Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misska@@

wózek 3 w 1 na zimę jaki?

Polecane posty

Gość misska@@

Witam mam spory kłopot z wyborem wózka może ktoś coś doradzi? ciągle czytam fora przeglądam internet i dalej na nic nie mogę się zdecydowac:( Chodzi o to żeby wózek był 3w1 od razu z fotelikiem żeby fotelik można było wpiąć w stelaż wózka, musi być jak najlżejszy bo muszę go tachać po schodach i składać do małych rozmiarów bo samochód ma niezaduży bagażnik. Dodatkowo gondola musi być dosyć spora i kółka takie żeby poradziły sobie w zimie bo dziecko urodzi się w październiku. Nie wiem ale naprawdę nie umiem nic znaleźć żeby spełniało wszystkie te warunki, myśłałam o mutsy transporterze albo evo , symbio graco potem o xlanderze ale tak naprawdę żaden nie spełnia wszystkich warunków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobne wymagania
co do wózka, też rodzę w październiku. Ja wybrałam Jedo fyna. Zdecydowałam po wizycie z sklepie- w internecie podobały mi się zupełnie inne wózki ( m.in x lander- który w sklepie odpadł bo brak mu amortyzacji) graco symbio- baaardzo mała gondolka i sztywne zawieszenie ( przynajmniej takie wrażenie odniosłam w sklepie) + kubełkowe siedzenie spacerówki go przekreśliło- choć wizualnie jest super. Mutsy transporter- znajoma ma- gondola ok, ale mała, za to spacerówka monotowana tylko przodem do kierunku jazdy- jej dziecko jest za duże na gondolę i za małe by jeździć i nie widzieć mamy- i w ten sposób spacery to koszmar bo płacze. Ja wybrałam jedo fyna- dobra amortyzacja, pompowane koła, skrętne z przodu z możliwością blokady, baaardzo duża gondola, duży kosz na zakupy, torba w zestawie- możliwość wpięcia fotelika maxi cosi ( a na tym nam bardzo zależało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska@@
no właśnie jak zobaczyłam symbio też doszłam do wniosku że gondola malutka a o transporterze słyszałam właśnie to co napisałaś a ile twój kosztował jeśli mogę zapytać i przede wszystkim ile waży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulah
ja rodzę w styczniu i też pomalutku się rozglądam za wózkami. Podobają mi się wózki Espiro ale chciałabym je jeszcze zobaczyć w sklepie na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misska@@
nie wiem sama mi to chyba żaden się nie podoba:( jedo fyn już odpada prawie 15 kg wagi i nie podoba się wogóle spacerówka przez ten podnóżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko
ciężko znaleźć wózek lekki i na pompowanych kołach ( a takie są najlepsze) x lander ma bardzo dużo złych opini, dużo mam skarży się na spacerówkę ze dziecko wisi itp, gondola mała, jak dla mnie ten wózek jest przereklamowany, jedo fyn 4 ds wózek rewelacja jedyny minus to wygląd wersji spacerowej ja stawiam na espiro enzo evo jak dla mnie super bardzo fajny jest też tako jumper a jeżeli tak ważna jest dla ciebie waga wózka, to kup samą wersje tylko z gondolą na pompowanych kołach a później kupisz lekką spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobne wymagania
Mój waży sporo tzn 14,5 w wersji głębokiej, 12,5 w wersji spacerowej. Sam stelaż ok. 9 kg ( więc tylko 1,5 kg więcej niż stelaż graco symbio- który reklamuje się jako super lekki wózek) Cenowo też super bo na allegro można dorwać jeszcze z zeszłej kolekcji 2 w 1 za 1200 + cena fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkal
Ja miałam chicco na trzech kółkach Wszystko było jak należy gondola duża długa na około 90cm wszystko wypinane sprawnie fotelik można było też wpiąć w stelaż wózka i posiadał stację co zachęca do podróżowania autem całość lekka spacerówka ogromna dzięki temu że pośrodku jest koło i ogromny śpiworek w komplecie wóżka łagodnie na nie opada to spokojnie wyśpi się w nim nawet czteroletnie dziecko(lub poprostu bardzo wysoki dwu/trzylatek) Jest to wóżek sportowy świetnie sprawdza się po śniegu kamieniach wybojach schodach jest lekki i solidny Męcze go juz 3rok i jestem dla niego bezlitosna a żadnej awarii żadnego zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkal
Acha zapomniałam o tej gondoli napisac że ona ma rozkładane to leżenie i można z niego siedzenie zrobić można z nią podróżować w aucie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam coneco toledo, mimo że na niego narzekam z racji wagi, na zimę i zaspy jest super, specjalnie go zostawiłam jeszcze na tą zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkal
A gdybyś miała wątpliwości co do wagi to spacerówka: 11kg - gondola: 4,3kg - fotelik: 3kg teraz juz nie masz porównaj z innymi w tej klasie jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkal
Ja dla porównania jeździłam tez innymi wózkami bo dostałam jeden od rodziców drugi od sąsiadki i moje wrażenia są takie To co polecam to rakieta kosmiczna w porównaniu do tamtych wózków Ale najbardziej dziwi mnie to że się jeszcze nie rozleciał Ja nim na 4piętro po schodach wchodziłam trzymając za rączkę a dziecko w wózku-lekko idzie bo koła wielkie i podjadą pod najwyższy stopień bez oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobne wymagania
Ja jakoś nie mam przekonania do trzykołowców. Wydają mi się niestabilne- ale wiem, że dużo osób je sobie chwali...no i są lżejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobne wymagania
Fajne- ale ciężkie są też wózki tako- jumper, captiva i trochę lżejszy laret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixa xd
ja rodze pod koniec wrzesnia i kupilam Espiro Vector.. lekki, przednie koła skrętne (piankowe), tylnie pompowane, gondola myśle że do wiosny wstarczy ;) a na lato kupię lekką spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucyk pony
Ja rodziłam we wrześniu. Kupiłam maxi cosi mura 3 i jestem bardzo zadowolona. Wózek bardzo wygodny dla dziecka i świetnie się sprawdza na polskich chodnikach i w terenie. Gondola duża i wygodna. Chociaż wózek rozłożony jest sporych rozmiarów, składa się do całkiem niewielkich (znacznie mniejszy niż x lander czy mutsy). Ja go wożę w citroenie c3 i problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin miałam na połowę listopada. Kupiłam Anex Sport. Lekka aluminiowa rama i dużymi kołami pompowanymi oraz z podwójną regulowaną amortyzacją . Duża gondola zabudowana świetnie chroniła przed mroźnym wiatrem a materiały impregnowane nie przepuszczały wilgoci. Wózek idealny na zimowe spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy polski wózek 3w1 na każdą porę roku to właśnie Anex Sport. Lekko sie prowadzi i łatwo składa . W 100 % pełni swoją funkcje wózka 3w1. Gondola, spacerówka i fotelik bardzo ładne i funkcjonalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My całą zimę przejeździliśmy wózkiem polskiej firmy Anex Sport. Duża dobrze zabudowana gondola idealna na zimę . Materiały impregnowane które nie przepuszczają wiatru i wody . W komplecie folia przeciwdeszczowa. Aluminiowa rama na dużych kołach pompowanych oraz z podwójną amortyzacją regulowaną. Najlepszy wózek na zime i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×