Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przebarwionna

błagam - jaki krem na przebarwienia polecacie...?

Polecane posty

Gość mama julkiiiiiii
ja mam 32 i nie dosc ze te przebarwienia to jeszcze pryszcze choc teraz jest w miare ok zostaly mi tylko blizny i kilka zaskornikow ta cebula jest naprawde dobra 2 dni wiec nie wiem czy zbieg oolocznosci ze mi nic nowego nie pojawilo sie czy to naprwde jej zasługa choc ludzie pisali ze po 1 razie widzieli roznice mysle ze przebarweinia tez wybieli sa w aptece masci wlasnie z cebula ktore maja wlasciwosci wybielające wiec cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajlowocowy
Też chętnie z tą cebylą poeksperymentuję tylko powiedzcie czy cebula wybiela całą cere? Bo z tego co czytałam to kwas kojowy tylko przeparwienia, reszta cery zostaje bez zmian. Czy cebula tez tak działa? Bo mam zaskórniki i czasem jakieś niespodzianki mi wyskoczą więc chętnie sprawdzę cebule tylko nie chciałabym się przy tym wybielić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jeżeli zależy Ci na konkretnym kremie na przebarwienia to polecam COSMELAN ! Sam krem troche kosztuje , ale naprawde warto wydac tyle kasy, bo bardzo mocno złuszcza skóre i usuwa wszystkie przebarwienia :) Stosuje sie go tylko na noc i po kliku dniach skóra zaczyna sie strasznie łuszczyć. Efekt po zastosowaniu jest REWELACYJNY !!! Tylko nie mozesz kupic go sobie od tak - najlepiej wybierz sie na konsultacje z jakimś dermatologiem albo lekarzem medycyny estetycznej - żeby zobaczył jaką masz skóre , jak wygladają przebarwienia itd... bo może się okazać, że zamiast kremu lepiej sie wybrac w twoim przypadku na zabiegi fotoodmładzania twarzy :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekongo italiano
Przebaewienia nabyte w trakcie ciazy sa nie do usuniecia metodami drogeryjnymi. Radze pojsc do dermatologa, moze zaleci yellow peel lub inny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też brałam tabsy i mam przebar
mnie pomógł krem z serii aptecznej Pharmaceris ALBUCUN (na dzień z filrem 40) oraz tonik z Flos Leku na przebrwienia mam też wrażenie że odkąd zaczełam pić herbatę puerh przbarwinia są coraz mniej widoczne (herbata oczyscza wątrobę a tabsy najbardziej zatruwają wątrobę i stąd przebarwienia na twarzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster hi
fotoodmładzanie na przebarwienia nie działa.... Robiłam 5 razy koleżanka 4 i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama julkiiiiiii
to znowu ja chcialam sie pochwalic ze przebarwien nie ma juz prawie wcale zaluje ze nie zrobilam sobie zdjecia przed kuracją kwasem kojowy i teraz bo sama nie moge sie nadziwic ze to działa do tego robie co 3 dni peeleng korundem takze z lwasnego dosiawdczenie goraco polecam kwas kojowy troszke cierpliwosci bo sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaa
ja tez miałam przebarwienia pod oczami - znajoma poleciła mi krem Oriflame Pure Nature - Kojący krem do twarzy z ekstraktami z aloesu i arniki - 75 ml tani jest i nie wiem czy to on podziałał ( ale nic innego nie używałam ) i przebarwienia zniknęły - i to dość szybko - jakieś 3 tygodnie max pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monster hi a czym robiłyście fotoodmładzanie ? Troche mnie to zdziwiło, że nie widziałyście żadnego efektu. Jest mnóstwo dostępnych laserów i IPLów na rynku. Ja robiłam sobie 3 zabiegi fotoodmładzania z trzy lata temu i byłam bardzo zadowolona - wszystkie przebarwienia mi poznikały :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam krem Rubialnie SVR. Miałam Xerial SVR 5 ale rubialine jest zdeycdowanie lepszy. Choruję na trądzik różowaty. Z tańszych kosmetyków używałam serii AA help i krem nawilżający pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marz-Anna Rubialnie SVR jest na naczynka a nie na przebarwienia :) Ale rzeczywiście słyszałam od kumpeli , która ma ten sam problem co Ty , że krem jest godny polecenia :) A próbowałaś jakiś zabiegów laserowych albo IPL ? Przy trądziku różowatym sam krem niestety nie wystarczy :( Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakondaa43
naturalny kolagen dobrze wpływa na skórę i likwiduje przebarwienia, sama używam żelu graphite 40+ i sprawdza się bardzo dobrze na małe defekty na twarzy, także polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaaaa
anakonda43, a jak częścto go stosujesz? Dwa razy dziennie, raz na tydzień? i gdzie można dostać ten kolagen bo na allegro go nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilatesowa
nie no raz na tydzień to jeśli nawet krem by był rewelacyjny to i tak nie pomoże bo to zdecydowanie za rzadko. najważniejsza w takim stosowaniu jest systematyczność. bez tego średnie działanie nawet najlepszych specyfików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllina
ja miałam kiedyś taki krem ze stanów, którego nazwy nie potrafię sobie przypomnieć w każdym razie zadziałał bardzo szybko, właśnie szukam czegoś w tym stylu i zastanawiam się nad wypróbowaniem tych amerykańskich specyfików (http://KREMnaprzebarwienia.com.pl) - znacie je może? coś mi świta że ten mój krem to mógł być revitol bo opakowanie jakieś znajome, ale pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze trzeba sie pozadnie
tylko mikrodermizaja może ci pomoc, stosowala to po tym jak się zjaralam na wakacjach i miałam przebarwienia na czole i znilky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okraska
Miałam do czynienia z różnymi kremami, ale pozbyłam się przebarwień dopiero po kilku zabiegach w Yasumi epil udał mi się ich pozbyć. Moim zdaniem jest to najskuteczniejsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki200
Soraya bardzo dobry krem ochronny do twarzy, zarówno do opalania jak i do stosowania na co dzień w słoneczne dni. Co ważne ma ekstrakt z białej lilii, który chroni przed nadmierną pigmentacją, czyli powstawaniem nowych przebarwień. / biało- pomarańczowe opakowanie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki200
Soraya bardzo dobry krem ochronny do twarzy, zarówno do opalania jak i do stosowania na co dzień w słoneczne dni. Co ważne ma ekstrakt z białej lilii, który chroni przed nadmierną pigmentacją, czyli powstawaniem nowych przebarwień. / biało- pomarańczowe opakowanie /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 10 lat walczę z przebarwieniami. Przerobiłam wszystko, łącznie z dwoma zabiegami cosmelanu. Jedyne co działa to maść Pigmanorm. Niestety niedostępna w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krem punktowy na przebarwienia Flosleku. Mam wrażenie, że lekko rozjaśnił mi plamki. I nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dokładnie masz wrażenie. On nie działa w ogóle, zresztą jak ma działać, skoro w składzie nie ma NIC walczącego z przebarwieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i sprawnie to ty stąd znikaj z tym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inonka
Polecam - super krem Miracle Manuka Efekty widoczne po 7 dniach stosowania, Po miesiącu ciemne przebarwienia znikły. Cena również jest bardzo dobra 110zł. Produkt można zakupić na stronie http://beevenommask.pl/website_pl/index.php/produkty.html Również polecam z tej firmy krem naturalny botox, który odmładza, usuwa zmarszczki i nadaje świeży wygląd skórze. Pozdrawiam Inonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikala
Szukam dobrego kremu na przebarwienia po słoneczne. Głównie na dekolcie , na dłoniach i trochę na twarzy. Zrobiłam niedawno mikrodermabrazję (dekolt, twarz, szyja), trochę zeszło ale nie wszystko. Może ktoś mi coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz zrobic kilka tych mikrodermabrazji, najlepiej korundowej. Od razu po mikro wprowadz sobie ultradzwiękami specjalne serum na przebarwienia. Kremy to tylko dodatek, możesz używać z firmy Neostrata specjalny żel albo rozjasniający krem z thalgo clear C. Wazne zeby cały czas uzywać krem z filtrami uv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikala
Dzięki za odpowiedż, ale jak często można robić mikrodermabrazję? Z tego co wiem to raz na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam serum rozjaśniającego Dermiki z serii Lily Skin z ekstraktem z gwiezdnej lilii, który spowalnia uwalnianie barwnika. W przypadku moich plam przebarwieniowych, których zawsze pojawia mi się więcej po lecie, to serum okazało się bardzo skuteczne. Nakładam je na punktowo na ciemniejsze miejsca na twarzy i są one zdecydowanie rozjaśnione. A serum jak wiadomo, jest skuteczniejsze niż wszelkie kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lili spam chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×