Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwek29

JAKI KOCIOŁ CO DO DOMU JEDNORODZINNEGO?

Polecane posty

Gość gość
najlepsze to teraz juz te piece 5 klasy, my przeglądaliśmy ostatnio ofertę Witkowskiego, to już kocioł doskonały http://www.kotly-witkowski.pl/kotly- klasy-5- 2/carbon-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadamy kocioł z podajnikiem ślimakowym przystosowany do spalania ekogroszku, pelletu i miału. Kupiony w firmie Stefaniak z Pleszewa http://www.stefaniak.pl/ Sprawdza się jak najlepiej, działa bezawaryjnie, łatwo się go obsługuje i czyści, no i przede wszystkim ma dobrą sprawność cieplną a także pięć lat gwarancji na szczelność wymiennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek766
U siebie mam kocioł na pellet, jest bardzo wydajny. Taki z podajnikiem, łatwy w obsłudze. A zamawiałem go w Piecbudzie z Radomia, dostarczyli mi go, zamontowali jak trzeba i wyjaśnili działanie. Warto u nich kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za ekologicznymi kotłami na ekogroszek. Warto dbać o środowisko naturalne, więc jeśli mogę wybrać coś, co przyczyni się pozytywnie środowisku, to właśnie to wybiorę. Swój kocioł mam od www.kotly-janczak.pl. Świetnie trzyma temperaturę, ogrzewanie nim jest ekonomiczne i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam super jakości kocioł u www.bv-serwis.pl. Zakres ich działalności obejmuje między innymi serwis kotłów gazowych i olejowych. Zakupiony u nich kocioł Ariston sprawuje się znakomicie. Działają na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Ceny u nich bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne kotły z podajnikiem ślimakowym to idealny wybór. Ja korzystałam z usług firmy www.stefaniak.pl. Zakupiłam kocioł EKOR, który posiada atest ekologiczny, dodatkowy awaryjny ruszt żeliwny w komplecie, 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika oraz możliwość zamontowania wężownicy c.w.u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu też masz dobre kotły, ja akurat u nich sterownik zamawiałem w Metalvit Gizałki - ceny ok, fachowe doradztwo http://sklep.metalvit.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kocioł na pellet. Ja zaopatrzyłam się w taki u www.499.pl i jestem bardzo zadowolona. Mogłam liczyć na fachowe doradztwo i zakupiłam sprzęt wysokiej jakości w dobrej cenie. Warto skorzystać z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie w ofercie Witkowskiego, my kupilismy model Klaster 5.Cena ok, niskoemisyjny,dostawa gratis, dostałem dotację na kocioł 5 klasy i ekoprojekt.Polecam http://www.kotly-witkowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjuszz3
Polecam kocioł 5 klasy, u mnie dobrze sprawdza się taki na eko-gorszek. Wydajny i nie zatruwa środowiska. W Piecbudzie z Radomia gdzie zamawiałem mieli akurat takie w dobrej cenie więc się nie zastanawiałem. A i pomogli z montażem, dostawa szybka, pokazali jak obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonic

My chcielismy kocioł ale na pellet , juz z tych niskoemisyjnych,. Jako, że marka znana wybralismy Witkowskiego. Czysciej o wiele, a kocioł juz z tych 5 klasy, dotację dostalismy za ekoprojekt więc tym bardziej zyskalismy. Mamy kocioł od Witkowskiego- Ecopell www.kotly-witkowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałem się na kocioł na ekogroszek, który zakupiłem od firmy www.orstal.cze.pl Jest to bardzo dobry producent kotłów, który posiada ciekawą ofertę i niezłe ceny. Polecam wam zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmar

Witkowski ma dobrą ofertę kotłów, bardzo dobry jest kocioł Toret z obrotowym palnikiem Kipi , nie jest może zbyt tani ale ma konkretne parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charles

U nas dobrze się sprawdza kocioł na pellet Forest Natura od budmetnocon.pl  Kocioł ma świadectwo EcoDesign Komisji Europejskiej, który będzie wymagany od 2020 roku, zresztą nam zależy na tym by kocioł był ekologiczny. No i plus taki, że cenowo był całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkos

Witkowski dla mnie pewniak. Tez od nich kocioł wybralismy , a że mamy mała kotłownię mobilny handlowiec polecił dla nas kocioł Miniwit, idealne rozwiązanie bo można zamontować podajnik z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brystol

Dla mnie marka Piecbud jest zaufaną marką, w domu rodzinnym był też kocioł od nich. Szukalismy kotła na pellet, z tych nowoczesnych 5 klasy i wybralismy kocioł Eco Design https://www.piecbud.net.pl/produkty/kotly-5-klasa-eco-design/5-klasa-pellet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabski

Witkowskiego mamy Toret Pellet, ma rewelacyjny palnik obrotowy Kipi, sam sie rozpala, czyści, wygasza. No mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instalator

Pompa ciepła, albo kocioł indukcyjny - za parę lat będzie szlaban na ogrzewanie paliwami kopalnymi i ogólnie wszystkim co dymi, więc szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Wybrałam kocioł na pellet u  www.499.pl i jestem bardzo zadowolona. Fachowo doradzili i pomogli w podjęciu w ostatecznej decyzji. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Sztos
Dnia 15.10.2019 o 08:36, Gość Kora napisał:

Wybrałam kocioł na pellet u  www.499.pl i jestem bardzo zadowolona. Fachowo doradzili i pomogli w podjęciu w ostatecznej decyzji. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty.

skoro spamujecie, to znaczy że interes nie idzie wam dobrze, a skoro nie idzie dobrze, to znaczy, że macie kiepski towar…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witecki

Witkowskiego ofertę sobie proszę przejrzeć. Sami na ich kocioł się zdecydowaliśmy- Toret Pellet. Bo ma bardzo dobry , obrotowy palnik Kipi, sam się rozpala, czyści , wygasza. Wart swej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palnik3

A nie zastanawiałeś się nad piecem z podajnikiem na pellet ? Moim zdaniem to jedna z najlepszych opcji. Sprawdź sobie ich piece https://kielcepiece.pl/ Kilku znajomych ma piece od nich i wiem że bardzo sobie chwalą, piece są niezawodne i posłużą na długie lata. Warto zainwestować w coś konkretnego, raz a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×