Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przebarwionna

błagam - jaki krem na przebarwienia polecacie...?

Polecane posty

Gość olga898
Sprawdź sobie ofertę sklepu www.Coletia.eu Jakiś czas temu szukałam fajnych, ekskluzywnych kosmetyków w prezencie dla mamy na urodziny. Kupiłam intensywnie nawilżającą maseczkę, krem i balsam. Szczególnie polecam od nich balsam matujący skórę Benefit. U mnie rzeczywiście zmniejszył pory, natomiast u mojej mamy nawet zoptymalizował wygląd zmarszczek, tych najlżejszych. Co najważniejsze ich balsamy matujące, korzystałam z czterech mają nietłusty charakter. Ten balsam często nawet pod makijaż wprowadzam i naprawdę lepiej się czuję :) Komfort dla cery wrażliwej jest wręcz niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepsze na przebarwienia jest serum z witamina c. Te gotowe ze sklepu sa drogie i nie działaja ta dobrze, bo witamina c szybko sie utlenia, lepiej jest zrobic swieze w domu. Ja robie z tego przepisu http://ervish.blogspot.com/2015/04/serum-tonik-z-witamina-c-do-twarzy-i.html robię to z glukonolaktone, wychodzi grosze. Tutaj masz naukowo opisane jak witamina c daje efekty http://ervish.blogspot.com/2015/04/witamina-c-efekty-dzialanie-w-kosmetyce.html Poza tym dobra jest tez witamina b3 na przebarwienia kupuje sie ja w proszku i mozna z takiego proszku zrobic toniik. Poza tym działa przeciwzmarszczkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama w kropki
Ja stosowałam juz ok 15 kremow na przebarwienia :( Efektow zadnych...Zastanawiam sie czy problem nie lezy gdzies głebiej ,np hormony... Jestem załamana.Dodam ze filtr 50 stosuje cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata92
Też mi się wydaje, że laser daje najlepszy efekt. Znajoma poddała się temu zabiegowi w salonie Vici Clinic w Krakowie. Dysponują laserem ResurFx, który jest bezpieczny i gwarantuje rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no nie można się spodziewać cudów po kremie:D Chcesz skutecznie pozbyć się przebarwień, to idziesz do gabinetu medycyny estetycznej - proste. Skuteczne jest fotoodmładzanie IPL, trzeba go jednak powtórzyć z 3, 4 razy. Zabieg poprzedza konsultacja. W Estetice w Krakowie byłam na takim spotkaniu - dostajesz ankietę i wypytują cię dokładnie przyjmowanie leki itp. Jeśli jesteś opalona, musisz poczekać aż opalenizna zejdzie. Trzeba też zrezygnować z niektórych kosmetyków, typu krem z witaminą c, peeling. Niemniej, przebarwienia znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaKisło
Możesz spróbować kremu nano one mnie pomógł to może i na twoje przebarwienia podziała. Ma w składzie drobinki złota i srebra no i odbudowuje uszkodzone komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matecka5
najlepiej sama na własną rękę nie kombinuj, a przejdź się do dermatologa albo gabbinetu medycyny estetycznej. w sumie do tego drugiego lepiej, bo takie rzeczy jak przebarwienia to i tak zabiegami się usuwa. mi robili peelingi mandel - one sa właśnie wybielające, redukują przebarwienia. moze podpytaj o to, bo naprawde dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malicka8
Skoro polecacie sobie takie najlepsze i najskuteczniejsze kremy dokładam do tego mój wybór- Effaclar Duo+ - krem na niedoskonałości http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegów-pielęgnacyjnych/Effaclar/EFFACLAR-DUO-p11486.aspx Dla mnie jest najlepszy jesli chodzi własnie o takie problemy skórne. Po ciązy miałam kilka przebarwień na twarzy. 2 miesiące stosowania kremu bardzo mi pomogły je rozjaśnić. To jest to co moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz tendencję do przebarwień to najlepszym rozwiązaniem będzie zablokowanie tego procesu. W tym celu polecam http://www.e-fontanna.pl/evenescence-kremy-na-przebarwienia/65-evenescence-clarifying-lotion-lotion-na-przebarwienia-80-ml.html, jeśli przebarwienia są już bardzo zaawansowane to dobrze byłoby wykonać IPL, fraksel lub inne zabiegi pod okiem specjalisty. Co codzennego stosowania rano krem AVST, na noc retino, albo olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia najlepsza jest witamina A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinoren albo la roche posay rosaliac ar intense. sama uzywam i ob sa ardzo dobre chociaż skinoren zostawia grubszy filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
Ja też używam kremu tego samego producenta czyli La Roche Posay ale kupiłam ten Effaclar Duo+ na niedoskonałości, pomógł mi rozjaśnić przebarwienia po trądziku, z którymi sobie nie radziłam bo były widoczne nawet pod mocnym makijażem, a krem naprawdę je rozjaśnił, do tego zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu wpływa na zmniejszenie widoczności porów, które u mnie też stanowiły dość spory problem. Teraz jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o moją skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość han3czka
też przeszłam serię zabiegów, a właściwie peelingów Mandel White i efekt wybielania jest zauważalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutulek
AJ wychodzę z założenia, że jak regularnie stosuje się kremy t przynoszą efekty, ja od jakiegoś czasu używam kremu Effaclar Duo+ codziennie i widzę że moje przebarwienia po trądziku są zdecydowanie mniej widoczne, kupuję go w aptece więc wiem, że też nie podrażni mojej skóry która jest naprawdę wrażliwa i takie zwykłe kosmetyki z drogerii potrafią ją uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaraLara
mama w kropki - je tez stosowałam mnóstwo mazideł. jeśli nic na Ciebie nie działa tak jak na mnie spróbuj naświetlania! Zapytaj w gabinecie kosmetycznym o lampę LED LPL - ja zapisałam się na zabieg i wreszcie coś podziałało. widocznie każda ma inną skórę i na każdego działa coś innego - ja miałam już dosyć wsmarowywania w siebie różnych preparatów a naświetlanie na mnie podziałało. efekty już po pierwszym razie - może spróbuj tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannina59
Jest wiele ciekawych kremów na przebarwienia na rynku, ale który właśnie będzie najbardziej skuteczny ? Osobiście kiedyś miałam taki sam problem jak wy i muszę powiedzieć że dopiero z polecenia od swojego nowego lekarza otrzymałam https://sklep.arkana.pl/pl/c/Przebarwienia-i-fotostarzenie-sie-skory/374 wskazówki właśnie na ten krem który jest razem z Witaminą C i rewelacyjnie zadziałał na moją cerę, znacznie zmniejszył moje przebarwienia a po dłuższym czasie wogóle zniknęły, warto spróbować koleżanki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia82902
Ciężko będzie polecić dobry krem, bo u mnie nawet nie najdroższe nie zdały egzaminu, no ale każdy ma inną cerę. W moim przypadku pierwsze, jakiekolwiek rezultaty widać dopiero po zabiegu "Ogień i lód", który wykonywałam w krakowskiego klinice SCM estetic. Dlatego Dziewczyny, lepiej chyba w taki sposób działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczki88u
Stosowałam już wiele kremów i nie dawały efektów. Od 10 lat borykałam się z trądzikiem, który pozostawił duże plamy. Zdecydowałam się na usuniecie przebarwień skórnych w centrum zdrowej skóry Damian. Teraz cera wygląda jednolicie i nie muszę nakładać tak dużej ilości podkładu. http://www.czs.damian.pl/oferta/przebarwienia-skory/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co to za żałosna reklama GÓOWNA??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×