Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maganona

Różnica wieku w związku

Polecane posty

Ja mam 23 lata, mój ukochany 35. Czy to duża różnica wieku? Nie chodzi mi o odpowiedzi "nie ważny wiek, ważne uczucie i co ma się w głowie" bo z tym sie zgodzę. Jednak gdy moj znajomy dowiedział się, że mnie i mojego kochanego dzieli 12 lat stwierdził, że nie chciałby mieć dziewczyny, która była z tyle starszym facetem. Trochę zrobiło mi się przykro.. Moim zdaniem wszystko jest okej, poki to starsze nie mogłoby być rodzicem młodszego(bez względu czy facet czy kobieta jest starsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co skoro Ci to odpowiada
to jest OK. Ja nie patrzę na opinię ludzi sam mam 29 a moja dziewczyna 20 i jest OK, z tym że ja wyglądam tak na 24 lata (nie mam zmarszczek, nie łysieje, nie mam brzuszka, w ogóle o wiele wolniej się starzeje niż inni ludzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoiuy
za dużo. Nie pakuj się w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jest oki, roznica nie jest taka duża, ale pomysl co bedzie kiedy ty osiagniesz wiek 35 lat a Twoj facet -47, ta róznica bedzie wtefy baaaaaaaaaaaaaaardzo widoczna. jak mialam 24 lata poznalam super faceta- 39 lat, fajnie wygladał wiek az tak sie nie rzucałw oczy, nie jestesmy razem, wybralam mlodszego :-) , kilka mies temu spotkalam go przypdkowo w supermarkecie po prawie 9 letnim okresie niewidzenia sie i ujrzałam- siwego dziadka, ledwo go poznałam! ja tez oczywiscie sie zmienilam, ale róznica nie jest az tak drastyczba. nawet porownywalam ostatnio zdjecia z tego czasu z aktualnymi. ale oczywiscie to Twoje zycie i Twoja decyzja, powodzenia życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 lat roznicy?? to ja mam 19 lat a znajomy 30 i ostatnio startowal do mnie ale ja mu powiedzialam i zrozumial ale mimo tego on dalej chce spotykac sie ze mna tako pogadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pznaliśmy się gdy ja miałam 17 on 29.. Jeśli chodzi o sprawy wizualne to nie zmienił sie wcale poza kilkoma zmarszczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×