Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lolaaa22

doradźcie..

Polecane posty

Dziewczyny pomóżcie.. sprawa wygląda tak: byłam z chłopakiem 2 lata. byłam jego pierwszą prawdziwą dziewczyną. Zerwał ze mną prawie 4 miesiące temu powodem było to,że on potrzebuje "wolności". kilka miesięcy przed zerwaniem zaczął przyjaźnić sie z dziewczyną ze swojej klasy. i wyszło tak,że teraz są razem. najgorsze jest to,że chodzimy do jednej szkoły. początkowo nie odzywał się do mnie, ja błagałam by wrócił a on pokazywał,że ma mnie gdzieś. teraz od jakiś 2 tygodni pisze do mnie,czasem przyjedzie byśmy poszli na fajke. Ta dziewczyna zerwała z nim z powodu tego,że "polubiłam jego link z piosenką na fb". pisał mi,że jej pocisnął. potem go przeprawszała a on dał jej ostatnią szansę. Proszę doradźcie mi, ja go naprawde strasznie kocham. Próbowałam zapomnieć ale on jest najważejszą osobą w moim życiu. I nie mówie tego jako gówniara,która pierwszy raz się zakochała tylko dziewczyna, która naprawde pokochała mimo jego wad. Poradźcie mi co mam zrobić by chciał do mnie wrócić.. I proszę o rady a nie "daj sobie spokój" bo juz naprawde próbowałam i Z CAŁEGO SERCA CHCĘ BY WRÓCIŁ ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×