Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Wtedy bedziesz miec krwawienie jak na okres. Nie wiem co sie robi jak kobieta krwawi w terminie @ czy si dostaje leki na podtrzymanie cz nic.. napiszcie dziewczyny czy trzeba isc wtedy do lekarza czy normalnie w 5/6tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde nic nie wiem. Kolezanka mi wczoraj mowila ze ona miala prawie normalny okres przez 3 miesiace z córką... a ja widze poki co ze tego plamienia jest coraz mniej. Boze zeby tylko ta beta przyrosla i zeby bylo dobrze. Wrzesniowa a czy ty nadal mierzysz temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka fajny ten twoj wykres. Jak.sa brazowe plamienia.to nie jest ponoc zle wazne zeby nie bylo.ciagle.swiezej krwi.tej.czerwonej. ciekawe kogo tam.ustrzeliliscie :p u mnie juz widac prawdziwa jesien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sa takie osoby :) tyle ze kazdy ma inaczej to lepiej to sprawdzic skad ta krew. Ja nie prowadze temp. Ale.mialam.podwyzszona temp.ciala do 37 codziennie.nie wiem jaka jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu555
Ja jak lerzalam w szpitalu jak bylam w 8 tyg bo mialam wtedy operacje:-(to lerzala ze mna dziewczyna ktora dostala krwotoku z macicy gorzej niz okres z niej lecialo a ciaza sie utrzymala ma zdrowego synka urodzila co prawda w 32tyg ale maly jest zdrowy:-)a myslala jak jechala do szpitala ze poronila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! Firanka, nie stresuj się tą temperaturą. Ja dzisiaj przed testem zmierzyłam i też mi spadła trochę, z 36,9 na 36,75. Byłam już pewna że nici, ale zrobiłam test i jest :) Nie martw się tym, tylko ciesz się :) ja to mam ochote wszystkim się pochwalić, ale mąż mi jeszcze zabrania, że za wcześnie.... no niby tak. Jutro powtórka testu i chyba mamie się pochwale bo nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka Firankaa..............28........22.09..................2 ............fasolinka Truj....................28........24.09................. 4.......... mam Raka!hana...................26........25.09..................1 ... .........fasolinka Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 mama6latki ..........24........26.09..................1.............ok. 24.10 aneczka28............28........28.09..................2.. ... ..........26.10 klementynka..........28........03.10..................6.. . ............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2 . ..............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 KMSUL.................22.........21.10..................7 ........... 18-23.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3.................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2. ... ............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................3 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16 . ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4 .. ................? martulka87...........24.........19.09..................1. . .................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu masz racje ja.tyle.tego czytalam o plamieniu ze hoho ale przypadek przypadkowi nierowny z jednej sie lalo strumieniami z ciaza super. Jedna dostala malej plamki i sie okazalo ze poronila. Dlatego nie ma co sie sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 dniowe mam cykle ... Wrzesniowa, ale ja dzisiejszej temperatury nie naniosłam na wykres... byla tak niska ze nie przyjmuje jej do wiadomosci.. nie wiem, moze inaczej zmierzylam, albo to stres albo jednak nie w dobrym kierunku to idzie, no juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te wasze wykresy nic więc dziwnego że się udało :) a mam pytanie do rójka i firanki :) kiedy się kochaliście z waszymi M :) chciałam trochę poodgapiać :P może w tym cyklu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka spadla od plamien dla organizmu plamienie to to samo.co okres a na okres temp spada :) nie wkrecaj juz sobie dostaniesz bete pojdziesz do lekarza i ci wszystko wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP kochana ja bylam w tym cyklu bardzo przygotowana... tak jak pisalam 3 dni temu wrecz niedowierzalam jak zobaczylam ze chyba @ przyszedl dzien wczesniej... heh bo porpostu wiedzialam ze musze byc w ciązy, zreszta nawet inaczej sie czulam, dziwnie. Owulacje mialam w 18dc. Kochalismy sie 16, 17, 18, 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka jak dostaniesz bete i porzadnie podrosnie to zapisz sie do lekarza. Ja sie zastanawiam czy jutro isc jak czytam opinie lekarki to mi sie odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wiedziałam, że jestem w ciąży, czułam się zupełnie inaczej, to się czuło...no właśnie dziewczyny kiedy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Wrześniowa, no mówiłam, że panorama tatr :D. Dobra, wpiszę dni cyklu: 6, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27 - wybierz swoje szczęśliwe numerki :D Słupku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana mozesz isc kiedy chcesz ja w 1 ciazy bylam w 10tyg na nfz haha nie myslalam ze bede czekac miesiac :) a teraz tez bym szybko nie poszla chcialam isc w 7 ale przyszlo plamienie to musialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 4tyg bedzie mu najciezej w 5 widac pewnie sam pecherzyk i moze kropke? A w 6 widac cos wiecej i mozliwe tetno :) ja bylam pod koniec 6 to bylo widac duza glowke i tulow taka mala larwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a czy to normalne ze wczoraj umieralam z bólou jakby okresowego, a dzisiaj w sumie nie mam juz tego bólu... tylko jakby takie bąbelki w brzuchu. Ale zero bólu okresowego, tylko na dole pleców. Jak mialas Wrzesniowa? Trujku kurde ale jaja :) Twoj wykres bynjamniej w góre poszedl,a nie tak jak moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Firanka, ale w poprzedniej ciąży wcale w górę nie poszedł. tylko teraz tak książkowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
Smile- wiem, mam to samo :D. tylko Firanka umie ją wrównać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×