Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

KMSU syty głodnego nie zrozumie... pisze o tym jakie zenujące tematy są o sluzach, temperaturach i porodach, podczas gdy sama siedzi na takim forum dla takich tematów i czyta... hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa!!! Cieszę się że maleńka zdrowo się rozwija! No i gratulacje córy!!! Kurcze nie mogę się doczekać połówkoego badania, ale to jeszcze troszke. Tak bym chciała znać już płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) wczoraj to tak przemarzłam, że jak zasypiałam myślałam, że będę chora dziwnie się czułam, ale dzisiaj już jest lepiej. Mam nadzieję, że żadne choróbsko mnie nie dopadnie. Hana a Ty kiedy masz usg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka 100% pewność jest tylko po porodzie, ale ja już kiedyś takie narządy widziałam u córy :P więc zanim lekarz się zapytał czy chcę znać płeć to ja już wiedziałam co tam jest hehe :) a po tym jak powiedział to jeszcze potwierdził na usg 3d/4d. Ja mu ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa Ja ok 29.01 mam wzytę u gina prowadzącego, a na usg połówkowe jeszcze się nie zapisywałam, ale myślę, że to będzie w ok połowy lutego, wtedy będę w 22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa gratulacje, maz juz ogladal ? :) kurcze dziewczyny jak u nas zimno -10 stopni jest. a ja dzis do 16 w pracy siedze.. ale wczoraj bylismy na zakupach i kupilam w ksiegarni ksiazki tzn 3 tomy 50 twarzy greya z tej serii sa 3 tomy i wlasnie czytam pierwszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana tego większość lekarzy już nie mierzy po 13tyg. on też nigdy nie mierzył, więc nie mam pojęcia, ale obwód główki ma na 21tydź., brzuszek na 22tydź., nóżki na 20 z hakiem :) a byłam w 20t1d po nóżkach podejrzewam, że nie będzie bardzo długa maks te 55-57cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka wczoraj już filmik oglądał i specjalnie na tą okazję kupił sobie piwo haha :) znaczy jak wróciłam poszedł do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wtzesniowa coreczki.a ja mialam noc nie przespana jeden z kierowvow mial wypadek tirem i dzwonilam do taty zeby pojechal a on ze ja teraz rzadze i ja mam jechac ale sie nie wyspalam .bylam eczoraj u lekarza u powiedziala ze jak pecherzyk nie peknie to testy owu wyjda pare dni po kolei pozytywne.wrzesniowa mialas3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka Ja czytałam 2 tomy greya i jakoś nie do końca przypadło mi do gustu. Za dużo seksu... a może dlatego że byłam wtedy w 1 trymestrze i zerowe libido :) teraz znacznie się podniosło więc może sięgnę po 3 część :) Wrześniowa Aha to ja tegonie wiedziałam, myślałam że na każdej wizycie będą mnie informować ile maluszek ma cm :) ale skoro tak to ok. Ale wagę zapewne będą podawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna miałam 3d/4d, ale mam też porównanie jak wygląda maluszek w 30tyg. to już zupełnie co innego :) kawał ślicznego grubaska, a tak to taki maluszek wygląda na wychudzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana dużo zależy od Twojego lekarza, ale ja trafiałam akurat na takich co nigdy nie podawali, a waga zawsze jest wyliczana na podstawie kilku pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wrześniowa spałaś tej nocy w końcu miałaś dzień pełen wrażeń :) Kurcze nie wiem co o tym myśleć ? wczoraj na moment przestałam plamić idę do ubikacji patrzę a tam idealnie płodny śluz przeźroczysty i mocno rozciągliwy kurcze nic już z tego nie rozumiem :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna odespij sobie w dzien ;-) a stalo sie cos powaznego ? hana no ja zaczelam zytac o 9 a juz jestem na 8 rozdziale, wciagnelaie ta ksiazka ;-) wrzesniowa to pewnie sie cieszyl co ? :) kurcze dziewczyny czy ktoras z was prowadzi dzialalnosc gospodarcza ? bo chcialabym sie dowiedziec jak wyglada to z macierzynskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszył, że będzie musiał mieć w nowym domu 2 łazienki, bo inaczej jedna będzie okupowana godzinami przez 3 kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu na pewno lepiej spałam niż w nocy przed usg :) miałam najróżniejsze koszmarne wizje. Co do tego śluzu to może coś tam Tobie się jeszcze złuszcza? bo ja w okresie też mam co jakiś czas taki ciągnący krwisty śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa no 3 kobiety i jedn łazienka to faktycznie okropna wizja dla Twojego męża :) koniecznie musicie pomyśleć o drugiej :) no właśnie a jeśli chodzi o śluz praktycznie każdego dnia jeszcze plamię a tu wczoraj wieczorem widzę beż krwi bez niczego ''piękny'' przeźroczysty ciągnący się śluz wyglądał idealnie jak śluz płodny i teraz nie wiem czy zbliża się owulacja i za jakieś 14 dni miesiączka czy był to zbieg okoliczności z tym śluzem ? a do lekarza na kontrole pójdę dopiero jak przestanę całkowicie plamić bo teraz nie ma sensu bo i tak nie zrobi mi badania kiedy mam plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mam juz 2 letniego synka ale staramy sie o kolejne dzieciatko,zrobilam 2 testy 4 dni przed miesiaczka i CHYBA wyszly pozytywnie..bardzo jasne kreski..NIE WIEM CO O TYM MYSLEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko na pewno jesteś w ciąży :) ja też miałam jasne kreseczki ale w ciąży byłam :) ciesz się kochana :) bo w Twoim brzuszku rozwija się nowe życie może tym razem będzie córeczka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz test za kilka dni w tedy kreseczki będą zdecydowanie ciemniejsze :) a dla pewności i spokoju zrób sobie badanie beta hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz podnoszaca na duchu..nie chce sie nakrecac bo juz 3 razy mialam ciaze biochemiczna:(( teraz robilam test pink test wyszla rozowa ale slabiutka kreseczka i quixx test prawie nic na nim nie widac ale cos jest i troche sie boje..mam zdjecia tych testow chcialam tu umiescic puki moj rozrabiaka spi ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam Was tylko nie beta :) nie róbcie więcej żadnej bety, szkoda z nią nerwów.. ja jej nigdy nie robiłam i nie żałuję, lepiej wydać pieniądze na usg. Sabinka prawdopodobnie jesteś w ciąży :) ja też miałam jasne kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz ją gołym okiem przy dziennym świetle to ciąża jest na bank! Ja ogólnie zrobiłam 3 testy i czekałam do wizyty u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×