Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie mi czy bole podbrzusza mimo to 33dc to efekt owulacji czy zblizajacej@ hmm a 15.10 byl stosunek a do dzis nadal mam sluz bialy jakbybkurze jajkowiec sama sie pogubilam sie we wszystkim. :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi czy bole podbrzusza mimo to 33dc to efekt owulacji czy zblizajacej@ hmm a 15.10 byl stosunek a do dzis nadal mam sluz bialy jakbybkurze jajkowiec sama sie pogubilam sie we wszystkim. :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka Przykro mi ale ja Ci nie pomoge, masz strasznie dlugie cykle, i ciężko stwierdzić przynajmniej dla mnie. A śluz jest biały? czy przezroczysty? jeżeli biały to może ciąża...ból podbrzusza może zarówno oznaczać bóle występujące podczas owulacji, bóle na okres jak i bóle wczesnej ciąży. skoro cykle u Ciebie trwają ponad 50 dni może to być jeszcze owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stolik do kawy
Czesc. Wywiadami dziś boli mnie brzuch i jest mni niedobrze. W sumi nic wczoraj nie jadłem żeby sie zatruć marnie mi sie zaczyna tydzień :( Marta strasznie długie te cykle ale w 33 dniu to chyba już owulacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najgorsze jest ze ja 6-12.10 mialam sluzy przezroczyste potem od tego momentu ciagnie mi sie sluz bialy ale juz mniej jest tego wlasnie nie wiem co jest powodem tych dlugich cykli. Ale sie pocieszam ze u mnie znajome nie mialy @ dwa trzy miesiace i zaszly w ciaze w tym jedna za 1 razem a druga za trzecim razem ti mysle ze u mnie nie jedt tak zle. Najlepsze jest to ze mialam sen w ktorym mialam dzidziusza ze bylam szczesliwa z tego powidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie @ się rozkręcił na całego zauważyłam że mam nie wielkie skrzepy a to podobno nie dobrze no i te cykle się rozregulowały już drugi cykl @ mam co 33 dni nigdy tak nie miałam nie wiem czy się tym martwić czy nie jedno wiem na pewno zaczynam kolejny czas starań i czekam na płodne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj 25dc - jestem strasznie zmęczona ale z tego co tu widze to każda w pracy u mnie ziewa. temp. całyczas 36,9-37,1. Piersi bolą przy dotyku czasem zaswędzi mnie sutek ;) już nie moge doczekać sie testowania. A jak tam jakieś fasolki sie pojawiły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 Firankaa..............28........22.09..................2 ................22.10 mama6latki ..........24........26.09..................1............ok.2 2 .10 hana...................26........25.09..................1... ..............24.10 Truj....................28........24.09................. 4.................25.10 aneczka28............28........28.09..................2..... ...........26.10 klementynka..........28........03.10..................6... .............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2. ...............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 KMSUL.................22.........21.10..................7................ 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3.................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2.... .............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................2 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16. ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4.. ................? martulka87...........24.........19.10..................1.. .................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
rano na czczo brałam, Słupku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smile ja stosuje testy owulacyjne wiec testuj codziennie o tej samej porze (ja ok 17,00) No własnie kiedy można najwcześniej wykonać test -ale głupie pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też w pierwszym cyklu starań pokazały pozytywne - testy owulacyjne maja to do siebie że pokazują pozytywne nawet wtedy kiedy nie ma owulacji, albo pęcherzyk nie pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×