Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

paula ja także ci życzę z całego serca żebyś się doczekała swojego małego cudu :) przy twoich problemach z zajściem w ciąże to moje to błahostka. Biorę się w garść zobaczymy co powie lekarz i mam nadzieję że uda nam się naturalnie zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla1982 tak jak wiem ze sa takie pary ktorym sie udaje ale tez znam takie ktore walczyly i do dzis dnia nie maja ale trzeba wszystko wykorzystac wszystko bo czasem niestety problemy zdrowotne nie pozwalaja na uzyskanie ciazy naturalnej ja wszystko przerabialam od placzu po ból nie moc bezsilnosc czesto to walka z samym soba ale i tez ciezka próba dla malzenstwa niestety ja swoje juz przeszlam i co mialam wycierpiec to wycierpialam ale to jest ciezka i trudna droga do macierzynstwa ale wierze ze po in vitro bede matka i sie w koncu doczkam bo nie watpliwie bedzie to dal mnie malentki upragniny i wyczekiwany cud i napewno bedzie to inna milosc wyjatkowa do dziecka mam nadzieje ze wy nie bedziecie musialy przez to wszystko przechodzic i uda wam sie szybciej niz mi bez badan wizyt w klinice leczenia nieplodnosci itd poprostu nauczylam sie czekac i byc cierpliwym bo tak dlugim czasie czekania czlowiek sie przyzwyczaja DZ25 dzieki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to pomoze wam uwierzy w siebie i pozwoli byc wam bardziej wytrwalym i cierpliwym , skoro ja dalam i daje rade to wy tez dacie jesli pozwolicie bede tu zagladac i glowy do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KiedysMozeSieUdaListopad:) jak bys miala jeszcze jakies pytania dotyczace IUI to pytaj smialo sluze rade pomoge na tyle i le bede mogla ze swojego doświadczenia:* przepraszam ze tak wam tu weszlam ....macie widze tu swoje grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zostań z nami nasze grono będzie z tego powodu bardzo zadowolone :) Fajnie że się pojawiłaś :) Czuję że znajdziemy wspólny język :) mam nadzieję że uda mi się zajść w ciąże naturalnie ale jeżeli nie i będę musiała poddać się zabiegowi iui to na pewno będę miała kilka pytań :) Wiesz naprawdę Cię podziwiam nie wiem czy umiała bym znaleźć się na twoim miejscu za mną dopiero 6 cykli starań a czasami się jeszcze na tym łapię że zaczynam wariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kiedyś Może Się..
a miałas robiony monitoring cyklu ? Pamiętaj,że do zapłodnienia jest potrzebny 1 plemnik a nie milion ;) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Kiedyś Może Się..
to zrób koniecznie i wtedy będzie ciąża nawet przy słabej jakości spermie. Małolaty nawet przez majty zachodzą w ciąże w dodatku przy stosunku przerywanym to tobie normalnie się na pewno uda ba powiem musi sie udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam :) mam nadzieję, że to ta właściwa tabelka. Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.......26.08..................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. .........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... ........fasolinka janiolek...............24........01.09.................., 2 . .........fasolinka Truj....................28........24.09.................. 4 ...........fasolinka hana...................26........25.09.................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09...................2. ... ......fasolinka mama6latki ..........24........26.09...................1...........fasolinka rybalopika............29........29.09..................2 ................30.10 Malinowa_82..........30........06.10..................2.. . ............03.11 smile ...................28........07.10..................2....... . ........07.11 Frezjunia..............25........09.10..................2 ................08.11 Alutkaaa...............28........22.10..................2 ................17.11 KMSUL..................22........21.10..................7 ............,18-23.11 milla1982...............30........18.10.................. 2 ... .........18-19.11 kasiula86...............26........21.10................., 3 . ..............19.11 joannaasia.............27........21.10..................2 . ... ..........20.11 klementynka..........28.........28.10..................7. . . ...........22.11 Firankaa...............28.........24.10.................. 3 . ..............23.11 martulka87............24.........19.09..................1 . . ................? DZ25....................25.........28.10................. 2....................? Majka88................24.........19.10.................. 4 ...................? Staraczkaa............20.........20.10..................3 ...................? ambaje83..............29............?.................... .?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam :) mam nadzieję, że to ta właściwa tabelka. Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.......26.08..................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. .........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... ........fasolinka janiolek...............24........01.09.................., 2 . .........fasolinka Truj....................28........24.09.................. 4 ...........fasolinka hana...................26........25.09.................. 1 ...........fasolinka aneczka28............28........28.09...................2. ... ......fasolinka mama6latki ..........24........26.09...................1.............fasolinka rybalopika............29........29.09..................2 ................30.10 Malinowa_82..........30........06.10..................2.. . ............03.11 smile ...................28........07.10..................2....... . ........07.11 Frezjunia..............25........09.10..................2 ................08.11 Alutkaaa...............28........22.10..................2 ................17.11 KMSUL..................22........21.10..................7 ............,18-23.11 milla1982...............30........18.10.................. 2 ... .........18-19.11 kasiula86...............26........21.10................., 3 . ..............19.11 joannaasia.............27........21.10..................2 . ... ..........20.11 klementynka..........28.........28.10..................7. . . ...........22.11 Firankaa...............28.........24.10.................. 3 . ..............23.11 martulka87............24.........19.09..................1 . . ................? DZ25....................25.........28.10................. 2....................? Majka88................24.........19.10.................. 4 ...................? Staraczkaa............20.........20.10..................3 ...................? ambaje83..............29............?.................... .?....................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tą tabelką się dzieje, że rozłącza wyrazy :/ Firanka spróbuj to jakoś naprawić i wyrównać :) Mama6l nadal nie rozumiem Twojego uporu z testami :D jesteś w ciąży kolejny test to potwierdził, a Ty nadal nie wierzysz. Uwierz!! Ten test to nawet ja zobaczyłam z tel. ja też miałam blada kreskę, jak naładuje mi się aparat to Ci pokaże mój ostatni test tej samej firmy. No i po raz kolejny gratuluje!! Nałogi idą na bok.. :D cieszysz się prawda? :P Rybalopika trzymam kciuki. Bolący brzuch to dobry znak. Ja i wiele dziewczyn tak miało, więc kto wie.. Firanka na którą godz. masz gina? Kmsu nic się nie martw, nie czytaj tyle tego na googlach tylko idź do lekarza wszystko wyjaśni :) a jak nie będziesz do końca przekonana to idź po konsultacje do drugiego. Ja już też kiedyś miałam przeboje, że jeden lekarz mi powiedział kompletną nieprawdę, bo opierał się na jednym objawie, a drugi wszystko wykluczył. Ile lekarzy tyle opinii. Nie wiem jak jest u was, ale u mnie przyszedł przymrozek. Świeci słońce, ale wszystko wokół jest szare. Idzie zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ty to umiesz pocieszyć :D Dziś kolejny test xD wyszła ciut ciemniejsza kreska niż wczoraj na tym teście, więc już nie będę marudzić, ze kreska nie taka, że test nie taki tylko już się cieszę :D do lekarza idę w przyszłym tygodniu (żeby od razu mi USG może zrobił?) Co do nałogów.. kochana ja już jakiś czas temu (gdzieś ok owulacji) przerzuciłam się na e-papierosa ;P do testu paliłam z najmniejszą dawką nikotyny, a teraz palę zupełnie bez nikotyny (sama para wodna :D). Może uda się, że rzuce na zawsze? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 30 trzymam za Twój Cud kciuki. KMSUL kiedy masz wizytę u lekarza? Mama 6l fajnie,ze w końcu uwierzylas,nie będziesz się stresowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres jak stres... na arzie umieram na bol żołądka i nie wiem co mogę zrobić z tym... leków niet, ale może termofor? Czy termoforu można używać w ciąży? Nie chcę ugotować fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
No niewiem czy termofor mozna, Gratuluje ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.klementyna
Ach i witam nowo przybyle. Ja dziś na pomarańczowo bo w pracy nie mogę sie logowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny. Ale sie roxpisalyscie. Witam Bol jest niesamowity nie do wytrzumania. Wlasnie jestem u gina. Spodziewam sie najgorszego. . U mnie mgla zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiolek zapomniałam zapytać. Ty też masz może od leków taki dziwny posmak w ustach? czuję go po umyciu zębów, zjedzeniu, piciu taki kwaskowaty posmak na języku i bokach, to jest cały czas.. próbowałam rzuć gumę albo ssać cukierki, ale niewiele pomaga :( myślisz, że to od luteiny? ja nie wytrzymam z tym odczuciem do 20tyg. aż będę mogła przestać brać te tabletki. Obrzydlistwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa ja po luteinue mam metaliczby posmak w buzi. Dziwny smak. Mialas bole krzyza zanim dowiedz sie ze jestes w ciazy? Bol z peawej str plecow chyba zly znak co? Jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsul głowa do góry, normozoospermia oznacza ze wyniki sa w normie :) czyli odpowiednia ilosc plemnikow oraz ich ruchliwosc :) wszystko jest ok z ejakulatem. jest to termin ktory okresla stan prawidłowy. Nie wiem czemu pomyslalas ze to cos zlego... chyba zle zinterpretowalas ten termin :) bo gdyby bylo jakies odchylenia od normy to wtedy inaczej sa one nazywane. np tetrazoospermia i inne:P a ty piszesz NORMOZOOSPERMIA wszystko jest OK:):):) tak nazywalismy w laboratorium prawidlowosc plemnikow... no chyba ze ja czegos nie wiem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka bolał mnie tylko brzuch jak na @ nic więcej. Nie mam pojęcia co Ci może być. Widzisz to jednak wina luteiny, bo w poprzedniej ciąży tego nie miałam, a teraz jest non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa tez mam ten dziwny samk w ustach, zwlaszcza rano!!!! odczuwam go intensywniej wlasnie od momentu brania lekow na podtrzymanie:P wrzesniowa musimy to przezyc:) dla naszych kochanych dzidziusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 6l lekarz mi zalecił,wiec raczej można. Brałam też ranigast i re nie prawie cala ciążę i wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×