Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeylaMelek

Życie i ślub z pakistańczykiem

Polecane posty

Gość kasia27777777
Witajcie sama mam taki problem poniewaz mialam wziac slub za pieniadze ale po jakims czasie to sie zmienilo moj narzeczony i ja sie zblizylismy do siebie on mieszka i pracuje w Belgii i chce w Polsce otworzyc sklep tak jak ma w Belgii. I tak naprawde sama sie wacham bo pisze mi slowa slodkie jak miod akceptuje moja corke i nawet bylam u niego rodzina przyjela mnie milo i znajomi tak samo przylatuje do mnie do Polski i pisze ze nie chce bym o nim zapomiala ze nie chce mnie stracic lub opuscic. Naprawde w glowie mam masakre prosze pomozcie ale normalnymi slowami bez wyzwisk i kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu pisac, on juz cie omotal i n ic nie pomoze nasza pisanina. jak napiszemy prawde to sie nabzdyczysz i nie przyjmiesz do wiadomosci, szkoda palcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko spytamy jakiego języka używacie w kontaktach interpersonalnych -urdu ? Czy jaki tam jest w Pakistanie ? A jakie ten osobnik ma wykształcenie ? A czy wiesz że zgodnie z prawem -ichnim- może cibie jako żonę zarżnąć nożem. Bezkarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
dwie historie kolezanek: 1. Pochodzenia pol arabka, pól irlandka wyszla za maz za araba i po rozwodzie dzieci poszly do ojca , nie ma zadnej dyskusji w tej kwestii 2. laska miala wyjs za maz za obywatelstwo dla Pakistanzzyka , w koncu sie zblizyli jak to ujelas, maja dziecko. maz kaze jej zmienic religie i zalozyc chustke , ona nie wiec wypad z domu, ona bez kasy. Dziewczyna mila, pracowala ze mna, ale to co przezylaa.... nie zazdroszcze Naprawde dziewczyny blagam Was , zastanówcie sie Pewnie i tak zrobicie jak uwazacie no ale warto pomyslec. mówcie co chcecie, ale to jest naprawde inny swiat !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa tylko srodkiem do celu ... wizowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam ślub z Pakistańczykiem i wiecie co? po3 miesiącach wspólnego życia uciekł do stolicy, gdzie ma swoich kumpli, a kto wie, czy już nie do Pakistanu. Chciał ze mną ślubu tylko dla wizy do Anglii, bo mu funty pachniały. Ale ten numer mu się nie udał. Najgorsze, że z tego krótkiego nieszczęśliwego bytowania ze sobą dziecko będzie. Jego fałszywa rodzinka o tym wie o ręce od tego umywa. Oni byli dla mnie tylko mili dlatego, żeby synek dostał wizę do Anglii i pieniążki by im wysyłał. Jeżeli ktoś z was ktokolwiek wie, ma pojęcie, gdzie mogę zgłosić fakt, że uciekł od własnego dziecka, chciał tylko wizy do Anglii, proszę, napiszcie (chodzi mi o jakieś biuro w Pakistanie, bo skoro on tam wróci, zapewne będzie zamierzał inną drogą z Pakistanu zdobyć wizę do UK). I mam pytanie. Czy cokolwiek pomoże, jeśli zgłoszę ten fakt w Ambasadzie Pakistanu w stolicy? czy oni mogą mu pokrzyżować jego przyszłe plany, jeśli będzie je miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś w urzędzie emigacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie to dziecko aby na pewno potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On może sobie aplikować o wizę do UK, ale bez żony sam na niej nie może jechać. Może tylko z żoną. Osobiście pytałam się w Ambasadzie w Warszawie. Zanim będzie ubiegał się o wizę Permint, najpierw musi załatwić kartę pobytu w Polsce po małżeństwie, a dopiero później wiza do UK. Bez karty pobytu nie dostanie on wizy. Kiedy ubiega się o kartę pobytu sprawdzają go. Akurat on przebywał w Polsce nielegalnie, nie na żadnej Schengen wcześniejszy gościu. On po ślubie chciał zyskać kartę pobytu a następnie wizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj ja tez mam meza pakistanczyka I jestem z nim bardzo szczesliwa nie Sluchaj tych polakow bo sa nie lepsi tylko potrafia okradac I wyzywac to Nasz narod .......ty najlepiej wiesz co dla was dobre I Walcz I was to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej dziewczyny ktorej partner uciekl po 3 mies.Napisz do mnie na maila, ja wlasnie tyle co odeszlam od meza rowniez Pakistanczyka. calibre7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotki :D jestem kobietą i nigdy w życiu nie związałabym się z żadnym pakistańczykiem! mało u nas fajnych facetów? po co brać takiego śmiecia? sorry ale oni nie są normalni i do normalności im daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:21 robisz dokladnie to samo co reszta rodakow w jednym zdaniu szufladkujesz caly narod myslisz ze jestes lepsza? skad wiesz ze ona wie co bedzie dla niej najlepsze?dlaczego zawsze w takim egzotycznym zwiazku polka ma zmieniac religie i ubierac jakies szmaty a nie on ? pomyslalas o tym czy juz masz tak wyprany mozg z "milosci" ze nie zauwazylas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNinka
Bo zaden muzulmanin nie moze zmienic religi oraz nie moze zmusic swojej partnetki aby przeszla na islam, ale dzieci z takich zwiazkow beda muzulmanami, choc znam takich co za namowa wybranek katoliczek wzieli slub w kosciele wiadomo ze on bez niektorych sakramentow, niby wyrazili zgode na chrzest dzieci a pozniej po kryjomu wzieli slub w swoim kraju z muzulmanka zeby oczyscic sie z tego co zrobil, zeby rodzina go niewyklnela, dlatego lepiej nie nalegac, wyrazic zgode zeby dzieci byly jego wyznania, lub dojsc do porozumienia ale bez przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNinka
Jak mozna kogos nazwac smieciem, przesada, znam pakistanczykow ktorzy sa wyksztalceni, np znam fajnego pakistanczyka jest mezem mojej przyjaciolki sa juz ponad 8 lat po slubie , maja dziecko, widze jak dobrze im ze soba, dobrze ja traktuje jak ksiezniczke, jest bardzo goscinny, pomaga potrzebujacym, wiem ze dziecko jest muzulmanem, ona tez przyjela islam ale nie praktukuje, obchodza swieta chrzescijanskie oraz muzulmanskie , dobrana para, mili sympatyczni, podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezaneczka islam przyjela? :D A dlaczego? :D Matko, chyba tylko Polki sa tak glupie, ze z kozoyebcami sie roochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w związku z pakistańczykiem, planowaliśmy ślub...zaszłam w ciążę(nie planowaną) a on obiecywał mi złote góry. Przez okres mojej ciąży miał załatwić wszystko co było potrzebne do rozpoczęcia wspólnego życia tj. mieszkanie, ślub itd. Gdy byłam w połowie 7 miesiąca, okazało się że ma żonę i trójkę dzieci!!! Jedno z nich urodziło mu się gdy ja byłam w 4 miesiącu ciąży. przez ponad półtora roku mnie oszukiwał. Z braku pieniędzy i mieszkania byłam zmuszona w prawie 9 miesiącu ciąży wrócić z Londynu do Polski, straciłam wszystko na co pracowałam ciężko. Moja córeczka ma 10 miesięcy a tatuś jej nie zna. Sprawa o uznanie ojcostwa i alimenty jest w sądzie a mnie szlag trafia gdy myślę o tym, że ten CUDOWNY, WSPANIAŁY facet ktorego tak bardzo kochałam wiedząc, że jego córka jest daleko nie potrafi nawet zapytać o to jak ona się czuje. Oni potrafią manipulować ludźmi i nie ma co wyzywać! Ja mam tylko nadzieję, że będzie jak najmniej takich naiwnych dziewczyn jak ja. Nigdy bym nie pomyślała, że człowiek potrafi tak się ukrywać a potem zmienić o 180°.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz o co prosiłaś. Beżowego dzieciara. Nie zazdroszczę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się jest dużo samotnych pakistanczykow nie wszyscy muszą być tymi złymi , może jeszcze znajdziesz tego ktory zaakceptuje twoją córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było nie lizać mu jaj swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlili
Proponuje wybrac się do Wloch jest tam pewne miasteczko w ktorym prawnik pomoże wam skompletować dokumenty i wziazc ślub. Jestem w podobnej sytuacji z narzeczonym i będziemy we Wloszech brać ślub. Musisz uzbroić się w cierpliwość ludzie to świnie jak widac po kom pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlili
Kobiety które nie są w związkach z obcokrajowcami nie powinny sie wypowiadać bo to kpina co piszecie,śmiech na sali haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ogarnijcie się!!!Oni chcą zostać w Europie tylko, zdradzają później,nic poza dobrym sexem nie otrzymacie w zamian, jeszcze ciągły strach o jego zdrady, pamiętaj oni mogą mieć kilka kobiet, żon i wszystkie zadowolą bo lubią się pieprzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faith 1994
Witam.Przeczytalam pare komentarzy i szczerze mowiac,nie moge sie z wszystkim zgodzic.Mam meza pakistanczyka i moge powiedziec z czystym sumieniem,ze nie zamienilabym go na innego (szczegolnie na polaka)I to nie jest prawda,ze po jakims czasie kobieta musi zmienic religie na jego,moj maz normalnie chodzi ze mna do kosciola I nigdy nie slyszalam z jego ust zlego slowa na temat mojej religi,gdzie ostatio pijani polacy go zaczepiali i przeklinali na niego i jego religie,wiec jak dla mnie to polacy nie maja za grosz kultury.Nasz slub byl bardzo szybko,w grudniu zalatwialismy wszystko z prawnikiem,a w styczniu byl slub,mnostwo dokumentow,ciagly stres,ale sie udalo.Wiec to co tu czytam na temat muzulmanow,to wcale to nir jest prawda,jesli chodzi o benafity to oni nie moga ich brac dopoki nie maja brytyjskiego paszportu,nie to co rumuni I inni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Adamowska Sarwar
Witam mam na imię Barbara mam 19 lat i od roku jestem żoną Pakistańczyka I szczerze mówiąc patrząc po niektórych komentarzach na temat ciemnoskórych z Pakistanu to aż mi was szkoda kobiety i dziewczyny (chodzi mi o to że niektóre piszą o Pakistańczykach cytuje "brudasy" "ciapaty" itp ) tak jak wspomniałam od roku jestem żoną Pakistańczyka i jest zupełnie inaczej niż wy mówicie drogie Panie To pożądni ludzie bardzo szanują kobietę z którą żyją (poprzedzając myślenie niektórych z was oni maja tylko jedną żonę ) oraz nie są oni brudasami (myją się dość często czasem po 1-2 godziny ) wiem to wszystko z doświadczenia bo w mieszkaniu w którym mieszkamy z moim mężem mieszka jeszcze dwóch mężczyzn z Pakistanu (są to koledzy mojego męża ) i wiem jak oni się zachowują Więc zamiast ich oczerniać trzeba ich najpierw poznać I przede wszystkim nie słuchać co za przeproszeniem pierdolą na temat Pakistanu w naszej Polskiej Telewizji bo to są same kłamstwa mówione przez naszych Polskich Pseudo-Polityków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×