Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eleonora de Milargros

Do kobiet którym powiększyły się piersi przy braniu pigułek antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość Eleonora de Milargros

Po jakim czasie Wam urosły? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
Co, same deski? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki nie mają wpływu na wzrost piersi tylko na zatrzymanie wody w organizmie... owszem, w pierwszym i drugim cyklu może biust jest ciut opuchnięty, ale nie ma w tym nic fajnego - potwornie boli. na szczęście potem wszystko wraca do normy. jeśli tabletki to Twoja recepta na powiększenie biustu, to od razu mówię ze to kiepski pomysł. jedyne wyjście to dobry chirurg plastyk, podobno dr Osuch jest dobry w te klocki, na yt masz masę filmików z nim, może stamtąd dowiesz się czegoś o powiększaniu piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo nie pitol, niektórym się powiększa. Autorko też czekam, wzięłam dopiero drugą tabletkę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi się powiększają, są jakby bardziej pełne i wyglądają na prawdę efektownie. nie wiązałam tego ze zwiększaniem się ilości wody w organizmie. po odstawieniu wracają do siebie ;) a szkodaaa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO: miodowocynamonowo
nie bredź, niektórym kobietom piersi się powiększają o rozmiar, a nawet dwa, i to nie przez pierwsze dwa miesiące, tylko przez cały czas brania tabletek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@Invicta Ja dzisiaj 3 łyknę, to jesteśmy mniej więcej na tym samym poziomie :classic_cool: Ale kiedyś już brałam pigułki - Yasminelle i cycki poszły w górę o rozmiar, ach, piękne czasy :classic_cool: Tylko na ch...olerę :classic_cool: nie mogę se przypomnieć kiedy to powiększenie nastąpiło i tak siedzę w niepewności, a już nie mogę się doczekać kidy staniki wypełnię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzę no
Mi piersi przez 1 miesiac brania tabsó spuchły tak bardzo, że bolały bardzo. I co z tego, że biust był rozmiar większy, za takie cierpienie dziękuję. Ale za to po odstawieniu tabsów była tragedia, wyglądały jakby ktoś z nich spuścił powietrze, obwisłe, mało jędrne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@no nie wierzę no Dziwne :O Mnie piersi nie bolały, były większe i kształtne i żeby nie było, że sobie sama wkręcam, to WSZYSCY to zauważyli, naprawdę miałam większe o rozmiar jak nie więcej, i absolutnie mnie nie bolały, właśnie bez tabletek przed okresem mi sie trochę powiększają i mega bolą :O ale na tabsach był luz :classic_cool: Oczywiście po odstawieniu wróciły do pierwotnej formy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
Czyli wychodzi na to, że w ciągu pierwszego blistra następuje powiększenie? :classic_cool: Haraszo, haraszo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba po miesiącu
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko naiwne idiotki
anty nie są na powiekszenie biustu i jesli widziałayście u koleżanek powiekszenie o rozmiar dwa jest to związane z przybraniem na wadze po tabsach co jest naturalne oraz z puchnieciem , nie bądzcie naiwne ze one rosna od samego łykania one tyją tak samo jak tłuste brzuszyska i dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Jasia
o matko naiwne idiotki - Mi biust urósł o rozmiar, a wcale nie przytyłam, zawsze byłam szczuplutka i tak już zostało, a tłustego brzuszyska i dupska to się chyba w swoim lustrze naoglądałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiększają się już po
pierwszym listku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem powiększają się
razem z celulitem chyba komuś się pomylił fakt rośniecia biustu z tym że w pewnym wieku po prostu figura sie zmienia jeśli zaczynasz brać tabsy jako osiemnastolatka to całkiem prawdopodobne że jeszcze cycki urosną jeśli masz już powyżej 20 lat.....raczej nie liczyłabym na jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
"jeśli masz już powyżej 20 lat.....raczej nie liczyłabym na jakieś zmiany" Co Ty bredzisz, ja brałam jeszcze na 2 roku studiów i jakoś moje cycki były podatne na powiększenie, a nastu lat to ja nie miałam...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czekam na większe cycki
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
" ja też czekam na większe cycki" Jak każda kobieta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocesarce
ja liczę na to i to bardzo ;) czekam na okres jakieś 2 tyg i zaczynam brać tabsy pierwszy raz oby pomogło ;) bo mam kiepski biust po dziecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@pocesarce To powodzenia, wszakże nie każdej na pigułkach biust zmienia swój kształt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25lat
ludzie- tabletki anty to hormony hormony stymulują wzrost tkanki gruczołowej w piersiach PROSTE- tak jak w okresie ciąży nastepuje 'stymulacja hormonalna'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SukienkaWGroszki
Mnie urosły po trzech miesiącach brania Diane-35 :) Stały się pełniejsze, "cięższe". W innych obszarach ciała nie zauważyłam zmian ani na plus, ani na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocesarce
Eleonora Z moim kształtem wszystko gra chodzi o wypełnienie biustu ;) bo nieco mi ubyło ;) A w ciąży biust mi tylko na początku się powiększył potem wszystko było po staremu, a w trakcie kilku miesięcznego karmienia miałam świetne cycki ;) o dwa rozmiary większe pełne no ale po karmieniu i schudnięciu znowu malutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@ja mam 25lat No tak, ale nie każda dziewczyna ma efekt powiększenia 🖐️ Wiele moich koleżanek jest na pigułkach, a ich cycki nawet nie drgnęły :classic_cool: Dobrze, że moje są podatne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@SukienkaWGroszki Dopiero po 3 miechach? No kuźwa, mam nadzieję, że ja się zmieszczę w jednym miesiącu :classic_cool: Na studia chcę wrócić z buforami :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore 2 opakowanie
tabletek anty i piersi mam większe o 1 miske :D z C przeszłam na D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@biore 2 opakowanie Eee nie no! To gratuluję! :D🖐️ A jakie bierzesz pigułki? Bo ja Diane 35, choć naturalnie wiem, że każda inaczej reaguje na wybrane marki tabletek antykoncepcyjnych, ale chcę mieć ogólne rozeznanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore 2 opakowanie
dzięki, ale powiem ci że na początku miałam straszne opuchnięte piersi i mnie bolały. mieszkam w UK i tu mam za darmo tabletki anty. a biore microgynon 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore 2 opakowanie
mam 25 l, kiedyś brałam oc35 dokładnie 2 lata temu i piersi nawet nie drgnęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora de Milargros
@biore 2 opakowanie Mi drgają od każdych jednych pigułek - wiem mam farta :classic_cool: Diane 35 to jest moja 3 marka którą mam zaszczyć brać do ust :classic_cool: Po paru opakowaniach skończę ją brać i zaczynam przyjmować Regulon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×