Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

dlaczego mężczyzna jest

Polecane posty

Gość rev zajmij się czyms
konstruktywnym w końcu. dla mnie nie jest :-O cały weekend spędziłam sama, bo miałam ochotę na to, a facet ciągle się dobija, nie rozume, ze chcę być sama :-O wyłącyzłam telefon i sobie siedzę sama w domku całe 2 dni :-) uwielbiam to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstruktywne rzeczy robiłem dziś niemal cały dzień i mam dość .... facet się dobija? co to za desperat? posiedzisz sama i znowu wrócisz do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
7 lat byłam sama i wszytsko było cudnie, a teraz facet od 2 lat się koło mnie kręci i mi dupę zawraca :-O jest cudny i kochany, ale ja jednak najbardziej cenie sobie święty spokój i kocham swoją samotnosć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest najważniejszy, no chyba, że babę utrzymuje i ta bez niego zginie :-o mój były nigdy nie rozumiał, że lubię być sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
mówiłam, ciągle mówię :-D on stwierdził,ze się dostosuje i stara sie mnie rozumieć :-D a myslałam,z ę to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ...rozumiem , że możecie lubić samotność , ale to nie zmienia faktu , ze samotność powoduje brak faceta i tak czy inaczej skupia się na nim....... a tak poza tym "lubienie samotności" jest tylko do momentu poznania odpowiedniego typa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev zajmij się czyms no daj spokój - on jest za slaby dla Ciebie...robi z siebie kolaniarza - brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver - z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale pieprzysz. rev zajmij się czyms pisze wyraźnie, że ma faceta. ja miałam (nawet męża) i więcej nie chcę. do seksu tak. na co dzień za bardzo męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
ależ tandetne bzdury wypisujesz :-O jestes tak stereotypowy, ze aż mi CIbeie żal trochę, bo nie potrafisz myślec samodzielnie tylko powielasz istniejące durne schematy myślowe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
nie ejst za słaby, jest silny i kochany, po rpostu musi zrozumieć jeśli chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
pussy widze, ze masz tak samo jak ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rev - kiedyś, jakimś cudem, zwiążesz się z jakąś kobietą i sam będziesz za nią latał z wywalonym językiem. Wtedy pogadamy o byciu "słabym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolata basenowa
facet to jest nieustające źródło radości, emocji, obiekt fascynacji i westchnień. :D ale nigdy żaden nie był dla mnie ważniejszy niż książki, albo szkoła. :) są sprawy, które przedkładam nad sprawy uczuciowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do seksu tak. w końcu człowiekiem jestem, a facet lepszy niż wibrator jest (zazwyczaj). mężczyźni są ważni w łóżku i na popijawie. w życiu nie są najważniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev zajmij się czyms nie sądzę by wielu facetów lub kobiet stwierdziło podobnie - raczej nie będą się zgadzać z tym - wiec nie pierdol teraz o stereotypach , ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev zajmij się czyms
będę pisać o tym,co mi sie podoba :-D chyba nie sądzisz, ze mozesz mi czegos zabraniać :-D nie umiesz myśleć samodzielnie i to Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev zajmij się czyms ma rację. powielasz, revolverze, durne schematy myślowe. mężczyzna pewnie był najważniejszy dla kobiety, kiedy utrzymywał rodzinę i wszystko układano pod jego dyktando. było, minęło i se ne vrati :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZwyczjnaDziewczyna(Kobieta)
autorze chyba nie masz fszystkich w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev zajmij się czyms gdybym nie umiał , to nie zakładałbym tego tematu , ale dla ciebie to za dużo , by to zauważyć... stereotypowe to jest pierdolenie o byciu szczęśliwej sam/samej , bo jakim trzeba być egoistą , by przekładać ponad naturę tylko swoją dupę? to musi być szczyt mądrości pussy riot babochłopy są tylko podobne do kobiet , więc one się nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZwyczjnaDziewczyna(Kobieta) oszalałaś? po co mi wszystkie - margines błędu sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaPatrzałka
^..l..^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusyy ważni w łóżku i na popijawie. w życiu nie są najważniejsi. babochłop z faceta korzysta jak z dziwki męskiej - jesli facet jest męska dziwką i sie na to godzi wychodzi na prostytutkę...cóż...czasy się zmieniają - płcie prostytutek też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 19
22:18 [zgłoś do usunięcia] Lomu Rev - kiedyś, jakimś cudem, zwiążesz się z jakąś kobietą i sam będziesz za nią latał z wywalonym językiem. Wtedy pogadamy o byciu "słabym". Lomu - Stwierdzasz to z autopsji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver - widzę, że pragniesz powrotu czasów z haseł ,,tata robi, tata je" i ,,dobra żona tym się chlubi, że gotuje, co mąż lubi". wtedy facetom na pewno było łatwiej. wyobraź sobie, że nie każda kobieta jest stworzona do dbania o ognisko domowe. i nie trzeba rzucać pejoratywnymi określeniami. choć rzeczywiście, sporo mam cech uważanych powszechnie za męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pussy riot nie...uważam , ze kobiety są na tyle wspaniałymi istotami , że radzić sobie mogą same w życiu zawodowym itp - lecz mała uwaga - jako niezwykle emocjonalne jednostki potrzebują do życia przeciwności - faceta , w którym odzwierciedlają swoje codzienne różne sprawy i pragnienia....przeciwność stosuje równowagę dla zapewnienia skupienia uwagi w danym punkcie (facet) i powoduje wypełnienie emocjonalnej i życiowej pustki...po to m.in. służy facet ... każdy może mieć swoja prywatność przy byciu zależnym - to zupelnie nie przeszkadza...chyba ze ktoś jest na tyle słaby , że nie da swobody swojemu partnerowi/partnerce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×