Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

glupie kafe znowu nie pokazuje postow, jak tak dalej pojdzie to ni sie w ogole odechce tu zagladac ! a taka szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie zakaz robienia bety zanim pójdziecie do lekarza :D chyba, że on was na to skieruje, ta beta tylko pecha przynosi, więc testować choćby 5 razy z rzędu i zapisywać się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris też z niecierpliwością czekam na @ od zabiegu mijają dziś 11 dni ( nadal plamię ) :( i z tego wszystkiego nie wiem kiedy mam się spodziewać 1 miesiączki :/ kawa blada druga kreseczka na pewno oznacza ciążę a robiłaś nowy test czy sprawdziłaś po czasie na starym bo jak tak to ta druga nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU na nowym ale tym paskowym i nie wiem co mam myśleć bo testy z tej firmy nie pokazały mi dwóch jednakowych kresek w owulacje jutro rano robię Pink test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmsu ja 1 @ dostałam po 6 tyg .. wiec się na razie nie spodziewaj .. i nie myśl o tym bo idzie zgłupieć to jest tak jak połóg podobno , choć nie widze związku i można do 8 tyg nie mieć @... będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jak widzisz ją w świetle dziennym i jest zaróżowiona to jest nadzieja, tylko szary pasek to nie ciąża, bo mi czasami właśnie się odciskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak narazie nie ma co się cieszyć bo 100%pewności nie ma jutro robię Pink test i dam wam znać ;) A pisałam wam że koleżanka na studiach jest w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka kafe tnie wszędzie jednakowo więc akurat taka zmiana nic nie pomoże :) waris o kurcze dopiero po 6 tygodniach ? strasznie długo czekałaś mam nadzieje że ja nie będę tak długo czekać na pierwszą @ ale masz rację idzie zwariować :) a pamiętasz jak długo po zabiegu plamiłaś ? kawa może nie rób testu jeszcze jutro tylko poczekaj do środy rano w tedy kreska powinna być ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRZESNIOWECZKA TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI..JA RANO TEST ZROBILAM KOLEJNY I BACH..ORES..JUZ NIE MAM SILY CHCE MI SIE WYC:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszukajcie jakiegoś innego forum, bo mnie szlag jasny trafi :/ no zawsze jakaś wiadomość się nie wysyła, albo pokazuje potem nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabinka nie załamuj się :( proszę wiem co czujesz ja też tak bardzo bym już chciała mieć dzieciątko przy sobie jeszcze dzisiaj znajoma mi rano piszę ze urodziła córeczkę i tak mi się przykro zrobiło :( ale mimo to nie tracę nadziei i wierzę że w końcu się uda :) i ty też musisz wierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, u mnie była baaardzo niewidoczna. zrobilam kilka a na koncu i tak tu wkleiłam "do oceny" :P bo myslałam, że urojenia mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBILAM JUZ BADANIA HORMONALNE I WSZYSTKO OK,MAM WYCIEK Z OBU PIERSI ALE PROLAKTYNA I USG PIERSI NIBY OK,MIALAM CZESTE ZAPALENIA PRZYDATKOW RAZ LEZALAM NA TO W SZPITALU TYDZIEN,MOWILAM O TYM LEKARZOWI ALE STWIERDZIL ZE BADANIE DROZNOSCI JAJOWODOW JEST BARDZO INWAZYJNE I ODRADZIL MI TO...STWIERDZIL ZEBY MĄŻ POJECHAŁ NASIENIE ZBADAC ALE ON SIE NA TAKIE BADANIE NIE ZGODZI STWIERDZIL ZE ZROBIL JEDNO DZIECKO TO I DRUGIE ZROBI...NIE WIEM CO ROBIC,Z OWULACJA JEST TEZ CHYBA OK BO SLUZ SIE POJAWIA I BOLE JAJNIKOW CZASEM WRECZ NIE DO OPISANIA...CHOLERNIE OBFITE MIESIACZKI ZE SKRZEPAMI...NIE WIEM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×