Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

hej Magda nie wiem dlaczego tak piszesz. Jesli tylko chcesz to przylącz sie do naszego nowego forum :) tam przynajmniej nic sie nie zacina. Frezjunia ciebie tez nam brakuje. Fajnie jakbyscie sie dołączyly. Link wyzej jest podany, chyba przez staraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - prosta odpowiedź- zamiast się uspokajać na forum czytam coniektórych osób histeryczną panikę i mi się po prostu udziela... Jestem osobą która wali prosto z mostu "zazwyczaj" gdy Mi się coś niepodoba- powiedz mi szczerze, - po co Mi jakieś waśnie na forum? Bo wiesz jak czytam coniektóre wypowiedzi... to tylko nachodzi mi myśl: "ile jeszcze z taką dziwną osobą ta druga osoba wytrzyma" nastawienie na cel i jazda do przodu... Dla mnie jest zajebista różnica pomiędzy strachem a już jakąś paranoją, ponadto wiesz coniektóre wypowiedzi są dla Mnie troche nie szczere... "szczególnie : tak się cieszę że ci się udało, też bym tak chciała "... no i ściemy jakie co niektórzy piszą... to po prostu poezja... Przecież nie jestem głupia i nie lubię jak ktoś ze mnie głupią robi... Nie chce operować konkretami... ja po prostu takich sytuacji nie umiem "olać" i chętnie co niektórym bym powiedziała co sądzę na temat ich paranoicznych zachowań- nie mówie że wszyscy- bo jest wiele normalnych dziewczyn siedzących w tym wątku- ale co niektóre naprawde sieją ferment- i to nie jest zdrowe środowisko- bo ja sie nederwuje zaraz jak mozna być np takim lekkomyślnym albo mi sie udziela zaraz... to negatywne nastawienie do wszystkiego... życzę wam dziewczyny naprawde wszystkiego dobrego - ale nie chce nikogo obrażać na tym forum- wiesz smile o co mi chodzi- o to ze niektóre osoby nie są w stanie pogodzić się z tym ze im powiem jak to wygląda z zewnątrz ( to ich zachowanie) i zaraz ja bede najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze piszesz w nerwach, ja tez czasami umusze juz odpuscic forum jak zaczynam sie dziwnie nakrecac :D kazdy inaczej przzywa starania wiec nie mozna porownywac :P ja teraz pisze dla towarzytwa bo mam przerwe w staraniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia ja rozumiem o co Ci chodzi. Sama czasami mam rozne takie mysli, odczucia... ale to chyba normalne. I nawet chyba rozumiem o co Ci chodzi pisząc ze chetnie bys cos komus napisala... ale pozniej bedziesz najgorsza bo bylas szczera. Ja tam sobie cenie takie osoby i nie mam nic przeciwko stopowania, poprawiania czy uswiadamiania innych. Przeciez nie trzeba odrazu walic prosto z mostu, ale delikatniej napisac co sie mysli komus. A jesli ktos sie obrazi coz trudno. Jesli masz cos do mnie to mozesz napisac, nie obraze sie. Konstruktywna krytyka nie jest zla. No i jesli zmienisz zdanie to wiesz gdzie nas szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smile
naucz sie czytac ze zrozumieniem to porozmawiamy... wszedłem na to ''wasze'' forum tylko i wyłącznie dlatego że wyświetliło się na głównej wszystkich tematów... poza tym też staramy się z żoną o drugie dziecko więc temat mnie zciekawił :) a poza tym chyba trzeba by być ślepym zeby nie zauważyć częśtotliwości Waszych wpisów... jakbyś nie zauważyła jest przy nich data i godz :) więc zamiast pisać tak ''mądre'' rzeczy to najpierw sobie to przemyśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjsaghdsds
a do tej co pisala jako facet ktory facet by wszedl na babskie forum wiec sie nie podszywaj a jesli jestes facetem to wspolczuje twojej zonie jestes facet ciota udziela sie w babskie sprzeczki!!:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjsaghdsds
to chyba ty nie mozesz zajsc w ciaze skoro tu to czytasz ja juz zaszlam a ty jestes rozzalonabo wszytskim sie udaje a twoj facet to ciota i nie umiecie zrobic sobie bejbusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, staraczka, ty się pod
ale przecież to ty wrześniowa, więc po co się krygujesz jak panna na wydaniu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha, staraczka, ty się pod
a co ci do tego jak ja się zachowuję :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??????????!!!!!!!!
a mnie kmsu wkurza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaaaaaaaaaaaaa
kmsu zgłosiła do usunięcia wszystkie wpisy, mogące świadczyć o tym, że to ona była pomarańczą, a nie wrześniowa. no, kmsu, dziecinada pierwsza klasa - i kto tu ma nasrane :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioty
nie szkoda wam pisania zasrane pomarańczę i mało inteligentne od razu wiadomo że to nie kmsu może i była męczy buła ale na 100 % to nie ona akurat to nie jest w jej stylu :D to jest ktoś zupełnie inny z tego forum wysilcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeprasazam,że tak sie wpraszam, prosze tylko o opinie może któraś sie już z czyms podobnym spotkała? W 24 dc dostałam krwawienie i myślałam, że może to okres,który się rokzręci ale .... po1 to od razu miał inna barwę taka jasnoczerwoną? 2 krwawienie było mniej obfite niż zwykły okres ,który trwa u mnie 6/7 dni. w sumie krwawienie trwalo3 dni bo dziś już nie krwawię rano tylko delikatna brunatna plamka? wczoraj 27 dc rano zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Czy mimo tego mozliwa jest ciąża? Dodam jeszcze ,że w 1-szuy dzień krwawienia miałam ból jednego janika i przypominał on bardziej ból jaki występuje u mnie okołoowulacyjny do dziś czuje delikatne kłaucie jajnika i macicy. Nigdy takich bóli nie miałam. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Penisku tylko jesli pozwolisz na konstruktywną uwagę w Twoją stronę- to proszę o zwrot że mam "nasrane w głowie" - wiesz moja mama z ogierem się nie posuwała, ani ojciec z kobyłą ;) zebym zaraz musiała "łeb" mieć - pozdrawiam jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potoczna mowa? Przepraszam zostały mi nawyki z podstawówki - miałam bardzo srogą nauczycielkę zajmującą sie językiem polskim- starała się za wszelką cene wyzbyć w nas używania języka potocznego... Czy mogę go używać za specjalnym twoim przyzwoleniem? Byłabym Ci serdecznie wdzięczna- szczególnie w sytuacjach dłuższej wzajemnej wymiany zdań pomiędzy Mną a Tobą... cobyś nie zarzuciła Mi- przynależności do pospólstwa niepiśmiennego bądź cokorsza plebsu składającego się w większej mierze z analfabetów :/ Nie chciałabym właśnie moim potocznym językiem kalać twych uszu, oczu i nozdrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie krece
i wy chcecie miec dzieci? przeciez macie nasrane jak balon w torbie, nie kontrolujecie swoich emocji i one chca miec dzieci! zniżać się do poziomu jakiegos idioty/idiotki i to jest odpowiedzialna matka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsjssslkkl
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubrania znanych i cenionych firm za kilka złotych..../. www.Lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna juz nie od was
b ylam tu z wami i czytm was na tamtym forum i chcialabym podzielic sie z wami postrzeżeniami, najwieksza buraczana dziwa jest martyna, pusta, nastawiona tylko na wage iwyglad idiotka ktora ma dwie lewe rece i nogi. Nieszczera. Pisze ze jest mloda i ma czas na ciaze a potem pisze ze cierpliwości brak. i ten jej maz teraz taki boski a jak pisala ze ja zlal to sie bidulka tak skarżyła! Nastepna kretynka to Kmsu, dziewczynko, koncowki bym (np. chcialabym, wolalabym) piszemy razem! Slowo WTEDY pisze sie tak jak napisalam a nie W TEDY, a slowo ŻEBY tez piszesz osobno? Wrzesniowa wszystkie rozumy pozjadalas! O reszcie mi sie nie chce pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuubbbtttee
czy jest tu jeszcze ktos? dziewczyny, w 17 dc dostalam uplawa z krwia czy to moze byc zagniezdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raymon
I'm interested in this position lovegra online bestellen 3B Alex Rodriguez missed his third consecutive game and announced that he will not play in the season finale on Sunday. Rodriguez had two hits in his last 29 at-bats and finished the season batting .244 with seven home runs and 19 RBIs in 44 games. Rodriguez made his season debut on Aug. 5 against the Chicago White Sox after missing most of the season following offseason hip surgery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustine
I've lost my bank card http://www.osvalles.com/qui_som himcolin gel in abu dhabi The National Development Fund plans to sell the shares,worth about T$18 billion ($600 million), to four pension fundsowned by the government, said the source, who declined to beidentified because the matter is sensitive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauro
Very interesting tale http://soappresentations.com/products/ avanafil de 200 mg But Bright attracted national media attention earlier this year when he introduced the "South Carolina Gun Safety Program," a bill to sponsor high school shooting classes to teach students how to operate a gun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laverne
What's the current interest rate for personal loans? buy albuterol tablets After the Benghazi attack, al Chalabi fled to Pakistan where reports suggest he was held, then later returned to Libyan custody and eventually released. He was first publicly identified as a suspected terrorist in 1998 by the regime of former Libyan dictator Muammar Qaddafi for his alleged role in the murder of a German intelligence official, Silvan Becker and his wife. An Interpol arrest warrant in March 1998 named al Chalabi, two other Libyans and bin Laden as the likely perpetrators.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×