadowa smacznego może pokikamy póżniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam usunąć te głupie podszywanie się,ale coś mi to nie wychodzi...niby mam nick pod hasłem..a jednak dalej się podszywają..co można zrobić by tak nie było? nie jest to miłe, bo ktoś to sobie weźmie na poważnie..a ja naprawdę chcę pomóc tylko swojemu tacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zrobiłaś tutaj porządek!!! :) Być może Tata spogląda z sympatią na jakąś koleżankę z pracy a Wam nie wspomina o tym gdyż nie wie jaka byłaby Wasza reakcja? Zbadaj temat a ewentualnie później szukaj dalej :) chociaż wiesz ( a może nie) jak to jest z tym "swataniem" na siłę. Różnie bywa. A tak przy okazji gdyby więdej dzieci zobaczyło w swoich Rodzicach nie tylko rodziców ale również kobiety i mężczyzn świat byłby może odrobinę lepszy. Zajrzę tutaj wieczorem koło 21 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata nie pracuję z żadną kobietą..a jeśli tak by było zauważyłabym. Nie wiem co z tego wyjdzie i jak,ale i tak warto spróbować..Tata jest dla nas ojcem,matką,przyjacielem...też chce pomóc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia czemu się tak stało,uaktywniło mi się hasło i znikło to co dałam do usunięcia czyli osoby,która się podszywała za mnie i moje przy okazji..ale to było i tak nie miłe więc lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revia
Poszukaj tutaj http://top-ogloszenia.net/. Ludzie często czują się samotni i potrzebują kogoś do towarzystwa tylko nie wiedzą gdzie szukać. To jest dobre miejsce, wiele ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×