Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mario994

Stary, polsatowy serial - pomocy.

Polecane posty

Gość mario994

Witam. Pamieta ktos moze serial ktory lecial na polsacie? Pamietam, ze byl o nastolatkach ok. 17 lat ( nie jestem pewny) i jeden z nich mial jakas moc, nie pamietam dokladnie. Wiem jeszcze, ze serial zaczynal sie zawsze swietna piosenka, ktorej szukam, a za cholere znalezc nie moge, lecialo to pewnie w 2002-03 roku, byc moze sie myle, ale naprawde bardzo dawno, mam nadzieje, ze nie przysnilo mi sie to xD Bija dzwony, ale nie wiadomo w ktorym kosciele;p Dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawahayjhjawd
moze chodzi Ci o rodzinę zastępcza ,, z jednej tkaniny wszyscy jesteśmy utkani "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triu
zastepcza wlasnie leci na polsat 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenus
rosvell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashaaa.
Wszystkie seriale zagraniczne emitowane przez polsat: 24 godziny Airwolf Ally McBeal Alvaro Asy z klasy Beverly Hills, 90210 Bill & Tedd Exelent Boston Public Brygada Acapulco Buffy: Postrach wampirów Był sobie złodziej Columbo Cudowne lata Czarodziejki Chirurdzy Dallas Diabli nadali Dharma i Greg Drużyna A Dziedziczna nienawiść Dzielne żółwie: Następna mutacja F/X Fiorella Gang panny Glenn Gotowe na wszystko Grom w raju Harem Herkules Ja się zastrzelę JAG Wojskowe Biuro Śledcze Jak pan może, panie doktorze? Jastrząb ulicy Jesse - Jej cały świat Jezioro marzeń Kachorra to ja Kapitan Power Knight Rider Komisarz Rex Kości 4 sezon już jesienią Luz Maria Luzik guzik MacGyver Na południe Na wariackich papierach Nikita Nowe przygody Robin Hooda Okręt Ostry dyżur Paloma Podróże Inspektora Gadżeta Po prostu miłość Pomoc domowa Posłaniec szczęścia Poszukiwany: żywy lub martwy Power Rangers: Mighty Morphin Power Rangers, Power Rangers Zeo, Power Rangers Turbo, Power Rangers In Space, Power Rangers Zagubiona Galaktyka, Power Rangers Ninja Storm, Power Rangers Dino Grzmot, Power Rangers Mistyczna Moc, Power Rangers Operacja Overdrive Powrót Supermana Przygody Merlina Przyjaciele Renegat Roseanne Roswell: W kręgu tajemnic Różowe lata siedemdziesiąte Rycerz nocy Sabrina, nastoletnia czarownica Sheena Skazany na śmierć Skrzydła Słoneczny patrol Sue Thomas: Słyszące oczy FBI Supermodelka Świat według Bundych Tajemniczy rycerze z Tir-na-Nog Trybunał Trzeci bliźniak Ucieczka do raju Uciekinierzy V.I.P. Więźniarki Xena: Wojownicza księżniczka Z Archiwum X Zbuntowany anioł Zwariowany świat Malcolma Żar młodości Żar tropików Życie jak sen Szukaj :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashaaa.
Piosenka Dido była w Roswell ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario i co znalazłeś
ten serial? Sama jestem ciekawa o jaki serial chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem o co
napewno o jezioro marzen - piekna piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario994
Yea! to jest to, tajemnice smallville i piosenka dido-here with me, dzieki wielkie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierzewto4cowidze.
ale piosenka DIDO była w Roswell ... lol :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario994
PRZEPRASZAM najmocniej!:D To Roswell jest, ogladam znow ten serial od poczatku, no miazga ;)) Az ciary po plecach mi przechodza jak widze poczatek przy kazdym odcinku, czasy dziecinstwa powracaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać że zapomniałeś film
bo tam 4 kosmitów było, co miało dziwną moc :) A piosenka Dido faktycznie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario994
widzę, że mój imiennik, a właściwie pseudownik ma poważny problem;/ wszyscy rozumiemy twoją tragedię związaną z nadmierną potrzebą masturbacji, łączymy się w bólu i nadziei, że wyjdziesz z tego, nie martw się mama nic cioci nie powie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehe
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerznocy
czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie mogę obejrzeć chociaż jeden odcinek rycerza nocy? :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×