Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Hej, nastolatki! Dziewczęta i chłopcy! Uhmmm, did you know...

Polecane posty

Że was, dziewczynki, w przyszłości wyruchają chłopcy, a was, chłopców, wyrucha życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... lub dziewczynki. podejrzewam, że liczba wariantów jest tu ograniczona jedynie naszą wyobraźnią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Wiewiór, pamiętam jak powiedziałam to dwa lata temu przed moją klasą, z której to klasy mnie nauczycielka wyrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się śmiejesz, a potem nagle traci się złudzenia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parafrazując pewnego ministra w rządzie PO "W życiu albo jest się penetrujacym albo jest się penetrowanym" :-o A czasem jedno i drugie jednocześnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka, krótko, a jednocześnie głębiej - wypie­rdalaj stąd. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiór, czyli przekładając na normalny polski, trza być dosłownym ch­ujem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przcież po to jest to forum abyśmy w kręgu zaufanych cooltoralnych osób mogli szczerze pogadać o swoich pragneniach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio... a ja głoopia miłości tu szukam ;) To ja bym chciala powiedziec, że moim skrytym pragnieniem jest wylizać sobie samemu dopę...ale to takie nierealne...dlatego liżę ja innym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka, twoja rzekoma wolność naraża cię na zmarnowanie kilku niezbędnych komórek, co stanowi już nieco ponad 70% zasobów. :P 🖐️ Pamiętaj, że jako pierwsza rozpoczęłaś tę kretyńską wendettę, a ja nie lubię, jak ktoś się przyp­ierdala do mnie bez powodu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka, "Wolność to uświadomiona konieczność." /W. I.Lenin/ W tym wypadku musisz skorzystać z pomocy osób trzecich. To żaden wstyd zwrócić się do kogoś o wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko stwierdziłam to co stwierdzone zostać powinno juz dawno - uświadamiasz innych, a może sama nie zostałas uswiadomiona? Ja robie tylko z Ciotę Dobra (po)Radę :classic_cool: 70% to dużo...niektórzy nawet nie korzystaja z 10% posiadanych zasobów na stanie, ale o tym może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkich sposobów na dorobienie się krótkiej notki biograficznej w Wikipedii Ty wybrałaś najtrudniejszy. Szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×