Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anulka017

jakie witaminy bierzecie?

Polecane posty

Gość gość
Raptem spamerki alinessu się odezwały, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze to niz spamiarze od NOBLE HEALTH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz witaminy na kości to korzystaj z tych które mają badania!! Collegium Medicum i AWF prowadza badania nad produktami typu witaminy i suplementy i ich skutecznościa na stawy i ścięgna. Tego aliness nie widziałem na liście, jednak wapno z muszli jest raczej dobre tylko czy mają to potwierdzone? A class a collagen ma opublikowane wyniki. Jeśli spamiarze z tej firmy noble health piszą to może i dobrze bo mają papiery na potwierdzenie działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminer + kwas foliowy , w drugiej ciąży tak samo długo nie miałam pojęcia o ciąży ale ciąża dobrze się rozwija i jestem zadowolona grunt to dobra dieta bo to w diecie masz te prawdziwe witaminy a nie w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do Revital Hair to jest to doskonałe rozwiazanie jesli chodzi o piękne i zdrowe włosy To jest to co naprawde daj***ardzo konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompleks witaminowy z kwasem foliowym, a do tego ostatnio sięgnęłam po kisiel Laximama, pewnie niejedna z nas wie co to są zaparcia w czasie ciąży. Ja próbowałam różnych metod i na niewiele się to zdało, dopiero po kilku dniach, bo też nie od razu, jedzenia tego kisielku zobaczyłam znaczną różnicę. To preparat dedykowany kobietom w ciąży, był w mojej osiedlowej aptece, więc pewnie dostępny jest w większości aptek. A do tego jest o smaku granatu, więc mam też mniejszą ochotę na słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maternę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zairra
Odstawiałbym te wszystkie suplementy bo a wprowadziła jedynie kwas foliowy bo jest lekiem i działa dobrze na rozwój komórek nerwowych. Działa uspokajająco i zapobiega depresji. Nasz organizm go potrzebuje i nie warto go lekceważyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje, a to jest własnie suplement który teraz zaczełam przyjmowac http://aliness.pl/pl/p/Witamina-B-complex-B-50-100-kaps./67'B-50 to jeden z najlepszych preparatów dostarczających niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witamin grupy B: B6, B12, biotyny, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, kwasu pantotenowego, kwasu foliowego, a także kwas paraaminobenzoesowy, cholinę i inozytol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zażywam kompleks witaminowy Harmonella. Jest skomponowany specjalnie dla kobiet, uzupełnia niedobory składników diety, zawiera najważniejsze witaminy i mikroelementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123654789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio stosuję B-complex marki ALiness. Bardzo dobry zestaw witamin.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio biorę Witaminę K2 forte od ALiness. Świetny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciązy Matruelle, tak mi zalecił ginekolog. A po ciązy kompleks witaminowy Harmonella, tez trzeba wspomóc organizm po wyczerpujacym okresie ciązy i karmienia, w końcu dziecko nie tylko w będąc w brzuchu pobiera sobie witaminy i składniki ale tez w czasie karmienia i tez trzeba sie wspomagac witaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze na kazdego dziala coś innego. Ja postanowiłam wzmocnić swoja skórę od wewnatrz i dlatego przyjmuje teraz Revital Hair. A na efekty nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×