Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolna i zadowolona z życia

gdzie mozna najszybciej znaleśc prace kierowika sklepu

Polecane posty

olka 432 widze , ze wodzisz mnie za nos i przeczysz sama sobie , najpierw piszesz : Co do ogłoszeń na portalach, to jeszcze mam rady: - Jak spełniasz nawet jeden wymóg to nie zaszkodzi ci wysłać, najwyżej nie zadzwonią, chyba że jest coś napisane że warunek konieczny a ty go nie spełniasz to wtedy nie, albo jak masz na przykład że gdzieś jest napisane że np język rosyjski czy inny a ty w życiu się nie uczyłaś to też nie wysyłaj, bo raczej prędko się nie nauczysz. - jak np wymagają okres doświadczenia min 2 lata a tym masz pół roku to też wysyłaj, a może nikt powyżej nie wysłał bo wymagali 2 lat doświadczenia i ty będziesz jedyna albo jedna z niewielu. - jak masz pokrewne doświadczenie a stanowisko cię interesuje to też wyślij. Jak ograniczysz się tylko do ogłoszeń gdzie spełniasz "wszystkie" warunki to możesz nie mieć wielkiego pola do popisu. Dla zachęty powiem ci że dostałam pracę gdzie z ogłoszenia to na 6 warunków spełniałam jeden, a drugi powiedzmy że podstawy miałam. Dowiedziałam się też że nie mieli za wielu chętnych na to stanowisko. I byłam zapraszana na rozmowy gdzie, właśnie też nie spełniałam kilku warunków które podawali. a potem , twój ostani wpis Nie pociesze cię teraz. Można czekać i to bardzo długo. Niestety szukanie pracy to jest często nawet kilka miesięcy a nawet w niektórych przypadkach kilka lat żmudnej roboty. Ja szukałam w sumie 3 lata ale nie tak że nic nie robiłam w tym czasie, po prostu miałam jakieś tymczasowe fuchy albo musiałam pomagać rodzicom w domu przez dłuższy czas, też się tak złożyło. ciagle cos ziemiasz , jakbym cie miała dalej czytam to pomyslałabym ze jestem nieodpowiedzialna i ze nie mozna ci ufac , niestety , tak sie nie zdobywa zaufania ludzi ,a tym bardziej jak sie chce , zeby dla kogos pracowali , zycze powodzenia w twoim dalszym rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uo Jezuuuuuu , o co ci chodzi ?" Napisałem o co, przecież! O to że podziwiam was, że chce wam się tak kombinować, kiedy lepsze, prostsze i zyskowniejsze rozwiązania leżą na powierchni i aż krzyczą żeby z nich skorzystać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O Jezu z tego co wiem to namawiasz ludzi na stanie na stacjach i dolewanie jakichś płynów do baku i szukasz chętnych na internecie. " Kto ci takich bzdur naopowiadał?! :-D Ja mam prawie 50 lat, 2 fakultety, 18-letnie doświadczenie w biznesie i mam stać na stacji i kogoś tam namawiać na jakiś płyn??? Chyba żartujesz!!! Naprawdę - czegoś takiego to ja jeszcze nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O Jezu z tego co wiem to namawiasz ludzi na stanie na stacjach i dolewanie jakichś płynów do baku i szukasz chętnych na internecie. " Kto ci takich bzdur naopowiadał?! :-D Ja mam prawie 50 lat, 2 fakultety, 18-letnie doświadczenie w biznesie i mam stać na stacji i kogoś tam namawiać na jakiś płyn??? Chyba żartujesz!!! Naprawdę - czegoś takiego to ja jeszcze nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka432
Nie wiem w którym momencie przeczę sobie. Mój ostatni komentarz był trochę dołujący, po prostu mówię jakie sa realia, trzeba wysłać mnóstwo życiorysów żeby mieć jakieś szanse, oczywiście możesz mieć szczęście i wysłac jedno cv dostać prace a możesz wysłać 300 i nic z tego nie być. Tak jest ale trzeba do tego podejść optymistycznie bo mozna zwariować. A wcześniejszy komentarz mówił kiedy warto wysyłać cv. Nie wiem po co miałabym tutaj tracić czas żeby ci mącić w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem jak to powiedzieć! Powiedzieć że z głupoty? Nie jest uprzejmie, a obrażać ciebie nie chcę. Powiedzieć że z naiwności? Też jakoś tak trochę nieprzyjemnie. Ale tak, żeby i uprzejmie i w samo sedno - nie umiem znaleźć odpowiedniego określenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej grupie jest kilkaset Polaków. Każdy z nich, łącznie ze mną, z wielką chęcią zaproponowałby ci pracę, ale ty szukasz czegoś, czego chyba i sama nie wiesz. Bardzo dużo ludzi tak się zachowuje i nie wiem dlaczego z wielkimi trudami szukają pracę, bo potrzebują pieniędzy. A w tym samym czasie pieniądze leżą, jak to się mówi, tuż pod nogami, ale oni nie chcą nawet tam spojżeć, nie mówiąc o tym żeby po nie się schylić! Niepojęte!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Śląsk to "najbliższe większe miasto"? Możesz podać co jet najbliżej: Częstochowa, Katowice, Kędzieżyn, Cieszyn czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×