Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przebarwionna

błagam - jaki krem na przebarwienia polecacie...?

Polecane posty

Gość gość
Polecam lotion na przebarwienia environ ktory przywraca cerze naturalny koloryt i zawiera skladniki ktore reguluja produkcje melaniny. Ja stosuje go punktowo co za tym idzie na dluzej mi starcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaaaZ
Warto wybrać się najpierw do dermatologa :) Ja miałam okropne przebrawienia. Wybrałam się z polecenia do dr Kozłowskiej (Melitus). Świetna lekarka z ogromną wiedzą. Dokładnie mnie obejrzała, poświęciła mi sporo czasu i zaleciła odpowiednie kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na przebarwienia zabieg Spot Out , to odpowiednik cosmelanu, a tak samo skuteczny, z tym że tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowiczanka
Przebarwienia (z czoła i policzków) zeszły mi po 8 zabiegach kwasami u kosmetyczki (co 3 tygodnie) i dwóch mikrodermabrazjach (przed i po kwasach), plus krem z aktywną witaminą C i codziennym stosowaniu pod makijaż blokera (uv 50+). Niestety dziewczyny co korzystają z takich zabiegów wiedzą, że to droga impreza, ale żaden krem sam nie usunie takich zmian, nie wierzcie w cuda za 20/50 zł., bo to śmieszne, że reklamy tak kłamią. Najlepsze są farmaceutyki w profesjonalnych salonach i ja moja kupuję u mojej kosmetyczki,a nie w drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam na mikrodermabrazje i peelingi enzymatyczne ale nadal nie jestem calkowicie zadowolona ze stanu swojej skory :/ mam plamki po tradziku :/ mozecie polecic jakis domowy sposob ktory mi pomoze? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Ci polecić krem który sama stosowałam i który w moim przypadku okazał się skuteczny. Krem ten nazywa się Ectoskin p7. W jego skład wchodzi ektoina. Krem ten ma bardzo dobre właściwości usuwające przebarwienia. Jest bardzo skuteczny. Mam nadzieję że i Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ANTI- REDNESS SOOTHING EMULSION polecam z czystym sumieniem. Miałam straszne problemy z cerą po okresie dojrzewania. Liczne przebarwienia doprawiały mnie o palpitacje serca. Bez pudru wstydziłam się pokazać komuś na oczy. Znajoma poleciła mi ten krem. Dla mnie super. Polecam tym, ktrórzy mają problemy z przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam łagodnie działający , ale skuteczny krem na noc z olejem z pestek dyni z aptecznej serii Kremowe Sakiewki , co ważne bez konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zluszczanie kwasami u kosmetyczki, lub lekkie peelingi kwasowe do kupienia w aptece/drogerii i krem eucerin na przebarwienia pigmentacyjne- to mi pomoglo. i oczywiscie na twarz zawsze filtr minimum 30 a w lecie 50+- stosuje od calkiem niedawna bo nie mialam tego nawyku ale juz widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj odżywić również skórę od środka stosując np. wyciąg z pestek winogron. Jest bogaty w przeciwutleniacze, poprawi krążenie w organizmie i mikro krążenie w skórze. Wszelkiego rodzaju pajączki się rozjaśnią jak również przebarwienia. Przeze mnie sprawdzony jest red off system (w super pharm mi farmaceuta polecił) nie jest drogi, a faktycznie daje efekt. Stosuje już 6 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten bije wszystkie preparaty i kremy na przebarwienia. Polecam, stosowalam. U mnie jest w nizszej cenie. Sama przeszukalam wszystko w internecie!, ofert wiele. Ciezko sie zdecydowac, dlatego wiem w jakie j jestesmy wszyscy sytuacji, wszystkiego pelno ale ktory wybrac.. W kazdym badz razie przetestowalam serie kremow wybielajacych na tej stronie. Udostepnie znizki, jezeli ktos jest powaznie zainteresowany. Pozdrawiam ,nie traccie nadzieje :) http://www.amway.pl/product/116413,artistry-ideal-radiance-korektor-redukujacy-przebarwienia#.VgKQFX15tHg Ewasmirnova@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja się kremów nastosowałam....a na koniec i tak wybrałam FotoFacial w Dermamedzie i teraz mam już święty spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasidyYates
White&Beauty Floslek. I cena sensowna i działanie doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przebarwienia to nie pomogą żadne kremy. Jak już chce się ich faktycznie pozbyć to tylko i wyłącznie laser. Ja miałam sporo takich po słońcu i faktycznie zadziałał. Robiłam w gabinecie Marosz www.agnieszka-marosz.pl więc jak ktoś jest ze Szczecina to polecam bo naprawdę sobie z tym radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, że żaden krem nie pomoże. Cepan regularnie 2 x dziennie i już po kilku tygodniach widać, że jaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma na przebarwienia krem white&beauty Flosleku-kupuje go w aptece i jest jak na razie zadowolona z efektów. I z tego co wiem nie był drogi (kosztował coś około 30 zł). Może warto go wypróbować? Oprócz tego stosowała kiedyś też krem z masy perłowej własnie na blizny i przebarwienia, nazywał się chyba no scar i był również bardzo dobry. Ja na szczęście nie mam takich problemów co bardzo mnie cieszy, ale siostra naprawdę strasznie się męczy i czasami zerkam czego używa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz poważne problemy z przebarwieniami to myślę, że lepiej będzie, jak się wybierzesz do dobrego specjalisty. A dla mnie najlepszy, od każdego, nawet najtrudniejszego przypadku jest dr Marek Wasiluk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest sporo przebarwień to kremy raczej nie pomogą. Ja próbowałam już wszystkiego. Po ciąży miałam sporo przebarwień na twarzy, doszły mi jeszcze przebarwienia posłoneczne. Nieciekawie to wyglądało. W moim przypadku skuteczny okazał się zabieg laserem (Fraxel Dual). Likwidowałam przebarwienia u dr. Krajewskiego. Wszystko było w porządku, więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka Pani Popławska z miejscowości Orla ul. Kleszczelowska 43, koło Bielska Podlaskiego woj podlaskie. Usuwa różne problemy i uzdrawia, już nie jednej dziwczynie pomogła w pozbyciu sie plam z twarzy. Trzeba jechac od poniedzialku do piatku i stanąc w kolejce najlepoej okolo 5 rano, ona przyjmuje od okolo 6:30 albo 7 rano. Wystarczy w ppisac w google Szeptucha z Orli i poczytac wszystkie fora. Moj meil w razie czego agnieszkaostapiak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesz czym ta szeptucha usuwala te plamy to napisz,czy to jakieś ziolka?do picia do smarowania? Ja jestem z dolnegoslaska nie mam możliwości pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie,ja sie zatanawiam czy w ogole sa jakieś skuteczne i sparwdzone zabiegi na dłonie,aby zatrzymac upływajacy czas,oraz to zeby usunąc z nich wszystkie przebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilbka
Ja mam okropne przebarwienia po trądziku, do tego burza hormonalna i nie wiem jak sobie poradzić. Stosowała któraś z Was serię Ziaji albo pharmaceris? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobry wybór, zwłaszcza własnie jesli spojrzeć na to co oferuje sama klinika i na jakie zabiegi dokładnie w niej można sie zdecydować. Mysle ze bedziesz bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×