Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aquamaryna

Balejaż w I trymestrze?

Polecane posty

Gość aquamaryna

Pytanie jak w temacie, czy można? Nie piszcie tylko, że wyrodna matka, że nie dba o dziecko, bo właśnie dlatego pytam żeby nie zaszkodzić. Włosy mam już tragiczne, pomimo, że codziennie myte i prostowane. Rosną baaardzo szybko więc zazwyczaj chodziłam do fryzjera co 6-7 tygodni. Teraz już ponad 2 miesiące minęły. Jestem w 9 tygodniu. Nie mam mdłości, nie drażnią mnie żadne zapachy. Czy można umówić się z fryzjerem czy lepiej poczekać?? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie pisze by poczekac do 12tyg ,ja pytalam jednak lekarza i kazal mi odczekac 16tyg,tak tez zrobilam,fryzjerka zrobila mi balejaz farbami bez amoniaku,niektore kolezanki moje robily obojetnie w ktorym stadium ciazy byly i nic sie nie stalo ale ja wolalam dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnaś zapytać fryzjerkę
jakich farb uzywa i czy zawierają amoniak, chociaz teraz w większości juz się tego nie stosuje, więc mozna bezpiecznie farbowac włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhmmm@#%
Jasne, nie wolno farbowac w ciazy, bo farba przez wlosy przenika dokrwi i potem dziecko bedzie rude. Potem jak karmisz to tez nie mozna, bo mleko zafarbuje. Tak mi babcia mowila, uhm. W XXI wieku takie kocopoly... Bo chemiczne.. Bo amoniak... Przeciez nic sie nie stanie, najwyzej pawia puscisz od drazniacego zapachu! Idac waszym tropem, wszystkie fryzjerki powinny miec uposledzone dzieci, bo nim fryzjerka wie, ze zaciazyla, to cale dnie stoi w tych oparach. I zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa wiesz
jako fryzjerka po szkole ci napisze ze balejaz mozna robic w kazdym stadium, nawet jezeli farba jakos szkodzi to pomysl kobieto, przeciez ona nie dotyka skory glowy... przy balejazu nie kladzie sie bezposrednio na skore farby jak nie masz mdlosci to nie ma przeciwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orazuwi
Nie wytrzymasz bez tego? Co za płytkie pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Mój lekarz twierdzi, że można przez całą ciążę farbować włosy, a to dobry specjalista. Ja wolałam dmuchać na zimne i całą ciążę nie farbowałam (normalnie robię tylko delikatne refleksy na moim naturalnym kolorze, więc odrostu nie ma), ale teraz przed porodem właśnie się wybieram, bo później będzie mało czasu, a już się stęskniłam za dawnym wyglądem moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×