Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

No nie żartuje hahahah :) pierwszy raz mi sie takie cos przytrafiło- jest słaba-mocna-słaba-mocna-słaba hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE to on jakiś felerny jest albo przeterminowany, no chyba, że... masz MEGA OWULACJĘ :D:D:D to działajcie takiej szansy nie można zmarnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na dni płodne mam faze zawsze na kotlety mielone i ogórki kiszone :P - wiec dzisiaj u mnie ogórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERAZ TUTAJJJ
ja nie jestem zadna monisia:o widac duzo osob tu mysli tak samo piszac tak jak ja poprostu tak jest na kazdym topiku dziala dziala a potem upada stwierdzam tylko fakty i jak pisalam nie jestem zadna monisia staraczka mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, i tak nigdzie nie pójdziemy :) i topik nie padnie na pewno jak będziemy się wszystkie razem 3mać, i starające się i ciężarówki, takie jest moje zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka masz 2 wyjścia, albo robisz wypad z topiku, albo w ogóle nie piszesz o ciąży, którą opcję wybierasz? :D trzeba się dobrze zastanowić.. ja już jestem po pizzy od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zamiast isc spac to ja znow nocny marek... czytałam troche poprzednie strony i powiem tak , kiedy sie staramy o dzidziusia i nic nie wychodzi kolejny tes a tam nie to na co czekamy pojawia sie w nas kobietach niby wieksza determinacja , ale i tez zrezygnowanie . i szkoda , że własnie to zrezygnowanie , którego nie widzimy same przekłada sie na relacje z własnym partnerem... kazdy test to rozczarowanie nawet kiedy sa 2 kreseczki to czujemy rozczarowanie ale w pozytywny sposób: ze sie udało a nadzieja zrobiła swoje. Wiem jak sie czuja kobiety , które maja problem z zajsciem ... starałam sie też i kiedy zobaczyłam na tescie 2 krechy to miałam banana na ustach wsiadłam w samochód i pognałam do mojego narzeczonego jak głupia... to była cudowna nowina ale widzicie los nie jest łaskawy , nie znam przyczyny mojego poronienia i chyba sie juz nie dowiem co sie stało, ale mam przeogromna nadzieje ze za 2 razem a co za tym idzie 4 ciaze donosze i urodze zdrowego chłopczyka . Ale sama wiem po sobie tylko spokój psychiczny , w trudnych relacjach i ciagłym stresie roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zajełam wróżeniem :P w koncu wigilia andrzejek wyszło mi za urodze 2 dzieci dziewczynke i chłopca oboje w wieku 28lat :P : :D :D czyli wychodza blizniaki :D :D :D która chetna na sprawdzenie Jaka płeć dziecka? Najpierw należy wyrwać sobie jak najdłuższego włosa. 2 Obrączkę nawlekamy na włosa. Należy wybrać do wróżby taką obrączkę, jaką najczęściej nosimy. Im dłużej i częściej nosimy jakąś obrączkę, tym większą posiada ona energię a tym samym moc. 3 Obrączką nawleczoną na włosa ocieramy kilka razy z góry na dół o bok lewej dłoni. 4 Teraz przytrzymujemy zawieszoną na włosie obrączkę nad wewnętrzną stroną lewej dłoni. Staramy się nie ruszać prawą ręką - najlepiej jest oprzeć łokieć o stół. Po pewnym czasie obrączka powinna zacząć się sama kręcić. Jeśli będzie ona zataczać koło, wówczas możemy spodziewać się dziewczynki. Jeśli będzie poruszać się do przodu i tyłu, wówczas będzie to chłopiec. W jakim wieku urodzisz dziecko? Teraz wypełniamy przeźroczystą szklankę do połowy wodą i przytrzymujemy włosa z zawieszoną obrączką w taki sposób, aby obrączka wisiała w szklance, jednak nie dotykała wody. Czekamy, aż obrączka się sama rozhuśta (nie poruszamy ręką, która trzyma włosa). Ile razy obrączka uderzy w ścianki szklanki w takim wieku możemy spodziewać się dziecka. Ile będziesz mieć dzieci? Jeśli wywróżyłaś sobie już jakiej płci będziesz mieć pierwsze dziecko i w jakim wieku je urodzisz, zacznij robić wróżbę jeszcze raz. Wyrwij kolejnego włosa, zawieś na niego obrączkę, potrzyj nią z góry na dół bok dłoni a następnie powieś obrączkę nad lewą dłonią. Jeśli obrączka będzie się poruszać wówczas będzie kolejne dziecko. Jeśli będzie nieruchoma to więcej dzieci nie będziesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) wrześniowa a jednak coś w tej płci w 13tc jest :) U mnie na 99% chłopak :) i jestem w 12,5tc.Okazuje się że narządy na dziewczynkę wyglądają po prostu inaczej ale podobnie do chłopięcych i lekarz to rozróżnia:) Mamy Leona :) Wszystko jest dobrze oprócz oczywiście łożyska pomimo,że biorę progesteron 3x dziennie po 100mg i tak za mało :( nie jest jednorodne i mam krwiaka,ale gdyby nie progesteron w tej dawce nie byłoby Leona z nami :( jeszcze 5 tygodni stresu i łożysko będzie w pełni wykształcone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementyna ja takich wróżb nie lubię, lepiej udać się do wróżki :) moja sprawdzona, bardzo dobra mówiła, że będę mieć pierwszą córkę, drugiego syna. Jak się sprawdzi to padnę :P Veg no to teraz tylko czekać musisz na kolejne potwierdzenie :) gratuluję!! ta moja ginka nawet nie powiedziała na ile % jest pewna może na 51% haha!, teraz 4tyg. będę sobie czekać aż mi powie co tam znowu widzi. Co do łożyska to Ci współczuję sama wiem jak to jest, a Ty krwawisz z tego krwiaka czy on się po prostu wchłania? nie wiem co lepsze.. no i gdzie jest umiejscowiony? jak ja miałam to odklejenie z krwiakiem to on krwawił i się szybko oczyściło. Po 3tyg. nie było śladu, ale fakt, że przez pierwszy tydzień leżałam prawie ciągle., później zaczynałam trochę chodzić, ale nic nie sprzątałam. A Ty jakie masz zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Wrzesniowa ja w ogóle nie wierze we wróży i przepowiednie, więc to tylko zabawa. Ale śmiesznie wyszło ze będzie parka w tym samym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Kawa pewnie moze, niewiem. Jedni biorą nitkę inni włos więc chyba większej różnicy nie ma :D Tylko napisz co ci wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.klementyna
Ja to przy mężu robiłam, to sie dziwnie patrzył i śmiał. Poczytać stwierdził ze skoro tak wyszło to on musi sie za robotę wziąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kolejne jaja ;) firma z allegro wysłała do mnie kuriera z paczką za pobraniem za 170zł jak ja u nich nic nie zamawiałam ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×