Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja mialam raz i bralam pare dni i nie wrocilo mi wogole a to podobno wraca.mose i tak ja tylko mowie ze moja ginekolog powiedziala ze jedna tabl to bez sensu ale moze zalezy ja tam mowie jak bylo u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak swedzi i puecze to jest mocniejsza postac bo przy zwyklych bez badania gin albo tych papierkow nie wiesz ze masz infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka a na jakiej podstawie wiesz ze ci przeszlo po 1globul?bylas na kontroli czy dlatego ze przestalo piec czy tam sluz normalny?dopoki nie sprawdzisz ph w srodku nie wiesz czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę w pracy przed kompem i normalnie zaraz czuję że zasnę :/ Wy też tak macie czy tylko ja tak mam ? - jakiś kiepski dzisiaj dzień :/ w dodatku po pracy muszę ruszyć na miasto zrobić zakupy i zajść do fryzjera go grzywka w oczy mi już od 2 tygodni wchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa z mlekiem ---> tez tak mam :D i tez czekaja mnie zakupy av w dodstku z moim sie poklocilam. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do fryzjera to ja mam juz prawie 5 cm odrosty ;-) ale nie bede narazie farbowac jask sie okaze ze jestme w ciazy to zmienie farby na te nieszkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wszystko mozliwe ze na nartach. mnie cos pobolewa prawy jajnik, ten sam co przy owulacji. czuje takie jakby ciagniecie lekkie niezbyt bolesne i8 czasem jakby skorcz macicy, ale nie wirem moze to przez te glupia infekcje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem bo mi farbuje zaufana fryzjerka ona ma z hurtowni, ale podejrzrewam ze one tez mniej szkoda niz te zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie powalilo cos z tym forum zapyraj jakimi ci maluje wiem ze w ciazy dziewczyny maluja lorealem ale tym z hurtowni nie ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie powalilo cos z tym forum zapyraj jakimi ci maluje wiem ze w ciazy dziewczyny maluja lorealem ale tym z hurtowni nie ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ! nie tylk ociebie, wiadzialam ze jakas dziewczyn zalozyla nawet temat o tym poparlam ja ale jako jedyna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie cos na poprawe humoru ;-) RotflTube.com Koleś wybrał się na saunę. Pustki straszne - tylko on i jakiś murzyn z długimi dredami. Siedzą tak w milczeniu, nudy na całego. W pewnej chwili koleś pomyślał, że jak czarny z dredami, chyba jamajczyk jakiś, to na bank ma coś do palenia, więc pyta: - Ty, Jamajczyk, masz jakieś palenie? - Może i mam ale za mocne dla Ciebie białasie. Biały trochę się podk***ił i mówi: - Zdziwisz się czarnuchu, nie takie rzeczy w życiu paliłem. Murzyn się uśmiechnął pod nosem i sprzedał mu działkę. Biały zaciąga się ze wszystkich sił. Ciągnie, ciągnie i nic. Wk***ił się jeszcze bardziej i mówi: - oszukałeś mnie pie**olony asfalcie! Co to k***a ma być majeranek?? Murzyn zaczął sp***alać więc biały go goni. Wybiegli z sauny na ulicę. Murzyn sp***ala co sił w nogach a biały za nim. Lecą tak przez kilka ulic, nagle czarny wparował do autobusu. Koleś nie zdążył więc leci za autobusem. Wyjechali za miasto, murzyn wybiegł z autobusu i sp***ala do lasu. Biały za nim. Nagle białas poczuł że strasznie chce mu się srać. Myśli - no k***a nie teraz bo czarnuch mi sp***oli. Na szczęście murzyn opadł trochę z sił więc koleś postanowił wykasztanić się pod krzaczkiem. Sra sobie spokojnie i nagle widzi na ramieniu czarne łapsko. Podnosi głowę a tam murzyn stoi nad nim, patrzy na niego i mówi: - Te biały ocknij się. W saunie się nie sra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal ma amoniak ale maluja dziewczyny.kazda farba ma amoniakchyba ze jest szamponen koloryzujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×