Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszyna2012

bóle głowy/migrena

Polecane posty

Gość paa
szuflandio ma kochana ja nie mam z tym problemu zawsze jestem kolorowa i kreatywna cieszę się życiem bo jak nic nie boli ''migrena'' cieszę się życiem strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Gorzej mówisz w sprawach sercowych???mysle ze to jest hamskie zachowanie,ale z obserwacji i autopsji wiem ze dzis nie ma to dla nikogo zadnego znaczenia,czy serce rani czy oszukuje w sprawach materialnych,prawdopodobnie oszustwem innych podnosi swoja wartosc,jaki to on jest sprytny i przebiegły kreci ,warto z takim trzymac mówia inni,stajac sie jego przymierzencami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
rano popatrz promień słońca wystawiam głowę i nagrzewam twarz cudowne uczucie idziesz ulicą słuchasz i co słyszysz samochody ja nie słucham tego dźwięku słucham wiatru rozdzielam go od d innych dźwięków idę dalej słyszę ptaki psy koty między ulicami jest tyle dźwięków i ludzie którzy nie tylko mówią ale pokazują ciałem uczucia i na tym się skupiam nie słucham a patrzę to interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Ale mówienie ze czujesz sie strasznie dobrze,to jakies nieporozumienie słow,najpierw sie straszysz,a pozniej ze sie cieszysz???z czego z tego strachu???to sa przeciwstawne słowa,uwazajmy co mówimy i kiedy,bo slowa i czyny kreuja nasza przyzłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
bo słucha sie ciała a nie słow,jak widzisz postawe kłamiaca to chodzby Ci złotymi słowami cos mówił,i tak nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
sorki za szybko biegam wizualizuję gdybyś mnie widział zrozumiałbyś ;) większość ludzi jest taka logiczna ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
to tak jak obieranie banana dla jednego proste ale dla innych skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
każdy gatunek człowieka jest inny są różne grupy zawodowe i to też decyduje o zachowaniach czasami czuje sie w Polsce jak w chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
muszę lecieć kraina snów otwiera swoje wrota paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Myslisz ze ludzie sa logiczni?????Ja mam inne zdanie na ten temat,mysle ze ludzi sa w pedzacym stadzie szczurów nie mysla tylko jeden drugiego nasladuje i chce byc od niego lepszy,to jest wbrew logic,zreszta ja tu zadaje czasto na forum logiczne do bólu pytania,nie bardzo wiedza co ja od nich chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
No cóz z krainami tak juz jest ze czasami warto sie do nich przenisc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
oj no dobrze też masz rację może ja jestem szalona i inna mam gdzieś co ludzie powiedzą widzę wkoło ludzi mówiących ojej tak sie nie robi oj tak nie można och to trzeba tak i tak nie wypada ale to co napisałes ma sens każdy ma swoje zdanie zależy na jaką grupę zawodową trafisz ostatnio oswajam się z lekarzami :) dobre chodź bolesne doświadczenie w pozytywnym znaczenieu tych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paa
miło było kimkolwiek jesteś kraina wiecznego snu czeka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście topik zmienił tory:| Dziękuję wszystkim za rady dotyczące migreny, w razie pytań będę się zwracać tutaj lub utworzę nowy wątek:) Dzięki i miłego dnia bez bólu i weekendu oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Jak to oswajasz sie z lekarzami,a po co Ci oni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
A kto tu mówi o bólu,:)Migrene poprostu nadzwyczajnie trzeba szybko i skutecznie wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyleczyć ?
poprosze o radę chce wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sum sum
popatrz na naturala.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerobiłam temat
prosze o inne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerobiłam temat
nabardziej załatwił mnie miód mało się nie udusiłam jestem alergikiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Nie czytasz postów jak wyleczyć ?,a ja juz bębnie od dłuzeszgo czasu ze akupresurą,prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nie zadziałało wręcz bolało bardziej i wymiotowałam nic na to nie poradzę mój Lekarz też się zdiwił jak po ziołach od Chinki trafiłam na dermatologie z bąblami wielkości ptysia a ból jak był tak siobie siedział a ja sie bujałam na krzesełku :) więc połknęłam relpax pół i przeszło Nie umiem tego wtłumaczyć, ale teraz już nie biegam do Neurologów tylko co jakiś czas rezonans i relpax doraźnie w razie ataku mam ich różnie 10 -12 w miesiącu jak jest dobry miesiąc 6-8 Ktoś mi napisał To nie możliwe a jednak pechowiec będzie zawsze pechowcem W miasteczku gdzie kiedyś mieszkałam jako dziecko wszyscy wiedzieli że mam pecha i żaden chłopak nie chciał ze mną chodzić choć byłam bardzo ładna Wyszłam za chłopaka z miasteczka i zmarł po kilku latach więc wyjechałam do większej miejscowości i żyję ale co to za życie :D........pech .....migrena........bóle.......pech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
To nie zaruj w ten sposób Magnolia czarnabiała,bo mysli i słowa kształtuja nasza przyszłosc,mówisz mam pecha,i masz pecha to na zasadzie samospełniajacej sie przepowiedni,teraz juz rozumiesz skad to masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będąc dzieckiem nie wiedziałąm że mam pecha dowiedziałam się po wielu zdarzeniach Babcia głośno nie mówiła pechowiec ale potem już było jasne pech tp pech wiesz przyzwyczaiłam się do tego i jakoś trwam :p Dzisiaj też miałam pecha no i cóż przeżyłam Nieraz zapominam i w ogóle nie myślę o tym i masz trach dzieję się samo Życie to nie je bajka jak mawiała moja koleżanka w szkole :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Bo wogóle nie istnieje cos takiego jak pech ,sami kreujemy wydarzenia w swoim zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×