Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość I.klementyn.
Wrzesniowa musisz ja angażować w pomoc przy dziecku, chwalić za to pomogła i mówić ze jest dzieła starsza siostra. Nich ci juz przy rozwiązaniu pomoże wybierać ubranka, szykować łóżeczko :) Niech mówi do brzucha , poczuje sie wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna no właśnie tak będę robić, na razie nie ma po co mówić do brzucha, bo tam nic się nie rusza, największa frajda będzie jak już maluch będzie kopał :) czasami jak mąż przystawiał twarz do brzucha to dostał kopniaka w ucho :D także jak będzie się ruszać to na pewno ją to będzie cieszyć, póki co całuje brzuch, a potem bije. Nie rozumie tego, że tam dzidzia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Możesz jej mówić ze ona tez była wbrzuszku, opowiadać rożne historie jak była w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile kiedyś sama wspomnisz słowa koleżanki i będziesz latać za takim szaleńcem i w myślach przeklinać po co się chciało dzieci hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Smile ja nawet niewiem kiedy będzie owulacja bo mi sie wszystko przedstawiło,narazie mam. Zrobic badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Jakoś nie martwię , tylko ostatnio jak sie dowiedziałam ze koleżanka znowu jest w ciazy nieplanowanej to mi sie przykro zrobiło to jej 3 ciaza niechciane nigdy dzieci a tu 3 w drodze . Ja to pomieszanie miałam prawdopodobnie w wyniku stresu związanego z wypadkiem, ale i tak poszłam sie przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Wrzesniowa okrojonej ona próbuje co jej wolno i jak reagujemy na takie rożne zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przepraszam ze mnei nie bylo, ale jakos nie mialam niestety czasu :( kochane jutro andrzejki ! :D postanowilismy wraz z moim ukochanym ze robimy mega impreze, tylko dlateog ze byc mzoe to bedzie ostatni raz kiedy bede mogla pic alkohol poniewaz mamy nadzieje ze w tym cyklu sie uda :) kurcze jak bym bardzo chciala :( jak sie zaciazone czuja ? wymiotujecie jeszcze czy juz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka codziennie rano odwiedzam łazienkę by popluć sobie kwasem żołądkowym a tak to nie wymiotuję już :) mdłości też nie ma (nie licząc tych porannych eskapad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Truj nadrabia za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa kumam o co chodzi :) truj sie pewnie meczy, moze ma gorsze dni, i jeszcze ta beznadziejna pogoda .. a ja wlasnie pieke muffinki czekoladowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Sadystka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku u mnie @ dalej nie ma :( juz chce zeby sie w koncu sie pojawila skoro na teście wyszla jedna kreska... ehh.... jeszcze ta pogoda.... szaro, zimno, mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Opowiadać tu odcięcie :) Tez bym zjadla jakieś ale nie chce mi sie piec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja mam przepis ktory sie wykonuje w ciagu neicalych 5 minut do peica 20 minut i gotowe :) chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I.klementyn.
Podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scroll_132
Hej! Od jakiegoś czasu zastanawiamy się wspólnie z mężem czy nie pojąć starania o dziecko? Jesteśmy rok po ślubie a znamy się 12 lat. Bardzo chciałabym mieć dziecko, mąż również. Niestety nie potrafię się do końca zdecydować czy rzeczywiście to jest dobry moment. Jesteśmy po studiach, oboje pracujemy, mamy swoje mieszkanie, z tym ze ja jestem w trakcie robienia specjalizacji zawodowej i przede mną kilka miesięcy ciężkiej nauki. Nie wiem czy stres związany z nauką, nie szkodziłby ciąży. Teoretycznie mogłabym poczekać do czasu kiedy będę po egzaminie. Jeśli jednak nie uda mi się zdać egzaminu, ponownie będę mogła do niego podejść za rok i znów wszystko się odsunie w czasie, bo pewnie znów będę czekała na egzamin. Z drugiej strony jeśli zdam to w koncu będę mogła pracowac w zawodzie, więc pójście od razu na macieżynski na pewno nie będzie mile widziane przez mojego pracodawcę. Mam 27 lat. Wiem że moja sytuacja nie jest jakims wielkim problem, niestety ciągle o tym mysle i nie mogę na to jakoś spojrzeć z dystnansu. Prosze zatem czytelniczki o konstruktywne uwagi, porady. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaaa
Witam . Ja zaczełam starać sie o dzidzie z moim :) teoretycznie płodne mam od 25.11 wiec ruszyliśmy. :) nie wiem jak z owulką ale wyliczenia na internecie wskazują, że powinnam ją mieć wczoraj ale jak to życie lubi robić psikusa :) Kurde ciekawe czy wyszło :) Jest tu któraś której udało sie w pierwszym cyklu? Pozdrawiam Roksana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie roksana, mysle zenie powinnas wierzyc tym kalkulatorom z internetu, bo to roznie bywa. powinnas sie obserwowac, sluz, mozesz robic testy owulacyjne.. a najlepiej to zrobic monitoring u lekarza. l.klementyna co do przepisu to ja daje tylko polowe szkl cukru zeby nie byly takie slodkie :) a w srodek wkaldam gorka czekolade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaaa
w sumie masz racje :) nie wiem czy to na owulke czy nie, ale już od dawna zauważyłam, że czuje kłocie ale o dziwo nie w jajniku tylko w piersiach i udach własnie jakoś jeden dwa razy w miesiacu to może oznaczać owulke bo już sama nie wiem od czego to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksaa wiesz jak to jest ? czlowiek sobie rozne rzecyz wmawia, a juz zwlaszcza kobieta, ktora pragnie dziecka ! :) nie mowie ze wam sie nie uda w 1 cyklu ale tez nie sadze zeby to tak sybko i latwo poszlo :) a jakies badania mialas robione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) okropna dzisiaj pogoda - jednak poprawiłam sobie humor zakupami :) Zastanawiałam się jak to jest że miałam dni płodne i przed owulacją z mężem się przytulaliśmy a nam nie wyszło ?! Choroba dziewczyny wy po stosunku ile czekacie zanim idziecie do łazienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa wczoraj miałam najpozniej doastac @.... zawsze cykl mialam 27 dni wiec powinnam @ dostac 24.11 ale ostatnio moj cykl trwal 30 dni (sadze, ze przez stres) wiec gdyby i teraz trwal 30 dni @ powinnam dostac wczoraj! a tu ani @ a na tescie I kreska... zawsze przed okresem bola mnie piersi i brzuch a tu nic... tylko mam tak jakby to powiedziec ''mokro'' czego nigdy przed @ nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×