Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

TRUJ!- WIELKIE DZIĘKUJĘ :))) UŚMIECHNĘŁAM SIĘ :) no nic zabieram się do pracy, bo obiecałam, że po szkoleniu trochę popracuję z domu :) to w takim razie czekam dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam. Powiedział: "Gratuluję!" :D. Ale nie kazał mi ściągać majtek, więc nie dostałam buziaka :D. Dostałam za to skierowanie na badania krwi - betę i progesteron, mam zrobić jutro i przyjść do niego z wynikami. Jeśli beta będzie powyżej 1500, to mi zrobi USG, a jak mniej to twierdzi, że nie ma co dziecka stresować, bo i tak nic nie zobaczymy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ! i pecherzyki rosna ! jeden sa dwa jeden jest sam dosc duzy i drugi jest polaczony z 2 mniejszymi. w piatek ide zrobic jeszcze raz usg i mam robic testy owulacyjne od dzis lub jutra. a co do badan nasienia, myslicie ze konieczna jest wizyta u lekarza ? bo moj nei bardzo sie spieszy z pojsciem tam, nawet ja zawozilam sperme do badania :D lekarz powiedzial ze ma przyjsc na wizyte bo on chce mu zaczac dawac jakies leki :| troche mnie to zdziwilo bo jednak wszystko jest na granicy normy.. co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, ja bym tam wolała, żeby mój gin powiedział "Jest Pani w ciąży? Boże, jak cudownie, nie mogę się doczekać aż zobaczymy bijące serduszko, a może już kopie? No prędziutko, prędziutko, lecimy na USG! Proszę przyjść też jutro, będziemy co godzinę sprawdzać jak się ma, może już nam pomacha" ale takie rzeczy tylko w Erze, mój lekarz raczej nie daje się ponieść ogarniającej mnie fali entuzjazmu :D. Staraczka - niezależnie od wyników nasienia i leków, jakie zamierza lekarz zaordynować Twojemu M, naprawdę nie widzę powodów do migania się od wizyty, skoro dziecko ma być WASZE i oboje go chcecie. Może chce z Wami po prostu pogadać i przeprowadzić wywiad - czy się M nie przegrzewa, nie pali, zdrowo je itd i dopiero podejmie decyzje czy trzeba wdrażać farmaceutyki czy nie. W każdym razie zapewnij swojego mężczyznę, że wizyta nie boli, lekarz go nie zje i na pewno nie każe mu ściągnąć majtek nie dając uprzednio buziaka :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Firanka - odbierz wyniki w poniedziałek rano, co ;)? Bo badania wyjdą dobrze (jestem pewna :D!), a wtedy przez weekend się zadręczysz pytaniami czemu jest źle skoro jest dobrze albo co można zrobić żeby było lepiej :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka Przykro mi zpowodu torbiela, ale nie martw się,może dostaniesz leki po których ładnie się wchłonie, u mnie tak było, a torbiel nie był mały ok 6x5cm. 3maj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................Wiek......ostatnia@ .......cykl starań.....następna@ VEG....................28.........26.08..................9. ..........fasolinka Laura1987.............25........29.08..................2............fasolinka Wrzesniowa**.........25........30.08..................1... ........fasolinka janiolek...............24.........01.09..................2 . .........fasolinka Truj....................28.........24.09..................4 ...........fasolinka hana...................26.........25.09..................1 ...........fasolinka mama6latki ..........24.........26.09..................1............fasolinka aneczka28............28.........28.09...................2...........fasolinka rybalopika............29.........29.09...................2 ..........30.10 Malinowa_82.........30.........06.10...................2...........03.11 smile .................28..........07.10..................2............07.11 Frezjunia.............25..........09.10..................2............08.11 Alutkaaa..............28.........22.10...................2...........17.11 KMSUL.................22.........21.10...................7...........18-23.11 milla1982.............30.........18.10...................2...........18-19.11 kasiula86..............26.........21.10...................3...........19.11 joannaasia............27.........21.10...................2...........20.11 klementynka..........28.........28.10..................7............22.11 Firankaa...............28.........24.10...................3...........23.11 martulka87............24.........19.09...................1...............? DZ25....................25.........28.10...................2...............? Majka88................24.........19.10...................4...............? Staraczkaa.............20.........20.10...................3...............? ambaje83..............29............?.......................?...............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujku jak ty dbasz o moje zdrowie psychiczne ;) haha no jak jutro zrobie badania to do odebrania beda jutro popoludniu, ale nie bede mogla ich wziasc bo pracuje... wiec pewnie odbiore je w srode... no do poniedzialku ciezko mi byloby wytrzymac... no i wyjezdzamy z moim męzem do Warszawy do znajomych na kilka dni w czwartek, wiec moge nie zdac ich pozniej odebrac przed wizyta u gina heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_82
Ryba... ja też się jeszcze karmię nadzieją :) co prawda do @ mam 4 dni, ale bardzo bym chciała, żeby się udało. Oczywiście standardowo co chwilę myślę, że tym razem już na 100% jestem w ciązy, a później znowu czarne myśli. I tak na zmianę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka Dobrze się czuję, nic mi nie dolega, czasami zaboli brzuch ale jest to do wytrzymania także jest ok:) oby tak dalej, ale myślę że może jeszcze za wcześnie na mdłości itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Hana ;). No to pierwszą "oficjalną" wizytę mamy w tym samym terminie :). Jak jutro będę miała małą betę (wg mnie powinno być koło 400, więc do 1500 brakuje mi tygodnia ;)..) to zapewne na USG też przyjdzie mi czekać do wizyty w przychodni. Firanka - dbam? Nie, skąd, ja w taki własnie sposób okazuję w jak głębokim poważaniu mam Was wszystkie :classic_cool:. Ryba - sama widzisz jak jest :D. Pospieszyłaś się i tyle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za cieple sliwa. JESTESCIE KOCHANE. maz to sie przerazil torbiela i niestety bedzie musial sluchac mojego marudzenia. A boli jak cholera nawet nie moge za przeproszeniem baka puscic bo uscika i napierdziela. Ahh ja to mam szczesxie czlowiek chce sie starac a tu dupa. Nic z tego....:-\:-\:-\ kurcze nie wiem ilw bede musiala czekac zanim bedzie wszystko wporzadku....i bede mogla zaczac staranka. Buziaki dla was i jak tu z wami sie nie rozstawac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za cieple sliwa. JESTESCIE KOCHANE. maz to sie przerazil torbiela i niestety bedzie musial sluchac mojego marudzenia. A boli jak cholera nawet nie moge za przeproszeniem baka puscic bo uscika i napierdziela. Ahh ja to mam szczesxie czlowiek chce sie starac a tu dupa. Nic z tego....:-\:-\:-\ kurcze nie wiem ilw bede musiala czekac zanim bedzie wszystko wporzadku....i bede mogla zaczac staranka. Buziaki dla was i jak tu z wami sie nie rozstawac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truj ja to wiem i ty to wiesz :D mysle ze i tak i tak pojdzie tylko tak jak kazdy facet musi pomarudzic mi do ucha :P my od dzis co 2 dni przytulanka tak mysle (czw-pt niby ma byc na oko owulacja) myslicie ze lepiej co dwa czy wlasnie teraz codziennie ? gin kazala mi robic testy owulacyjne. dzis zrobilam jeden (kupilam w aptece) ui sa 2 kreski ta testowa jest podobna do kontrolnej ale nie taka sama cyz mocniejsza wiec mysle ze bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychowuję Pluja :). Po prostu chcę z nią spędzić pierwsze 2-3 lata, uważam że jeśli kobieta ma taką możliwość (podkreślmy to - MA taką możliwość: finansową, emocjonalną itd.), to powinna ją wykorzystać dla dobra pociechy. Mam zamiar tak samo zrobić z 2 dzieckiem. Dlatego chciałam mieć między dziećmi małą różnicę wieku, bo nie wyobrażam sobie przerw "2x3lata" w życiu zawodowym. Chociaż, jeśli wypali mi plan rodziny 2+4 to i tak będę musiała liczyć się z dłuższą przerwą. Mało prawdopodobne, ale w razie czego wiem, że ja bez szeroko rozumianej kariery zawodowej mogę żyć :). Plan na życie: być kurą :D. Hana - też się nie mogę doczekać, ale żeby się uspokoić. Nie wiem co jest - poprzednią ciążę nawet się nie zastanawiałam, czy cokolwiek może się stać, taka byłam pewna że wszystko będzie ok. A tą przeżywam jakby nie wiadomo co mi zagrażało, wolicie nie wiedzieć jakie artykuły czytam w sieci :o. Martula - nie daj się czarnym myślom, porozmawiaj z torbielą, że ma się wchłonąć, bo masz wobec jajników inne plany ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny a jak to zrobic by nie musiec pracowac? tak sie tym martwie jak to bedzie... jak wyzyc z jednej wyplaty meza? wy dostajecie jeszcze jakies pieniadze nie wiem wychowawcze, czy inne? Przepraszam za te pytania ale to mnie tak gnębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×